Trina Solar به مدت 5 سال متوالی به عنوان تأمین کننده برتر ماژول قابل پرداخت شناخته شده است

Trina Solar به مدت 5 سال متوالی به عنوان تأمین کننده برتر ماژول قابل پرداخت شناخته شده است

چانژو ، چین، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Trina Solar ، Ltd. (“Trina Solar“یا” شرکت “) ، پیشرو در جهان و ارائه دهنده راه حل کامل انرژی هوشمند جهانی ، اعلام کرد که در 2020 ماژول PV و قابلیت پرداخت اینورتر گزارش ، منتشر شده توسط Bloomberg جدید انرژی مالی ، Trina Solarبا وضعیت پایدار مالی و قابلیت اطمینان ، بار دیگر به عنوان 100٪ برند عرضه کننده ماژول قابل انتقال نامگذاری شد. قضات به اتفاق آراء کیفیت محصول شرکت و تأثیر عالی از برند را تشخیص دادند.

در گزارش های ورشکستگی بلومبرگ که از سال 2012 صادر شده است ، Trina Solar شش بار به 100٪ قابلیت ورشکستگی رسیده است ، و Trina Solar برای پنج سال گذشته در صدر این لیست قرار گرفته است ، باز هم عملکردی بی نظیر در صنعت. معنی این چیست Trina Solar’s ماژول ها می توانند به توسعه دهندگان پروژه کمک کنند تا بتوانند راحت تر بودجه بانکی را بدست آورند. همچنین ، این اطمینان را که بازار مالی جهانی و صنعت انرژی خورشیدی در نوآوری ، قابلیت اطمینان و ثبات در آن دارند ، تأکید می کند Trina Solar’s محصولات ماژول ، و اینکه آنها مایل به ایجاد روابط مشترک پایدار و بلند مدت با شرکت هستند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی استایرن بین سالهای 2020 و 2025 با رشد 5٪ CAGR رشد کند

گزارش مالیه انرژی جدید بلومبرگ ، سلامت مالی شرکت را به ثبت می رساند ، ماژول های آن را در این زمینه و ضمانت های تولید کننده به عنوان شاخص های مهم برای موسسات مالی در ارزیابی خود از قابلیت ورشکستگی تولید کنندگان PV استفاده می کند. این شرکت با بانکها ، EPC ها ، ارائه دهندگان برق مستقل و مشاوران فنی در سراسر جهان تماس می گیرد و مصاحبه های عمیق با بازرسان کیفیت و کارشناسان فناوری انجام می دهد. بنابراین ، این نظرسنجی گسترده است و ارزیابی شفاف و شفاف است. به عنوان یکی از معتبرترین موسسات تحقیقاتی شخص ثالث در بازار انرژی جهانی جدید ، این گزارش به عنوان یک مرجع ارزشمند برای اعتبار تجاری در بسیاری از موسسات مالی دیده می شود.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

BNEF گزارش ارزش تأمین مالی ماژول و ماژول 2020 همچنین به گزارش سالانه قابلیت اطمینان ماژول فتوولتائیک صادر شده توسط آزمایشگاه های معتبر بین المللی PV Evolution Labs استناد کرد. گزارش PVEL عملکرد برجسته ای را تأیید کرد Trina Solar’s ماژول ها از نظر قابلیت اطمینان و ظرفیت تولید برق. این شرکت بار دیگر به عنوان تولید کننده ماژول برتر جهان شناخته شد.

در باره Trina Solar (688599.SH)

تاسیس در سال 1997 ، Trina Solar ارائه دهنده راه حل کل PV و انرژی هوشمند پیشرو در جهان است. شرکت درگیر در محصولات PV تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش است. توسعه پروژه های PV ، EPC ، O&M؛ توسعه و فروش سیستم های میکرو شبکه ای هوشمند و مکمل چند انرژی ، و همچنین عملکرد ابر سیستم عامل انرژی. در سال 2018 ، Trina Solar برند IoT Energy خود را راه اندازی کرد ، اتحاد توسعه صنعتی Trina Energy IoT را با شرکتها و موسسات تحقیقاتی پیشرو در تاسیس کرد چین و در سراسر جهان ، و مرکز نوآوری صنعتی جدید انرژی IoT تاسیس کرد. با این اقدامات ، Trina Solar متعهد به همکاری با شرکای خود برای ساختن اکوسیستم انرژی IoT و ایجاد بستر نوآوری برای کشف انرژی جدید IoT است ، زیرا می کوشد رهبر انرژی هوشمند جهانی باشد. که در ژوئن سال 2020، Trina Solar لیست شده در بازار STAR بورس شانگهای. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.trinasolar.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Zymergen صنعت مواد شیمیایی و مواد را هدف قرار داده است که 3 تریلیون دلار با 300 میلیون دلار اعتبار جدید ارائه می دهد

SOURCE شرکت خورشیدی Trina ، با مسئولیت محدود

پاسخی بگذارید