Turquoise Hill اعلام کرد چشم انداز تولید طلا 2021 و گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 افزایش یافته است

Turquoise Hill اعلام کرد چشم انداز تولید طلا 2021 و گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 افزایش یافته است

مونترال، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Turquoise Hill Resources Ltd. (“تپه فیروزه ای” یا “شرکت“) امروز اعلام کرد چشم انداز تولید طلا را در سال 2021 افزایش داده و یک گزارش فنی به روز شده برای پروژه Oyu Tolgoi (“پروژه“) مطابق با الزامات سازه ملی 43-101 تهیه شده – استانداردهای افشای پروژه های معدنی (“NI 43-101“) و استانداردهای تعریف CIM برای منابع معدنی و ذخایر معدنی (2014) تهیه شده با کمک مشاوران AMC Pty Ltd ، گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 (” “2020 OTTR“) ، گزارش فنی Oyu Tolgoi را به روز می کند 14 اکتبر 2016. بر 2 جولای 2020، فیروزه هیل اعلام کرد که مطالعه امکان سنجی Oyu Tolgoi 2020 (“امکان سنجی“) تکمیل شده است ، شامل طراحی معدن جدید Hugo North Lift 1 Panel 0 و این طرح جدید تخمین های ذخیره مواد معدنی زیرزمینی هوگو North را به دلیل درج دو ستون ساختاری ، به شمال و جنوب پانل کاهش می دهد. 0 ، برای محافظت از زیرساخت های انتقال سنگ معدن.

چشم انداز تولید طلا برای سال 2021 به 500000 – 550،000 اونس از 450،000 – 500،000 اونس افزایش یافته است. این افزایش چشم انداز تولید طلا نتیجه ابتکاراتی است که توسط Oyu Tolgoi انجام شده است که سنگ معدن بلبرینگ با درجه بالاتر از گودال جنوب غربی را به سالهای 2020 و 2021 آورده است.

نکات برجسته OTTR 2020 به عنوان رمپ های معدن زیرزمینی افزایش می یابد:

  • کمترین هزینه های نقدی یک چهارم C1 بین سال های 2021 تا 2030 تخمین زده شده است1
  • رشد تولید مس انتظار 315٪ از سال 2022 تا 2028
  • پیش بینی رشد تولید طلای 140٪ از سال 2022 تا 2028
  • جریان خالص پول نقد پس از مالیات از 12.7 میلیارد دلار بین سالهای 2024 – 20302

___________________________________________

1 بر اساس منحنی هزینه نقدی C25 وود مکنزی C1 (کامپوزیت) برای معادن مس ، با استفاده از متوسط ​​هزینه نقدی C1 سالانه 0.65 دلار / پوند برای Oyu Tolgoi بین 2021-2030. هزینه های نقدی C1 یک معیار غیر GAAP (به طور کلی پذیرفته شده از اصول حسابداری) است. اقدامات غیر GAAP تحت استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (“IFRS”) معنای غیراستانداردی دارند و ممکن است قابل مقایسه با اقدامات مشابهی باشد که توسط سایر ناشران استفاده می شود. این اقدامات به منظور آگاهی بیشتر از عملکرد و عملیات در معدن Oyu Tolgoi به سرمایه گذاران و سایر ذینفعان ارائه شده است و قرار نیست به طور جداگانه از اقدامات تهیه شده یا مطابق با IFRS استفاده شود. به بخش – “اقدامات غیر GAAP” – بحث و بررسی مدیریت شرکت برای سه و شش ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 (“Q2 2020 MD&A”) مراجعه کنید.


2 جریان نقدی خالص پس از کسر مالیات بر اساس 100٪ پروژه و قبل از تأمین مالی ، بدون هیچ گونه هزینه مربوط به تأمین مالی ، ارائه می شود. برای پشتیبانی از اطلاعات به جدول 22.5 – “وضعیت جریان نقدی” مراجعه کنید. نیاز مالی فزاینده شرکت برای تأمین مالی 3.6 میلیارد دلار شامل بازپرداخت های اصلی 1.9 میلیارد دلار و سود و هزینه های مشابه 1.1 میلیارد دلار است. به بیانیه مطبوعاتی شرکت در 16 ژوئیه 2020 مراجعه کنید.

OTTR 2020 تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 را نشان نمی دهد ، که همچنان ارزیابی می شود. تعدادی از جبهه های کار مستقیماً تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند ، از جمله شامل شافت 3 و 4 نیستند ، که از آوریل 2020 تحت مراقبت و نگهداری قرار گرفته اند. این دو شافت تهویه را برای پشتیبانی از توسعه مداوم مرتبط با سطح شیب دار تولید می کنند برای پانل های 1 و 2 ؛ آنها مستقیماً بر سطح شیب تولید پنل 0 تأثیر نمی گذارند. در این مرحله هنوز معلوم نیست که انتظار می رود که کار غرق شدن شافت 3 و 4 ، که به پرسنل متخصصی که به سایت باز می گردند ، وابسته باشد ، از سر گرفته شود. کار بر روی سنگ شکن اولیه 1 و سیستم حمل و نقل مواد همچنان ادامه دارد ، اما میزان بهره وری به طور قابل توجهی تحت تأثیر کاهش نیروهای متخصص در محل و همچنین محدودیت تعداد نیروی کار سایت مرتبط با اقدامات احتیاطی COVID-19 قرار گرفته است. در تلاش برای كاهش تأثیر این اثرات مربوط به Covid ، پرسنل توسعه جانبی برای پشتیبانی كار در اجزای زیرساخت مسیر حیاتی از جمله سنگ شکن اولیه 1 و سیستم حمل و نقل مواد به صورت استراتژیك اعزام می شوند. انتظار می رود در Q4 2020 یک به روزرسانی بعدی که کمی تأثیر COVID-19 را بر هزینه ها و برنامه تعیین می کند ، تعیین کند.

مطالعات دقیق ، طراحی ، مهندسی و بهینه سازی برای پشتیبانی از برآورد قطعی که در سه ماهه چهارم سال 2020 باقی مانده است ، ادامه دارد.

2020 OTTR منابع معدنی و ذخایر معدنی پروژه را به روز می کند و اکنون با مشخصات Turquoise Hill در SEDAR در دسترس است www.sedar.com.

افشای ماهیت علمی یا فنی در این خبرنامه به تأیید رسیده است جو آن دادلی (FAusIMM (CP)) ، مدیر عامل شرکت ، که یک “فرد واجد شرایط” است ، همانطور که در NI 43-101 آمده است.

مطلب مرتبط  گزارش الکتریکی شانگهای 26٪ افزایش در تولید ناخالص در نتایج سالانه 2019

این شرکت میزبان یک کنفرانس و پخش اینترنتی برای بحث در مورد OTTR 20 در مورد خواهد بود چهارشنبه 2 سپتامبر 2020 در ساعت 8 صبح EST / 5 صبح PDT. از طریق شماره گیری زیر می توانید به تماس کنفرانسی دسترسی پیدا کنید:

آمریکای شمالی: +1 888 390 0546

انگلستان: + 0 800 652 2435

استرالیا: +1 800 076 068

تماس کنفرانسی همچنین به طور همزمان در وب سایت Turquoise Hill به آدرس www.turquoisehill.com پخش می شود. پخش بایگانی شده تماس در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

ما را در توییتر دنبال کنید TurquoiseHillRe

اظهارات رو به جلو و اطلاعات آینده نگر

برخی از اظهارات گفته شده در اینجا و در OTTR 2020 ، از جمله اظهارات مربوط به موضوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند و اظهارات اعتقادات ، اهداف و انتظارات در مورد تحولات ، نتایج و رویدادهایی که در آینده رخ خواهند داد یا ممکن است رخ دهند ، “اطلاعات آینده نگر” است. به معنای مقررات قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا و “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندر امن” قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995. بیانیه ها و اطلاعات رو به جلو مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است ، انتظارات یا اعتقادات فعلی مربوط به وقایع آینده را منعکس می کند و به طور معمول با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “می تواند” ، “باید” ، “انتظار” ، “جستجو” ، “ممکن است” ، “قصد” ، “احتمال” ، “مشخص می شود” برنامه “،” تخمین “،” اراده “،” باور “و عبارات مشابهی که نتایج آینده یا اظهارات مربوط به چشم انداز را نشان می دهد.

این موارد شامل بیانیه ها و اطلاعات مربوط به موارد زیر است: گزارش هزینه ، هزینه های عملیاتی و هزینه های سرمایه ای. برنامه های توسعه برای پردازش ذخایر ؛ نرخ بهبودی پیش بینی شده؛ تولید جریان های نقدی ؛ موضوعات مربوط به اکتشاف و گسترش. زمان بندی پروژه؛ ارتباطات با ذینفعان محلی و روابط جامعه ؛ مذاکره و اتمام معاملات ؛ قیمت کالاها؛ نرخ تبدیل؛ منابع معدنی ، ذخایر معدنی ، تحقق ذخایر معدنی ؛ رویکرد توسعه شامل مفاهیم توسعه منابع معدنی Oyu Tolgoi ، زمان و میزان تولید در آینده. نقدینگی ، منابع مالی ، نیازهای مالی و برنامه ریزی ؛ زمان مطالعات ، اطلاعیه ها و تجزیه و تحلیل ها زمان و وضعیت توسعه زیرزمینی طراحی معدن برای پانل 0 از هوگو North Lift 1 و پیامدهای مربوط به هزینه و برنامه مربوط به تولید. مطالعات طراحی مجدد برای پانل های 1 و 2 Hugo North Lift 1 و نتایج احتمالی ، محتوا و زمان بندی آنها. انتظارات در مورد بازیافت احتمالی سنگ معدن در دو ستون ساختاری ، در شمال و جنوب صفحه 0؛ پیشرفت احتمالی نیروگاه دولتی (“SOPP”) و اصلاحات مربوط به توافق نامه چارچوب منبع انرژی (“PSFA”) و همچنین توافق نامه خرید برق. زمان ساخت و راه اندازی بالقوه SOPP ؛ منابع قدرت موقت؛ تأثیر بالقوه COVID-19 بر روی تجارت ، عملیات و شرایط مالی شرکت ؛ شرایط اقتصادی؛ برنامه های اکتشافی فعالیت های پیش بینی شده تجاری هزینه های برنامه ریزی شده استراتژی های شرکت ها و هر زمان دیگر ، اکتشاف ، توسعه ، عملیاتی ، مالی ، بودجه ای ، اقتصادی ، حقوقی ، اجتماعی ، نظارتی و سیاسی که ممکن است رویدادها یا شرایط آینده را تحت تأثیر قرار دهند یا تحت تأثیر قرار دهند و اظهارات دیگری که واقعیت تاریخی نیستند.

اظهارات و اطلاعات رو به جلو براساس مفروضات خاص و سایر فاکتورهای مهم ارائه می شود که در صورت عدم صحت ، می تواند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت را از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی این اظهارات ، از لحاظ اقتصادی متفاوت سازد. یا اطلاعات نمی توان اطمینان داشت که چنین گزاره ها یا اطلاعاتی دقیق به اثبات می رسند. چنین اظهارات و اطلاعاتی بر اساس پیش فرض های متعدد در مورد استراتژی های تجاری فعلی و آینده ، شرایط اقتصادی محلی و جهانی و محیطی است که شرکت در آینده در آن فعالیت خواهد کرد ، از جمله: شرایط اقتصادی محلی و جهانی و محیطی که شرکت در آینده در آن فعالیت خواهد کرد. قیمت مس ، طلا و نقره ؛ پیش بینی های طلای ، مس و نقره پیش بینی سرمایه و هزینه های عملیاتی. پیش بینی تولید آینده و جریان های نقدی. محل پیش بینی زیرساخت های خاص در Hugo North Lift 1 ؛ توالی استخراج در داخل و خارج از مرزهای پانل. در دسترس بودن و زمان مصوبات مورد نیاز دولتی و سایر موارد برای ساخت SOPP ؛ توانایی دولت مغولستان برای تأمین مالی و تهیه SOPP در بازه های زمانی پیش بینی شده در PSFA ، با اصلاحیه تمایل اشخاص ثالث برای تمهیدات قدرت موجود و وضعیت ارتباط و تعامل شرکت با دولت مغولستان در مورد ادامه کار و توسعه معدن Oyu Tolgoi و Oyu Tolgoi LLC حاکمیت داخلی.

از جمله عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها را با آنچه در گزاره ها و اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی دارند ، از جمله موارد دیگر شامل: نوسانات قیمت مس ، طلا و نقره ؛ اختلاف بین تولید واقعی و برآورد شده ذخایر و منابع معدنی و بازیافت متالورژی برنامه های توسعه برای پردازش منابع ؛ نتیجه بررسی تخمین قطعی ؛ بحران های بهداشت عمومی مانند COVID-19 ؛ موارد مربوط به اکتشاف یا گسترش پیشنهادی. استخراج خطرات عملیاتی و توسعه ، از جمله خطرات ژئوتکنیکی و شرایط زمینی ؛ خطرات دعوی محدودیت های نظارتی (از جمله محدودیت ها و مسئولیت های نظارتی محیط زیست)؛ Oyu Tolgoi LLC یا دولت از مغولستان توانایی تحویل منبع تغذیه داخلی برای پروژه Oyu Tolgoi در بازه زمانی قراردادی مورد نیاز ؛ ارتباط با ذینفعان محلی و روابط جامعه ؛ فعالیت ها ، اقدامات یا ارزیابی ها ، از جمله ارزیابی مالیات ، توسط مقامات دولتی. حوادث یا شرایطی (از جمله اعتصاب ، محاصره یا حوادث مشابه خارج از کنترل شرکت) که ممکن است بر توانایی شرکت در تحویل به موقع محصولات خود تأثیر بگذارد. نوسانات ارزی؛ ماهیت حدسی اکتشاف مواد معدنی ؛ جو اقتصادی جهانی؛ رقت نوسان قیمت سهام رقابت؛ از دست دادن کارمندان اصلی حوادث امنیتی سایبری؛ الزامات مالی اضافی ، از جمله در رابطه با توسعه یا ساخت منبع تغذیه داخلی بلند مدت برای پروژه Oyu Tolgoi ؛ سرمایه و هزینه های عملیاتی ، از جمله با توجه به توسعه سپرده های اضافی و امکانات پردازش ؛ و عنوان معیوب ادعاهای معدنی یا دارایی. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات ، رویدادها یا نتایج واقعی با آنچه در بیانیه ها و اطلاعات آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، رویدادها یا نتایج پیش بینی نشده باشد ، برآورد شده یا در نظر گرفته شده. تمام این اظهارات و اطلاعات آینده نگرانه بر اساس فرضیات و تحلیل های خاصی است که توسط مدیریت شرکت با توجه به تجربه و درک آنها از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده انتظار می رود و همچنین سایر عواملی که مدیریت معتقد است معقول و مناسب است. شرایط. این اظهارات ، با این حال ، در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت ها و عوامل دیگری است که می تواند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در اظهارات یا اطلاعات آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت باشد.

مطلب مرتبط  راه حل بهینه بهینه Nextracker که برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی استرالیا انتخاب شده است

با توجه به اطلاعات خاص آینده نگر در مورد ادامه کار و توسعه Oyu Tolgoi ، این شرکت فرضیه ها و تجزیه و تحلیل های خود را بر اساس عوامل خاصی تنظیم کرده است که ذاتاً نامشخص هستند. عدم قطعیت ها و فرضیات ، از جمله دیگر: زمان و هزینه ساخت و گسترش امکانات معدن و فرآوری؛ زمان و در دسترس بودن یک منبع برق داخلی بلند مدت (یا در دسترس بودن بودجه برای شرکت یا دولت از مغولستان برای ساخت چنین منبعی) برای اوی تولگو امکان تضمین و تسویه بدهی های تکمیلی تحت تسهیلات تأمین مالی پروژه Oyu Tolgoi و در دسترس بودن بودجه اضافی با شرایط قابل قبول برای Oyu Tolgoi LLC ، ریو Tinto و شرکت برای توسعه بیشتر Oyu Tolgoi. تأثیر بالقوه COVID-19 ؛ تأثیر تغییرات در ، تغییر در تفسیر یا تغییر در اجرا ، قوانین ، مقررات و اقدامات دولت در مغولستان؛ در دسترس بودن و هزینه نیروی کار ماهر و حمل و نقل ؛ به دست آوردن (و شرایط و زمان به دست آوردن) مصوبات ، موافقت ها و اجازه های لازم زیست محیطی و سایر دولت ها ؛ تأخیرها ، و هزینه های ناشی از تأخیرها ، در توسعه معدن زیرزمینی (که می تواند به طور قابل توجهی از هزینه های پیش بینی شده در مطالعه امکان سنجی و در OTTR 2020 پیش بینی کند). پیش بینی قیمت مس ، طلا و نقره و تقاضای آنها در بازار. و برآورد تولید و تولید سالانه پیش بینی شده مس ، طلا و نقره در Oyu Tolgoi.

هزینه ، زمان و پیچیدگی های ساخت و توسعه معدن توسط مکان از راه دور یک ملک مانند Oyu Tolgoi افزایش می یابد. در عملیات استخراج و توسعه یا گسترش تاسیسات موجود معمولاً مشکلات و تأخیرهای غیرمنتظره در حین توسعه ، ساخت و راه اندازی معدن معمول است. علاوه بر این ، اگرچه Oyu Tolgoi به تولید تجاری دست یافته است ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که فعالیت های توسعه آینده منجر به سودآوری معادن شود.

این بیانیه مطبوعاتی و OTTR 2020 همچنین حاوی ارجاعاتی به تخمین ذخایر معدنی و منابع معدنی است. برآورد ذخایر و منابع ذاتاً نامشخص است و در مورد بسیاری از عوامل مرتبط قضاوتهای ذهنی را دربر می گیرد. برآورد منابع معدنی موجود در آن منحصر به ذخایر معدنی است. علاوه بر این ، منابع معدنی که ذخایر معدنی نیستند ، قابلیت دوام اقتصادی را نشان نداده اند. صحت هرگونه تخمین تابعی از کمیت و کیفیت داده های موجود و فرضیات انجام شده و قضاوت های مورد استفاده در مهندسی و تفسیر زمین شناسی است (از جمله تولید آینده از Oyu Tolgoi ، میزان تناژ و درجه های پیش بینی شده که حاصل خواهد شد یا سطح بهبودی نشان داده شده است که تحقق خواهد یافت) ، که ممکن است غیرقابل اعتماد باشد. نمی توان اطمینان داشت که این برآوردها دقیق هستند یا می توان چنین ذخایر معدنی و منابع معدنی را استخراج یا پردازش سودآوری کرد. چنین برآوردها ، تا حد زیادی ، مبتنی بر موارد زیر است:

  • تفسیر داده های زمین شناسی به دست آمده از سوراخ های مته و سایر تکنیک های نمونه برداری. استحکام معدنی در مقیاس بزرگ و ویژگی رسوبات با حفاری و نمونه برداری اضافی قابل بهبود است. کانی سازی واقعی یا تشکیلات ممکن است متفاوت از آن باشد که پیش بینی شده است. همچنین ممکن است سال ها از مرحله اولیه حفاری قبل از تولید ممکن باشد ، و در این مدت امکان اقتصادی بودن بهره برداری از سپرده ممکن است تغییر کند. برآورد ذخیره و منابع از نظر مادی به قیمت های غالب فلز و هزینه بازیافت و فرآوری مواد معدنی در سایت های معدن منفرد وابسته است. نوسانات بازار در قیمت فلزات یا افزایش هزینه های بازیابی فلزات یا درصد واقعی بازیافت فلز (های) از پروژه های استخراج شرکت ، ممکن است استخراج ذخایر معدنی را غیر اقتصادی کرده و عملکرد شرکت را به طرز نامطلوبی تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این ، عوامل مختلف عملیاتی کوتاه مدت ممکن است باعث شود که یک عملیات استخراج در هر دوره حسابداری خاص بی فایده باشد.
  • مفروضات مربوط به قیمت کالاها و نرخ ارز در طول عمر مورد انتظار تولید ، کانی سازی منطقه مورد استخراج ، هزینه پیش بینی شده استخراج و نتایج کارهای توسعه یافته برنامه ریزی شده اضافی. نرخ و مقادیر واقعی تولید در آینده ، درآمد ، مالیات ، هزینه های عملیاتی ، هزینه های پیروی از محیط زیست و مقررات ، هزینه های توسعه و نرخ بازیابی ممکن است از آنچه در برآوردها فرض می شود ، تفاوت اساسی داشته باشد. هرگونه تغییر قابل توجه در این فرضیات ، از جمله تغییراتی که در نتیجه اختلاف بین نتایج پیش بینی شده و واقعی حاصل می شود ، می تواند منجر به تجدیدنظر به سمت پایین به برآورد فعلی شود.
  • مفروضات مربوط به پیش بینی قیمت های آینده فلزات. این شرکت در مدل سازی مالی Oyu Tolgoi از قیمت هایی که منعکس کننده پیش بینی قیمت های بازار است ، ماهیت ذهنی دارند. انتظار می رود که قیمت های واقعی متفاوت از قیمت های مورد استفاده برای چنین مدل سازی (چه بالاتر و چه پایین تر) باشد و تفاوت ها قابل توجه باشد. و
  • مفروضات مربوط به هزینه ها و در دسترس بودن خدمات تصفیه و پالایش فلزات استخراج شده از Oyu Tolgoi ، که نیاز به تمهیدات با اشخاص ثالث دارند و شامل پتانسیل نوسان هزینه ها برای انتقال فلزات و نوسان هزینه ها و در دسترس بودن خدمات پالایش است. این هزینه ها می توانند به طور قابل توجهی تحت تأثیر عوامل اقتصادی خاص صنعت و همچنین منطقه ای و جهانی قرار بگیرند (از جمله مواردی که بر قیمت کالاها تأثیر می گذارند). بسیاری از این عوامل فراتر از کنترل شرکت است.
مطلب مرتبط  سیگنال فدرال برای میزبانی کنفرانس درآمد سه ماهه سوم در تاریخ 29 اکتبر 2020

به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اطلاعات بیانیه و اظهارات آینده نگر اعتماد كنند. ماهیت آنها ، اظهارات آینده نگرانه شامل مفروضات ، خطرات و عدم اطمینان های ذاتی ، اعم از عمومی و خاص است که به احتمال وقوع نتایج پیش بینی شده کمک می کند. وقایع یا شرایط می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت تفاوت اساسی با نتایج برآورد شده یا پیش بینی شده داشته باشد و در بیانات آینده نگر بیان شده باشد. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با این گزاره های آینده نگر متفاوت کنند ، در بخش “عوامل خطر” AIF 2019 ذکر شده است ، که توسط بخش “خطرات و عدم قطعیت ها” در Q2 2020 MD&A شرکت تکمیل شده است.

در ادامه خوانندگان هشدار می دهند که لیست عواملی که در بخش “عوامل خطر” در AIF 2019 و در بخش “خطرات و عدم قطعیت” در Q&220 MD&A برشمرده شده و ممکن است نتایج آینده را تحت تأثیر قرار دهد ، جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات و اطلاعات آینده نگر برای تصمیم گیری در مورد شرکت ، سرمایه گذاران و سایرین باید عوامل پیش رو و سایر عدم قطعیت ها و حوادث احتمالی را به دقت مورد توجه قرار دهند. علاوه بر این ، اظهارات آینده نگرانه و اطلاعات مندرج در اینجا از تاریخ این سند ارائه می شود و شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روز رسانی یا تجدید نظر در هر یک از اظهارات یا اطلاعات آینده نگرانه شامل نمی کند ، چه در نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای مواردی که در قانون قابل اعمال است. بیانیه های آینده نگر و اطلاعات موجود در اینجا صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

SOURCE TURQUOISE HILL Resources LTD

پاسخی بگذارید