Transform Materials توافق نامه مجوز فناوری را با محصولات تغذیه ای DSM امضا می کند

Transform Materials توافق نامه مجوز فناوری را با محصولات تغذیه ای DSM امضا می کند

ساحل RIVIERA ، فلوریدا، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Transform Materials ، یک شرکت شیمیایی پایدار که از فناوری پلاسمای مایکروویو برای تبدیل گاز طبیعی به استیلن و هیدروژن استفاده می کند ، توافق نامه صدور مجوز جهانی با DSM Nutritional Products Ltd. ، و مواد مغذی ، با ارائه Transform پشتیبانی فنی برای اطمینان از موفقیت در ادغام.

Transform فرآیندی کاملاً گزینشی ، مقرون به صرفه و منفی با کربن منفی ایجاد کرده است که متان موجود در گاز طبیعی را به محصولات با ارزش بالا و مناسب برای استفاده مستقیم یا واکنش های پایین دست تبدیل می کند.

“ما متان را به استیلن و هیدروژن تبدیل می کنیم ، که پیش سازهای اساسی برای سنتز محصولات نهایی شیمیایی با ارزش بالا است ، بدون استفاده از تکنیک های سنتی که دی اکسید کربن تشکیل می دهند. این بدان معناست که ما می توانیم نیازهای مهم آینده صنایع شیمیایی را بدون ایجاد گازهای مضر گلخانه ای برآورده کنیم.” David Soane Ph.D. ، مدیرعامل Transform Materials گفت. “یک مزیت مهم فناوری ما این است که کربن موجود در متان – یک گاز گلخانه ای قوی – را توقیف کرده و از ورود آن به جو جلوگیری می کند.”

مطلب مرتبط  JA Solar توافق نامه همکاری با توزیع کننده مکزیک اکسل خورشیدی امضا می کند

محصولات تغذیه ای DSM ، مستقر در سوئیس، تولید کننده جهانی ویتامین ها ، کاروتنوئیدها و مواد مغذی – مواد مغذی ضروری برای سلامت انسان و دام است. با استفاده از فن آوری Transform ، DSM به مواد اولیه ضروری کارخانه های تولیدی خود به روشی مسئول محیط زیست دسترسی پیدا می کند.

به عنوان یک مزیت اضافی ، فناوری Transform DSM را قادر می سازد از بیوگاز به عنوان ماده اولیه استفاده کند ، به DSM اجازه می دهد مشخصات “شیمی سبز” خود را افزایش دهد. این فناوری تمیز امکان استفاده مستقیم از استیلن و هیدروژن را برای DSM فراهم می کند ، استفاده م useثر از تجهیزات و ساده سازی فرآیندها را تضمین می کند.

مطلب مرتبط  CRU: چشم انداز چند کالا

دکتر سون افزود: “ما خوشحالیم که به DSM یک راه حل مقرون به صرفه ارائه می دهیم که تولید آنها را کارآمدتر کند در حالی که نظارت بر سیاره ما را نشان می دهد.”

درباره مواد تغییر شکل دهید
Transform Materials LLC در سال 2014 توسط دانشمند و کارآفرین زنجیره ای تاسیس شد دیوید سون، دکتری در طی شش سال تحقیق و توسعه پایدار ، این شرکت یک فناوری پیشگامانه ایجاد کرده است که از پلاسمای تولید شده در مایکروویو برای تأمین انرژی متان در گاز طبیعی و تشکیل استیلن و هیدروژن استفاده می کند ، در حالی که از فرایندهای قدیمی در صنایع شیمیایی که ناخالصی ایجاد می کنند و گلخانه ایجاد می کنند ، جلوگیری می کند. گازها با تکمیل سهم خود در تولید مواد شیمیایی ، فناوری Transform همچنین هیدروژن را به روش کم مصرف تولید می کند و به یک نیاز مهم در صنعت پیل سوختی در حال رشد می پردازد. سیستم های Transform جمع و جور و مدولار هستند ، بنابراین به راحتی مقیاس پذیر می شوند تا بتوانند با نیازهای مشتری ، چه در کارخانه های بزرگ و چه در کاربردهای کوچک صنعتی ، مطابقت داشته و با سیستم ها و معماری موجود ادغام شوند تا هزینه های پذیرش را به حداقل برسانند. سکوی فناوری ثبت اختراع Transform یک انقلاب سبز در استفاده از گاز طبیعی آغاز می کند ، بدون نیاز به احتراق یا الکترولیز با انرژی زیاد ، این منبع فراوان را به استیلن و هیدروژن تبدیل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به transformmaterials.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  وستینگهاوس و ENUSA برنامه سوخت EnCore® خود را برای اولین بار با یک شرکت سودمند اروپایی گسترش می دهند

تماس با رسانه:
تیم کاکس، ZingPR ، [email protected]

SOURCE Transform Materials LLC

لینک های مربوطه

https://www.transformmaterials.com

پاسخی بگذارید