Toppo Lighting جلوه های نور حرفه ای تر خود را با UFO High Bay Light منتشر می کند

Toppo Lighting جلوه های نور حرفه ای تر خود را با UFO High Bay Light منتشر می کند

پیاده کردن، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – Toppo Lighting اعلام کرد LED جدید UFO High Bay Light متفاوت است از خلیج بلند قبلی چراغ سری جدید Matepro جلوه های نوری حرفه ای تری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دیپلy با پرورش زمینه عکس های حرفه ای جهانی ، تیم Toppo همیشه محصولات خود را بر اساس نیاز کاربر و درک عمیق برنامه های روشنایی بهینه می کند تا منابع نور باکیفیتی را فراهم کند که بیشتر گروه های مصرف کننده و صحنه های روشنایی را پوشش می دهد.

UFO LED نور خلیج بالا

آرایه LED منحصر به فرد طراحی شده می تواند نور با روشنایی مناسب تولید کند. بازتابنده گوه نامتقارن داخلی سیستم اتصال نور ، پرتوی نور را به جهت صحیح هدایت می کند ، نور فرار مانند جمع آوری آب باران را جمع می کند ، سرکوب تابش خیره کننده در همه جهات و آرامش بخشیدن چشم ها در زیر نورپردازی طولانی مدت در محیط داخلی خستگی.

این راندمان لومن سری highbay تا 160 lm / w و الفساختار خنک کننده dvanced تضعیف گرمای عالی و طول عمر طولانی L80 /[email protected]، 000H آن را نیز دارد درایورهای مختلف و زاویه پرتوهای مختلف و همچنین لوازم جانبی مختلفی مانند سنسورهای حرکت و نور روز و گزینه های مختلف نصب ، IP65 و IK10 برای کلیه مناطق صنعتی کاربردی.

مطلب مرتبط  Seadrill انتقال به نقل قول در بازارهای OTCQX OTCQX محدود

بازار در “دوره پس از بیماری همه گیر” باید فوراً توسط محصولات جدیدی هدایت شود و Toppo محصولات و فناوری های جدیدی را به ارمغان می آورد. آنچه برای توسعه صنعت مورد نیاز است ، استفاده از این فرصت به موقع می تواند منجر به افت سریع بازار پس از بهبودی کلی صنعت شود.

مطلب مرتبط  Haldex یک نسخه جدید کارگردانی جدید تقریباً را تکمیل کرده است. 4.4 میلیون سهم به صندوق های بازنشستگی AMF و درآمد AFA Försäkring درآمد حاصل از تقریبی. 157.2 میلیون SEK

درباره روشنایی Toppo:

Toppo Lighting یک تولید کننده پیشرو در زمینه نورپردازی است که بیش از یک دهه است که با ارائه محصولات باکیفیت برای روشنایی تجاری ، روشنایی صنعتی و خدمات عالی مشتری. از سال 2008 ، Toppo شهرت بسیار خوبی برای ارائه طیف فوق العاده ای از روشنایی صنعتی و تجاری در سرتاسر جهان ، به ویژه در اروپا، آمریکای شمالی و ملل اقیانوس. در همین حال Toppo برای تکمیل گواهینامه ها برای بازارهای مختلف ، مانند VDE TUV CE ROHS UL DLC ETL ، SAA و غیره اختصاص داده است. Toppo متعهد به تحقیق و توسعه مدل های جدیدتری با رهبری بیشتر است. هزینه-راه حل موثر

مطلب مرتبط  تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

فرانک ژانگ / تیمو چان
تلفن: + 86-0755-8429-6668
ه-نامه: [email protected]
وب: toppolighting.com

منبع نور Toppo

لینک های مربوطه

http://toppolighting.com

پاسخی بگذارید