Ur-Energy تمدید وام اوراق قرضه دولتی را اعلام کرده و به روزرسانی می کند

Ur-Energy تمدید وام اوراق قرضه دولتی را اعلام کرده و به روزرسانی می کند

لیتلتون ، کولو، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Ur-Energy (NYSE American: URG) (TSX: URE) (“شرکت” یا “Ur-Energy”) خوشحال است که اعلام می کند اصلاحیه وام باند ایالت وایومینگ خود را برای به تعویق انداختن پرداخت های اصلی بیشتر برای 18 ماه اضافی به اتمام رسانده است ، که پس انداز تقریبی 7.83 میلیون دلار در طول تمدید. با اصلاحات در وام اوراق قرضه ، ما پرداخت های فقط با بهره را تا زمانی ادامه می دهیم اکتبر 2022، زمانی که ما پرداخت اصل و سود را پرداخت می کنیم تا زمان بازپرداخت کامل وام.

Ur-Energy CFO راجر اسمیت گفت: “ما همچنان سپاسگزار خزانه دار دولت مایر هستیم شهرستان شیرین آب هیئت کمیساران شهرستان ، و مقامات در تمام سطوح در وایومینگ که با کمال تلاش برای خدمت به حوزه انتخابیه خود تلاش می کنند. حمایتی که آنها از صنعت اورانیوم و Lost Creek نشان داده اند بی دریغ بوده است. آنها همچنان بر عزم ما برای بازگشت به عملیات تولید کامل در Lost Creek که شرایط بازار تضمین می کند ، حمایت می کنند. “

علاوه بر تغییر ساختار وام اوراق قرضه دولتی ، ما همچنان به دنبال اقدامات دیگر صرفه جویی در هزینه شرکت هستیم زیرا منتظر تسویه حساب پیشنهادی گزارش کار گروه سوخت هسته ای ایالات متحده و تحولات مثبت بیشتر در بازارهای اورانیوم هستیم. اخیراً ، ما عملیات تولید در Lost Creek را به سطح مناسب بازار کاهش دادیم. کاهش سطح تولید به ما امکان کاهش بیشتر هزینه های عملیاتی در Lost Creek و کاهش هزینه های پشتیبانی مربوط را در دفتر شرکت داده است. کاهش هزینه ها شامل پس انداز ناشی از کاهش اضافی در هر دو مکان و همچنین سایر اقدامات مهار هزینه است. همراه با به تعویق انداختن بیشتر پرداخت های اصلی وام اوراق قرضه دولتی ، این اقدامات منجر به پس انداز قابل توجهی به شرکت خواهد شد که بیش از 7 میلیون دلار و 4 میلیون دلار به ترتیب در سالهای تقویم 2021 و 2022.

مطلب مرتبط  Peak تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال 2019 به یک واقعیت واقعی تبدیل شده است

Ur-Energy همچنان از تلاشهای مداوم خود در حمایت می کند ایالت واشنگتن. برای تولید مجدد صنعت تولید اورانیوم و ایجاد چرخه سوخت هسته ای سالم برای کشور. باز هم ، مقامات منتخب وایومینگ هدایت این تلاش ها. سناتور باراسو و نماینده چنی هرکدام قانونی را برای مجاز کردن ذخیره اورانیوم جهت پشتیبانی از راکتورهای هسته ای آمریکا با سوخت تولید داخل وضع کرده اند. تلاش های قانونی آنها برای احیای مجدد زیرساخت های هسته ای کشور و تکرار توصیه های گزارش شده در گروه کار سوخت هسته ای ایالات متحده انجام شده است.

ما همچنین از تلاش سناتور بارارسو برای تدوین کد تمدید توافق تعلیق روسیه (RSA) قدردانی می کنیم. اصلاحیه تازه تکمیل شده RSA محدودیت واردات سوخت هسته ای روسیه به ایالات متحده را برای 20 سال دیگر ، تا سال 2040 ادامه می دهد. این اصلاحیه محدودیت فعلی 20٪ تقاضا را به طور متوسط ​​به 17٪ تقاضا برای دوره 20 ساله کاهش می دهد. ، با کاهش از سال 2028 شروع شده و تا سال 2040 ادامه دارد. این اصلاحیه همچنین راههای عملی دیگری را برای محافظت از بازار ایالات متحده بسته می کند ، بررسی های اداری را در این دوره ارائه می دهد و تمدیدهای احتمالی را در نظر می گیرد.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک 27 سال تعهد در پاکستان را جشن می گیرد

ما برای فرم Q-2020 در فرم 10-Q راهنمایی بیشتری ارائه خواهیم داد ، که پیش بینی می شود در حال حاضر در تاریخ ثبت شود جمعه ، 30 اکتبر 2020.

درباره Ur-Energy
Ur-Energy یک شرکت استخراج اورانیوم است که در Lost Creek فعالیت می کند در موقعیت تأسیسات بازیافت اورانیوم در جنوب مرکزی – سایپرز ، باشگاه دانش وایومینگ. ما از زمان شروع عملیات بیش از 2.6 میلیون پوند از Lost Creek تولید ، بسته بندی و حمل کرده ایم. برنامه ها توسط آژانس های مختلف در حال بررسی هستند تا منطقه پروژه LC East ما را در مجوزهای Lost Creek قرار دهند و در پروژه Shirley Basin ما فعالیت کنند. Ur-Energy در زمینه استخراج ، بازیابی و فرآوری اورانیوم ، از جمله کسب ، اکتشاف ، توسعه و بهره برداری از خواص معدنی اورانیوم در ایالات متحده. سهام Ur-Energy در NYSE American با نماد “URG” و در بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد “URE”. دفتر شرکت Ur-Energy در حال حضور است لیتلون ، کلرادو؛ دفتر ثبت شده آن در است اتاوا ، انتاریو. وب سایت Ur-Energy www.ur-energy.com است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
جفری کلندا
رئیس و مدیر عامل
866-981-4588
[email protected]

توجه داشته باشید احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر
این نسخه ممکن است شامل “گزاره های آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در مورد رویدادها یا شرایطی باشد که ممکن است در آینده رخ دهد (به عنوان مثال.، زمان بندی و نتایج اجرای توصیه های کارگروه سوخت هسته ای ایالات متحده و قوانین در انتظار ، از جمله روند اعتبارات بودجه مربوط به خرید مستقیم برای ایجاد ذخیره ملی اورانیوم ؛ تأثیر توافق تعلیق روسیه تمدید و اصلاح شده برای حفاظت از بازارهای ایالات متحده ؛ آیا اقدامات اضافی صرفه جویی در هزینه کافی خواهد بود) و براساس انتظارات فعلی است که اگرچه در این زمان توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته می شود ، اما ذاتاً شامل تعدادی از خطرات قابل توجه تجاری ، اقتصادی و رقابتی ، عدم قطعیت و احتمالی است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با هر گزاره آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند ، شامل سرمایه و سایر هزینه ها است که به طور قابل توجهی از برآورد متفاوت است. عدم ایجاد منابع و ذخایر تخمینی عیار و بازیافت سنگ معدن که از نظر تخمین متفاوت است. نرخ تولید ، روش ها و مقادیر متفاوت از برآورد. تأخیر در به دست آوردن یا عدم دستیابی به تأییدیه های مورد نیاز پروژه های دولتی ، زیست محیطی یا سایر موارد ؛ تورم؛ تغییر در نرخ ارز ؛ نوسانات قیمت کالاها ؛ تأخیر در توسعه و سایر عوامل توصیف شده در پرونده های عمومی ساخته شده توسط این شرکت در سایت های www.sedar.com و www.sec.gov. خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این مقاله بر اساس باورها ، انتظارات و نظرات مدیریت از تاریخ این مقاله است و Ur-Energy هرگونه قصد یا تعهدی را برای به روزرسانی آنها یا تجدید نظر در آنها انکار می کند تا منعکس کننده هرگونه تغییر در شرایط یا عقاید ، انتظارات مدیریت باشد یا نظراتی که در آینده رخ می دهد.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم با لینک مستقیم

SOURCE Ur-Energy Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ur-energy.com

پاسخی بگذارید