TransAlta از بازنشستگی واحد ذغال سنگ ساندنس 3 خبر داد

TransAlta از بازنشستگی واحد ذغال سنگ ساندنس 3 خبر داد

کالری ، AB، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت TransAlta (“TransAlta” یا “شرکت”) (TSX: TA) (NYSE: TAC) اعلام کرد که امروز به اپراتور سیستم الکتریکی آلبرتا (“AESO”) از قصد خود برای بازنشستگی فعلی خبر داد. Sundance Unit 3 ذغال سنگ ذغال سنگ موتوری موثر است 31 ژوئیه، 2020. تصمیم بازنشستگی تا حد زیادی با ارزیابی TransAlta در مورد شرایط بازار آینده ، سن و وضعیت واحد و توانایی ما در تأمین انرژی و ظرفیت از سبد تولیدی ما در آلبرتا ناشی شد.

این تصمیم انتقال شرکت به 100 درصد برق تمیز را تا سال 2025 پیشرفت می کند. TransAlta همچنان یک ناوگان بسیار متنوع و کم هزینه از دارایی های تولیدی را که به خوبی در خدمت تقاضای برق آلبرت ها است ، به کار می گیرد.

درباره شرکت TransAlta:

TransAlta دارای ناوگان متنوعی از داراییهای تولید برق در ایران است ، فعالیت و توسعه می دهد کانادا، ایالات متحده و استرالیا با تمرکز بر ارزش سهامدار بلند مدت. TransAlta از شهرداری ها ، صنایع متوسط ​​و بزرگ ، مشاغل و مشتریان نرم افزار قدرت پاک ، مقرون به صرفه ، با انرژی کارآمد و قابل اطمینان را ارائه می دهد. امروزه TransAlta یکی از این موارد است کانادا بزرگترین تولید کنندگان انرژی بادی و آلبرتا بزرگترین تولید کننده نیروگاه برق. برای بیش از 100 سال ، TransAlta یک اپراتور مسئول و یک عضو افتخار جامعه است که کارمندان آن در آن کار و زندگی می کنند. TransAlta اهداف سازمانی خود را با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد ترسیم می کند و توسط CDP (سابقاً پروژه افشای اقلیم) به عنوان یک رهبر صنعت در مدیریت تغییر اقلیم شناخته شده است. TransAlta مفتخر است که به عنوان نقره PAR (روابط پیشروی بومی) توسط شورای کانادایی برای تجارت بومی بدست آمده است.

مطلب مرتبط  همکاری و نه تقسیم باعث پیشرفت علمی جهانی می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TransAlta ، به وب سایت آن مراجعه کنید transalta.com

بیانیه های رو به جلو

این انتشار اخبار شامل “اطلاعات رو به جلو” ، به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا ، و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قابل اجرا است. ایالات متحده قوانین اوراق بهادار ، از جمله قانون اصلاح دادخواهی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 (که در اینجا به عنوان “بیانیه های آینده نگر” گفته می شود). به طور خاص ، این خبرنامه حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، از جمله جمله های مربوط به: اما محدود به آنها نیست: TransAlta تا سال 2025 تبدیل به 100 درصد برق شرکت تمیز تا سال 2025. TransAlta به کار خود ادامه می دهد تا یک ناوگان بسیار متنوع و کم هزینه از دارایی های تولید؛ این شرکت به خوبی در خدمت تقاضای برق آلبرت ها قرار گرفته است. و ناوگان در موقعیت مستقر برای تولید جریان نقدی قوی و رقابت در آن قرار دارد آلبرتا بازار انرژی تنها در دراز مدت. عوامل و مفروضات ماده مورد استفاده در تهیه بیانیه های آینده نگر موجود در اینجا ، که ممکن است نادرست به نظر برسند ، فرضیات مربوط به شرایط بازار آینده را شامل می شوند ، اما محدود نمی شوند. آلبرتا و فضای رقابتی عواملی که ممکن است تأثیرات منفی بر آنچه که توسط بیانیه های آینده نگر در این خبر منتشر شده یا تأثیر می گذارد تأثیر منفی بگذارد ، خطرات مربوط به عرضه و تقاضای برق در داخل را شامل می شوند ، اما محدود نمی شوند. آلبرتا و سایر عوامل خطر مندرج در فرم اطلاعات سالیانه شرکت و بحث و تحلیل مدیریت برای پایان سال مورخ 31 دسامبر، 2019. به خوانندگان هشدار داده شده است که به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند ، که انتظارات شرکت را فقط از تاریخ حاضر نشان می دهد. TransAlta هرگونه قصد و یا وظیفه خود را برای به روزرسانی عمومی این بیانیه های آینده نگر برای انعکاس اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، رد می کند ، مگر اینکه طبق قوانین قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  استراتژی جدید ممکن است سوئد را به عنوان یک رهبر در زنجیره ارزش باتری قرار دهد

شرکت TransAlta SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.transalta.com

پاسخی بگذارید