TransAlta نتایج سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی

TransAlta نتایج سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی

کالری ، AB، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت TransAlta (“TransAlta”) (TSX: TA) (NYSE: TAC) نتایج سه ماهه دوم سال 2020 خود را قبل از باز شدن بازارها منتشر خواهد کرد جمعه ، 31 ژوئیه 2020. یک همایش کنفرانسی و پخش اینترنتی برای بحث در مورد نتایج ، در همان روز با شروع جلسه ، برای سرمایه گذاران ، تحلیل گران ، اعضای رسانه ها و سایر علاقه مندان برگزار می شود. ساعت 9 صبح بعد از ظهر کوهستان (ساعت 11:00 صبح ET) از رسانه ها دعوت می شود که زیر تحلیلگران سؤال کنند.

لطفا پنج دقیقه قبل از تماس با اپراتور کنفرانس تماس بگیرید و “شرکت TransAlta” را به عنوان شرکت ذکر کنید.

مطلب مرتبط  قدرت لاجورد نتایج چهارم مالی چهارم سال 2020 را اعلام کرد

فراخوان کنفرانس سه ماهه دوم سال 2020:
شرکت کنندگان بدون تلفن از آمریکای شمالی با شماره تلفن: 1-888-231-8191 تماس بگیرند
پیوند پخش وب: https://producredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1345059&tp_key=3994b82c94

مطالب مرتبط در بخش سرمایه گذار مرکز وب سایت TransAlta در http://www.transalta.com/investors/events-and-presentations در دسترس خواهد بود. اگر قادر به شرکت در تماس نیستید ، پخش سریع آن از طریق 1-855-859-2056 قابل دسترسی است (کانادا و ایالات متحده آمریکا عوارض رایگان) با کد عبور TransAlta 3287982 و به دنبال آن علامت #. یک نسخه از پخش پس از در دسترس بودن در وب سایت TransAlta ارسال می شود.

مطلب مرتبط  منابع Antero از تاریخ انتشار و تماس کنفرانس سه ماهه دوم سال 2020 خبر می دهد

درباره شرکت TransAlta:
TransAlta دارای ناوگان متنوعی از داراییهای تولید برق در ایران ، بهره برداری و توسعه است کانادا، ایالات متحده و استرالیا با تمرکز بر ارزش سهامدار بلند مدت. TransAlta از شهرداری ها ، صنایع متوسط ​​و بزرگ ، مشاغل و مشتریان نرم افزار قدرت پاک ، مقرون به صرفه ، با انرژی کارآمد و قابل اطمینان را ارائه می دهد. امروزه TransAlta یکی از این موارد است کانادا بزرگترین تولید کنندگان انرژی بادی و آلبرتا بزرگترین تولید کننده برق آبی. برای بیش از 100 سال ، TransAlta یک اپراتور مسئول و یک عضو افتخار جامعه است که کارمندان آن در آن کار و زندگی می کنند. TransAlta اهداف شرکت خود را با
اهداف توسعه پایدار سازمان ملل و توسط CDP (سابقاً پروژه افشای اقلیم) به عنوان رهبر صنعت در مدیریت تغییر اقلیم شناخته شده است. TransAlta مفتخر است که به این موفقیت دست یافته است سطح نقره PAR (روابط بومی پیشرو) تعیین شده توسط شورای کانادا برای تجارت بومی.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG مدیر جدید مالی جک Thayer را اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TransAlta ، به وب سایت آن مراجعه کنید transalta.com.

شرکت TransAlta SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.transalta.com

پاسخی بگذارید