True Velocity از قابلیت های پیشرفته تولید با قابلیت ایجاد مجدد زنجیره تأمین مهمات رونمایی می کند

True Velocity از قابلیت های پیشرفته تولید با قابلیت ایجاد مجدد زنجیره تأمین مهمات رونمایی می کند

گارلند ، تگزاس، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تگزاسبا تکیه بر True Velocity ، یک شرکت پیشرفته تولید و فناوری متخصص در مهمات سلاح های کوچک ، در حال معرفی فن آوری جدید و راه حل های اختصاصی برای کمک به نیروهای مسلح برای تولید ساده مهمات و تدارکات از هر نقطه در جهان است. قابلیتهای تولیدی این شرکت می تواند “سلولهای” قابل تنظیم و بسیار قابل حمل را تأمین کند ، که امکان تولید مهمات غیرمتمرکز و خودکار را فراهم می کند. True Velocity اخیراً 145 امین اختراع صادر شده برای فناوری ساخت ، فرآیندها و محصولات خود را دریافت کرده است.

تولید True Velocity با هدف کاهش ناکارآمدی در زنجیره تأمین مهمات ، بهبود ایمنی تولید انجام می شود و توانایی تولید سالانه 600 میلیون دور از عملیات خود را دارد. فناوری تولید سلول از True Velocity شامل همه موارد از تولید پوشش گرفته تا دانلود مهمات در یک ردپای فیزیکی است که فقط به 2500 فوت مربع نیاز دارد.

در هنگام شهادت در مقابل کمیته خدمات مسلح مجلس ، دستیار وزیر ارتش در زمینه تحصیل ، تدارکات و فناوری دکتر بروس جت کمبودهای فعلی تدارکات ساخت مهمات در ایالات متحده را ذکر کرد و طرحی را برای مدرن سازی ارائه داد. نماینده مجلس دونالد نورکراس جلسه دادرسی را آغاز کرد و ابراز نگرانی کرد که “وظایف اساسی مهمات [are] در شرایط موزه مانند انجام شده است. ”

مطلب مرتبط  نتایج نشست عمومی سالانه در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 برگزار شد

دکتر جت گفت: “ما در آوردن امکانات تولیدی خود به قرن بیست و یکم احتیاط کرده ایم. اما با دانستن اینکه فناوری مسیرهای مدرن سازی واقعی را ارائه می دهد که می تواند به طور قابل توجهی هم ایمنی را بهبود بخشد و هم توانایی تولید را تغییر دهد ، در نقطه عطفی قرار داریم.”

بزرگترین تولید کننده مهمات برای نیروهای مسلح ایالات متحده ، کارخانه مهمات ارتش دریاچه سیتی ، از سال 1941 در حال فعالیت است و سالانه نزدیک به 1.4 میلیارد گلوله مهمات در یک مرکز 3935 جریب تولید می کند. هنگامی که از دکتر Jette در مورد فرصتهای نوسازی عملیات س askedال شد ، به پتانسیل استفاده از تولیدکنندگان پوشش پلیمر اشاره کرد.

مطلب مرتبط  SDRPY در مشارکت جدید برای زنان قوی تر از نظر اقتصادی یمن

جت گفت: “آنچه كه ما احتمالاً انجام خواهیم داد استفاده از امكانات آنها برای توسعه منابع موقت در حالی است كه ما توانایی های داخلی خود را توسعه می دهیم.” “اصرار من بر تغییر رویکرد ما در مقابل مدرنیزه کردن است.”

True Velocity می تواند زیرساخت های تولیدی را در هر کجای دنیا حمل کند و می تواند سلول های تولیدی عملیاتی را طی چند ماه ایجاد کند. خطوط تولید مهمات سنتی به مدت دو سال به طول می انجامد تا نتایج مشابهی حاصل شود.

وی گفت: “ما در موقعیت های منحصر به فردی هستیم که می توانیم از طریق مدرنیزاسیون ساخت و ایجاد کارایی های لجستیکی ، توانایی های نیروهای مسلح را افزایش دهیم.” کریس تدفورد، رئیس True Velocity. “در True Velocity ، ما در مورد کنترل کیفیت وسواس داریم و می خواهیم راه حل هایی برای تولید مهمات ، زنجیره های تأمین صنعتی ، کیفیت و توزیع مجدد به رهبران کشورمان ارائه دهیم.”

True Velocity ، تاسیس شده در سال 2010 ، با فعالیت های تولیدی در ایالات متحده مستقر است گارلند ، تگزاس، فقط در شمال شرقی از دالاس. بیش از 1 میلیون گلوله از کارتریج های ترکیبی True Velocity در طول سال های 2020-2021 به ارتش آمریکا تحویل داده می شود زیرا راه حل های مهمات توسط برنامه سلاح های جوخه نسل بعدی ارتش ایالات متحده آزمایش می شود.

مطلب مرتبط  Trina Solar به مدت 5 سال متوالی به عنوان تأمین کننده برتر ماژول قابل پرداخت شناخته شده است

برای اطلاعات بیشتر به سایت tvammo.com مراجعه کنید.

درباره سرعت واقعی
True Velocity یک شرکت پیشرفته تولیدکننده فناوری و کامپوزیت است گارلند ، تگزاس. True Velocity در سال 2010 تاسیس شده است و بیش از 250 حق اختراع ثبت شده در مورد محصولات ، فناوری و فرآیندهای تولید خود در انتظار یا صادر شده است. در ابتدا ، این شرکت بر انقلابی در صنعت مهمات متمرکز شده است. محصولات True Velocity در ایالات متحده در یک ساختمان پیشرفته با 66000 فوت مربع تولید می شوند و در حال حاضر در دسترس آژانس های عمومی هستند و محصولات مصرفی آنها به زودی در دسترس قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر ، به tvammo.com مراجعه کنید.

SOURCE سرعت واقعی

لینک های مربوطه

https://www.tvammo.com

پاسخی بگذارید