TMS International Stein را به دست می آورد

TMS International Stein را به دست می آورد

پیتسبورگ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – TMS International ، پیشرو در ارائه خدمات صنعتی برون سپاری شده به کارخانه های تولید فولاد در سطح جهان ، تجارت و دارایی های Stein، LLC و Stein Steel Mill Services، LLC را که مقر اصلی آن است ، به دست آورده است. کلیولند ، اوهایو.

Stein پیشرو در ارائه خدمات با كیفیت بالا به تولیدكنندگان فولاد در سراسر آمریكا است. این خدمات كامل خدمات و انعطاف پذیری و منابعی را در اختیار تولیدكنندگان فلز قرار می دهد تا بتوانند طیف وسیعی از خدمات پردازش آسیاب فولادی مانند حذف سرباره و احیای فلزات ، جابجایی قراضه ، خدمات مدیریت قراضه ، بازیافت ، غربالگری مواد اولیه ، دست زدن به مواد و خدمات تعمیر و نگهداری.

گفت: “ما بسیار خوشحالیم که از استین در سازمان TMS استقبال می کنیم.” ریموند کالوش، رئیس TMS و مدیر عامل شرکت. “اشتاین سابقه طولانی و برجسته ای در صنعت ما دارد و خدمات موجود ما را كه به فولادسازان كلاس جهانی در سراسر آمریكا ارائه می دهیم به زیبایی كامل می سازد. منابع و استعداد ما. “

موارد برجسته خرید:

  • اشتاین دارای مشتری با کیفیت بالا و بیش از 60 سال در صنعت است.
  • استین خانوادگی است و تقریباً 500 کارمند دارد که به TMS می پیوندند.
  • اشتاین در هفت ایالت به مشتریان خدمات ارائه می دهد: آلاباما، ایلینوی، ایندیانا، اوهایو، اوکلاهما، پنسیلوانیا و کارولینای جنوبی.
  • TMS قصد دارد در ابتدا Stein را با نام تجاری فعلی خود به کار خود ادامه دهد.
مطلب مرتبط  فلزات خزانه داری برای به دست آوردن پروژه همسایه Goldlund ، تحکیم منطقه طلای کانادا در حال ظهور

درباره TMS International

TMS International بزرگترین ارائه دهنده خدمات صنعتی با کارخانه های برون سپاری به کارخانه های تولید فولاد در است آمریکای شمالی همانطور که با درآمد اندازه گیری می شود و حضور بین المللی قابل توجه و فزاینده ای دارد. خدمات TMS برای فعالیتهای 24 ساعته روزانه مشتریان بسیار حیاتی است ، و آنها را قادر می سازد کارآیی عملیاتی قابل توجهی داشته باشند و صرفه جویی در هزینه را انجام دهند ، در حالی که کار اصلی آنها ساخت فولاد است. TMS محصولات سرباره را به سنگدانه هایی مناسب برای استفاده در بسیاری از پروژه های ساختمانی تبدیل می کند. علاوه بر این ، TMS سایر محصولات جانبی آسیاب را برای استفاده مجدد مفید بازیافت می کند و در نتیجه مقدار زباله مورد نیاز برای دفع آسیاب را کاهش می دهد. از سال 1926 ، TMS با مشتری ارتباط طولانی مدت برقرار کرده و در حال حاضر به بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در جهان خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.tmsinternational.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Seadrill Limited (SDRL) - نتایج سه ماهه دوم سال 2020

اظهارات رو به جلو

برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی “بیانیه های آینده نگر” است که مفروضات فعلی مدیریت و برآورد عملکرد آینده و شرایط اقتصادی را منعکس می کند. کلمات “معتقد است” ، “پیش بینی می کند” ، “برنامه ریزی می کند” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “تخمین” یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. اظهارات رو به جلو تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم اطمینان ، برآوردها و فرضیات هستند. این اظهارات آینده نگرانه با تکیه بر بندهای بندر امن بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه ، بیان می شود. عواملی که می توانند نتایج واقعی و نتایج را با آنچه در این بیانیه های آینده نگر بیان شده تفاوت اساسی داشته باشند ، شامل این خطر است که خرید ممکن است با موفقیت ادغام نشود ، اینکه عملیات ترکیبی صرفه جویی در هزینه تخمین زده شده را تحقق ندهد ، یا این که نتیجه حاصل از این خرید سایر نتایج پیش بینی نشده ، مانند افزایش در هزینه های عملیاتی ، از دست دادن مشتری یا سایر اختلالات تجاری. عوامل مهم دیگری که می توانند اظهارات آینده نگرانه را تحت تأثیر قرار دهند ، در گزارش های دوره ای ما به دارندگان امنیت توصیف می شوند. شما نباید به هیچ یک از این اظهارات آینده نگر اعتماد بیجا کنید. هر بیانیه آینده نگر فقط در مورد تاریخ تهیه آن صحبت می کند. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر پس از تاریخ این اطلاعیه مطبوعاتی در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا تحولات ، به جز آنچه در قوانین اوراق بهادار فدرال لازم است ، تصور نمی کنیم.

مطلب مرتبط  Delta اعلام کرد: برای دستیابی به اتوماسیون صنعتی و یکپارچه سازی سیستم ما ، شرکت Trietery ، یک شرکت نرم افزاری SCADA و IIoT کانادایی را تقویت کرد

تماس با رسانه / سرمایه گذار: جیم لئونارد، TMS International – 412-267-5226 یا [email protected].

SOURCE TMS International

پاسخی بگذارید