Trina Solar TrinaPro Mega ، یک راه حل PV هوشمند با قدرت فوق العاده بالا را ارائه می دهد

Trina Solar TrinaPro Mega ، یک راه حل PV هوشمند با قدرت فوق العاده بالا را ارائه می دهد

چانژو ، چین، 17 ژوئن ، 2020 PRNewswire / – Trina Solar Co.، Ltd. ، ارائه دهنده جهانی راه حل های انرژی و انرژی هوشمند ، راه اندازی جهانی TrinaPro Mega را اعلام کرد ، یک راه حل PV هوشمند با انرژی فوق العاده بالا که شامل ماژول هایی با خروجی انرژی بیش از 500 W. با بهبود انتخاب محصول و طراحی یکپارچه ، راه حل باعث بهبود عملکرد کلی سیستم و کاهش هزینه انرژی تراز شده (LCOE) می شود. به دنبال اجرای برتر ماژول فوق العاده پرقدرت 500W-plus Vertex در ماه فوریه ، TrinaPro Mega معیار دیگری را برای دوره تولید 500W قدرت تعیین می کند و یک راه حل بهینه برای استفاده از ماژول Vertex به سیستم ها ارائه می دهد. نزولی

در سال 2018 ، Trina Solar راه حل PV هوشمند “TrinaPro” را برای ایستگاه های قدرت در مقیاس بزرگ معرفی کرد. بر اساس الگوریتم های طراحی سیستم و نرم افزار ، راه حل ادغام ماژول های PV و دو جداره با راندمان بالا ، سیستم ردیابی هوشمند و اینورترهای قابل اعتماد و شامل خدمات یکپارچه و یک پلت فرم مدیریت هوشمند O&M است که باعث کاهش هزینه متعادل سازی سیستم می شود (BOS ) 8-15٪ و تولید برق را بین 3 تا 8٪ افزایش می دهد.

مطلب مرتبط  معدن کوه مس نتایج مجمع سالیانه سهامداران را اعلام می کند

با استفاده از انرژی خورشیدی که به سرعت به برابری شبکه نزدیک می شود ، TrinaPro Mega در نقش خود به عنوان یک راه حل هوشمند پیشرفته فوق العاده بالا ، چندین چالش کاربردی را با سیستم های موجود روبرو می کند. با استفاده از راه حل “TrinaPro” ، TrinaPro Mega ردیاب های تسمه بلند را برای ماژول های قدرت 500W به علاوه ، ماژول های Vertex را به روز می کند ، TCU به طور مستقل توسط Trina Solar، الگوریتم های ردیابی هوشمند و سیستم های کنترل SCADA. TrinaPro Mega برای انواع سناریو های کاربردی تعریف شده توسط جغرافیای پیچیده ، زمین های زبر و سرعت باد ، راه حل های سفارشی را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و کارایی سیستم ارائه می دهد. تا به امروز ، DNV.GL صدور گواهینامه قابلیت ورشکستگی برای راه حل هوشمند TrinaPro Mega را تکمیل کرده است.

یین رونگفانگ ، معاون مدیر کل و معاون رئیس جمهور Trina Solar ، گفت: “صنعت PV از ابتدای سال توان 500W به علاوه را در آغوش گرفته است. ماژول Vertex به عنوان پیشگام صنعت ، توانایی قدرتمندی را نشان می دهد. Trina Solar در نوآوری و ارائه یک پلت فرم فنی کاملاً جدید به صنعت ارائه می دهد. علاوه بر این ، ورتکس تجاری سازی فن آوری های جدید را تسهیل می کند و راه را برای ارتقاء قدرت ماژول بعدی به 600 W هدایت می کند.

مطلب مرتبط  SDRPY پروژه بهسازی شبکه برق در المهرا راه‌اندازی شد

“با ساخت ماژول Vertex ، TrinaPro Mega را با هدف افزایش ارزش برای مشتریان خود از طریق به روزرسانی های هوشمند به راه حل های پیشرفته تر سیستم راه اندازی کردیم. با بهبود عملکرد ماژول فوق العاده قدرت بالا و کاهش LCOE ، TrinaPro Mega بازگرداندن سرمایه گذاری پایدار ، “اضافه شده یین رونگفانگ.

پیوند به تصویر: https://www.trinasolar.com/sites/default/files/tongchuan.jpg
ضبط تصویر: پروژه برق PV “Top Runner” چینی در Tongchuan ، شانکسیبا استفاده از 30 مگاوات راه حل هوشمند TrinaPro.

درباره Trina Solar (688599. SH)

Trina Solar که در سال 1997 تأسیس شد ، رهبر جهانی در ارائه راه حلهای جامع انرژی فتوولتائیک و هوشمند است. این شرکت به تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش محصولات فتوولتائیک ، توسعه ، بهره برداری و نگهداری از پروژه های فتوولتائیک ، توسعه و فروش میکروگریدهای هوشمند و سیستم های چندگانه انرژی مکمل و همچنین سکوهای انرژی در حال فعالیت اختصاص داده است. ابر در سال 2018 ، Trina Solar با نام تجاری Energy Internet of Things (IoT) را راه اندازی کرد و اتحاد توسعه صنعتی Trina Energy IoT را علاوه بر ایجاد مرکز نوآوری صنعتی IoT New Energy با شرکت های برجسته و موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان راه اندازی کرد. این شرکت مصمم است تا در بخش بین المللی انرژی هوشمند بین المللی رهبر شود. در 10 ژوئن سال 2020 ، Trina Solar اولین سهام A را در صفحه نوآوری فناوری Sci-Tech شانگهای صادر می کند ، به اولین محصول PV ، سیستم PV و سیستم انرژی هوشمند تبدیل می شود که در هیئت نوآوری علوم و فناوری بورس اوراق بهادار Shanghai قرار گرفت. ، همچنین به عنوان شناخته شده است بازار ستاره. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.trinasolar.com.

مطلب مرتبط  Clifton ، Weiss & Associated اعلام تغییر نام شرکت به NexLyte، Inc.

لینک های مربوطه

www.trinasolar.com

SOURCE Trina Solar Limited

پاسخی بگذارید