Unified Power مدیر عامل جدید را منصوب می کند

ترل ، تگزاس، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Unified Power ، بزرگترین شرکت مهم خدمات قدرت در کشور ، اعلام کرد اریک رایزنر به عنوان رئیس جدید اجرایی نامگذاری شده است ایخیالی کریس روچ، که از سال 2011 مدیر عامل شرکت است ، به عنوان معاون اجرایی توسعه استراتژیک تجارت به سمت جدیدی تغییر نقش داده است. این تغییرات بیانگر یک رویکرد استراتژیک برای رشد و برنامه ریزی بلند مدت برای سازمان است.

کریس می گوید: “اریک از پیوستن به تیم متحد قدرت بسیار هیجان زده است.” “آنچه اشتیاق وی را برانگیخته این است که Unified Power توانایی سلطه بر صنعت مهم خدمات قدرت را دارد ، در حالی که کارفرمای انتخابی کارمندان ما و شریک انتخاب مشتریان ما می شود.”

مطلب مرتبط  شرکت Hyster-Yale Materials Handling ، شرکت برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی Sidoti

اریک رایزنر با بیش از 30 سال تجربه در هر دو حوزه جهانی و داخلی در زمینه مشاغل خدمات حیاتی ارائه می شود. تجربه تأسیسات تجاری وی در بازارهای عمودی مانند مراکز داده ، آموزش ، خرده فروشی ، دفاتر تجاری و تجارب صنعتی در زمینه انرژی ، شیمی و داروسازی است. تخصص پیشنهادات اریک در مورد قراردادهای نگهداری پیشگیرانه و زمان و مواد ، همراه با پروژه های کوچک و بزرگ شامل سیستم های مکانیکی ، الکتریکی و HVAC ساخته شده است.

اریک آماده ایجاد تغییرات است. “مشتریان بارها و بارها تجربه همان تجربه مثبت را دارند. برای رسیدن به این هدف ، ما حرفه ای بودن ، پاسخگویی و ارزش کلی خود را به سطحی خواهیم رساند که هرگز توسط صنعت ما دیده نشده است.”

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

درباره قدرت متحد

نام تجاری Unified Power در آغاز شد ژانویه 2011، وقتی On Computer Services ، یک شرکت ملی خدمات قدرت مهم ، شروع به جستجوی ادغام با ارائه دهنده خدمات معتبر معتبر با کیفیت بالا و معتبر در سراسر کشور کرد.

امروزه Unified Power بیش از 6000 سایت مشتری را پشتیبانی می کند و شرکت با تعهد خود به خدمات مشتری پیشرو در بازار ، خریدهای استراتژیک و تجربه خدمات در سطح جهانی به رشد خود ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  خدمات BJ ، LLC و شرکت های وابسته شروع می کنند داوطلبانه فصل 11 روند

شرکت های تحت مارک Unified Power شامل خدمات روی رایانه ، حفاظت از برق نامحدود (PPU) ، فروش خورشید، PowerPlus (بخش خدمات UPS) ، UPSCO ، خدمات حفاظت از قدرت (PPS) ، خدمات Lionheart (بخش خدمات UPS) ، 247 فناوری ، قدرت بحرانی ایالات متحده آمریکا، SEPS ، Core Power Services ، سیستم های قدرت رایانه ای ، Tristar Power Solutions و Power BackUPS.

تماس با رسانه:
تعقیب هانا
تلفن: 972.524.7951
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

unified-power.png
قدرت متحد

منبع یکپارچه

پاسخی بگذارید