Toray Composite Material America، Inc. كاهش عملیاتی و بازسازی را اجرا می كند

Toray Composite Material America، Inc. كاهش عملیاتی و بازسازی را اجرا می كند

تاکوما ، بشویید.، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Toray Composite Material America، Inc. (CMA) اعلام کرده است که مجدداً از عملیات ایالات متحده و کاهش مربوط به مبلغ سرانه به موقعیت بهتری برای رکود گسترده در جریان تجارت تجاری خود خبر می دهد.

CMA بلافاصله عملیات را در سیستم خود متوقف می کند اسپارتانبورگ ، SC گیاه را کاهش داده و ظرفیت آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد تاکوما ، WA تسهیلات Prereg این اقدامات منجر به کاهش تقریباً 25٪ نیروی کار در تسهیلات CMA در ایالات متحده خواهد شد.

مطلب مرتبط  گزارش زندگی صنعت خودرو ، گزارش IDTechEx

گفت: “تصمیماتی كه مستقیماً بر همكاران و تأمین معاش آنها تأثیر بگذارد هیچگاه تصمیمی نیستند كه به طور اتفاقی اتخاذ می كنیم.” دنیس فرت – رئیس جمهور و مدیر عامل Frett گفت: “اما ، این اقدامات برای کاهش هزینه های ما و موقعیت شرکت برای آینده ضروری است.”

با توجه به COVID-19 و فروپاشی مربوط به سفر هوایی جهانی ، تقاضا برای هواپیماهای مسافری بطور قابل توجهی کاهش یافته است. علاوه بر این ، شرایط کلان اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضا برای محصولات صنعتی می شود. می گوید: “با توجه به تحلیلگران صنعت و اقدامات اخیر سایر شرکت های هوافضا ، ما یک جدول زمانی سه تا پنج ساله را مشاهده می کنیم تا زمانی که به یک حجم فروش برگردیم که شباهت به هر چیزی از قبل از همه گیر است.” تیموتی کرک – معاون فروش هوافضا.

مطلب مرتبط  دوک انرژی با کمک 90000 دلار کمک هزینه به کالج های جامعه کارولینای شمالی فرصت های آموزش شغلی ایجاد می کند

این اقدامات فوری CMA را قادر می سازد تا هزینه های خود را برای کاهش جزئی رکود فوری در تجارت کاهش دهد. علاوه بر این ، CMA همکاری خود را با واحدهای تجاری در کشور تقویت می کند ایالات متحده برای برآورده کردن بهتر انتظارات مشتری و انطباق با یک بازار در حال تغییر.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 24 سریال آقازاده

برای اطلاعات بیشتر در مورد CMA ، به سایت www.toraycma.com مراجعه نمایید.

SOURCE Toray Composite Material America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.toraycma.com

پاسخی بگذارید