Unified Power مدیر عامل جدید را منصوب می کند

ترل ، تگزاس، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Unified Power ، بزرگترین شرکت مهم خدمات قدرت در کشور ، اعلام کرد اریک رایزنر به عنوان رئیس جدید اجرایی نامگذاری شده است ایخیالی کریس روچ، که از سال 2011 مدیر عامل شرکت است ، به عنوان معاون اجرایی توسعه استراتژیک تجارت به سمت جدیدی تغییر نقش داده است. این تغییرات بیانگر یک رویکرد استراتژیک برای رشد و برنامه ریزی بلند مدت برای سازمان است.

کریس می گوید: “اریک از پیوستن به تیم متحد قدرت بسیار هیجان زده است.” “آنچه اشتیاق وی را برانگیخته این است که Unified Power توانایی سلطه بر صنعت مهم خدمات قدرت را دارد ، در حالی که کارفرمای انتخابی کارمندان ما و شریک انتخاب مشتریان ما می شود.”

مطلب مرتبط  هانس جوربرگ به عنوان مدیر جدید پایداری SCA منصوب شد

اریک رایزنر با بیش از 30 سال تجربه در هر دو حوزه جهانی و داخلی در زمینه مشاغل خدمات حیاتی ارائه می شود. تجربه تأسیسات تجاری وی در بازارهای عمودی مانند مراکز داده ، آموزش ، خرده فروشی ، دفاتر تجاری و تجارب صنعتی در زمینه انرژی ، شیمی و داروسازی است. تخصص پیشنهادات اریک در مورد قراردادهای نگهداری پیشگیرانه و زمان و مواد ، همراه با پروژه های کوچک و بزرگ شامل سیستم های مکانیکی ، الکتریکی و HVAC ساخته شده است.

اریک آماده ایجاد تغییرات است. “مشتریان بارها و بارها تجربه همان تجربه مثبت را دارند. برای رسیدن به این هدف ، ما حرفه ای بودن ، پاسخگویی و ارزش کلی خود را به سطحی خواهیم رساند که هرگز توسط صنعت ما دیده نشده است.”

مطلب مرتبط  Britishvolt با انتصاب پیتر رولتون به عنوان مدیر غیر اجرایی ، تخصص هیئت مدیره خود را افزایش می دهد

درباره قدرت متحد

نام تجاری Unified Power در آغاز شد ژانویه 2011، وقتی On Computer Services ، یک شرکت ملی خدمات قدرت مهم ، شروع به جستجوی ادغام با ارائه دهنده خدمات معتبر معتبر با کیفیت بالا و معتبر در سراسر کشور کرد.

امروزه Unified Power بیش از 6000 سایت مشتری را پشتیبانی می کند و شرکت با تعهد خود به خدمات مشتری پیشرو در بازار ، خریدهای استراتژیک و تجربه خدمات در سطح جهانی به رشد خود ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  Terracore مارک دی پیو را به عنوان مدیر اجرایی معرفی می کند

شرکت های تحت مارک Unified Power شامل خدمات روی رایانه ، حفاظت از برق نامحدود (PPU) ، فروش خورشید، PowerPlus (بخش خدمات UPS) ، UPSCO ، خدمات حفاظت از قدرت (PPS) ، خدمات Lionheart (بخش خدمات UPS) ، 247 فناوری ، قدرت بحرانی ایالات متحده آمریکا، SEPS ، Core Power Services ، سیستم های قدرت رایانه ای ، Tristar Power Solutions و Power BackUPS.

تماس با رسانه:
تعقیب هانا
تلفن: 972.524.7951
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

unified-power.png
قدرت متحد

منبع یکپارچه

پاسخی بگذارید