USW از آخرین کمک COVID پشتیبانی می کند ، خواستار ادامه اقدامات دو طرفه است

USW از آخرین کمک COVID پشتیبانی می کند ، خواستار ادامه اقدامات دو طرفه است

پیتزبورگ، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – کارگران متحد فولاد (USW) امروز پارلمان دو طرفه برنامه حمایت از Paycheck و قانون مراقبت های بهداشتی را گام مهم دیگر در تضمین امنیت و سلامتی کارگران و اقتصاد خواندند و ابراز حمایت از کمک های کوچک. مشاغل و صنعت مراقبت های بهداشتی

این قانون ، که امروز توسط رئیس جمهور به امضا رسیده است ، اضافه شده است 75 میلیارد دلار در بودجه اضافی برای استفاده در بیمارستان برای اهداف مختلف ، از جمله تجهیزات حیاتی محافظ شخصی (PPE) ، آزمایش و سایر تجهیزات. بسیاری از کارگران ، از جمله USW ، اعتقاد داشتند که تخصیص اولیه در قانون CARES به تصویب رسید 27 مارس، به اندازه کافی برای کارمندان مراقبت های بهداشتی پیش نرفت.

مطلب مرتبط  USW چارچوب لایحه حقوق ورزشکاران کالج را تأیید می کند

رئیس جمهور بین المللی گفت: “این بسته بودجه قابل توجهی برای كسانی كه جان خود را در خط مقدم این همه بیماری ها در معرض خطر قرار می دهند فراهم می كند و ما آن را تحسین می كنیم.” توماس م. کانوی. “ضروری است که آنها منابع مورد نیاز خود را داشته باشند ، و مقننه ملی و ایالتی برای اطمینان از ادامه این پشتیبانی تلاش کنند.”

کانوی همچنین گفت کارهای زیادی باید انجام شود.

“اداره ایمنی و بهداشت شغلی باید بلافاصله یک استاندارد اضطراری قابل اجرا را برای محافظت بهتر از کارگران خط مقدم تصویب کند ، و قانون گذاری آینده باید مکانیسمی را برای مراقبت های بهداشتی و سایر کارگران خط مقدم فراهم کند تا دسترسی به مرخصی بیمار مبتلا به COVID را تضمین کنند.” کانوی گفت

مطلب مرتبط  از قدرت ما محافظت کنید و از فرمان اجرایی رئیس جمهور ترامپ برای ایمن سازی سیستم برق استفاده کند

کانوی گفت ، امداد رسانی در آینده باید سرمایه گذاری قابل توجهی را در زیرساخت ها داشته باشد ، همچنین بحران بازنشستگی چند کارمند را نیز برطرف کند ، به طوری که بازنشستگان آسیب پذیر در اثر اقتصادی ویروس آسیب نبینند.

اتحادیه همچنین گفت که از رهبر اکثریت سنا ناامید شده است میچ مک کانل (R-Ky.) به این دلیل که دولتها می توانند ورشکستگی را به عنوان جایگزینی برای محرک فدرال دنبال کنند.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

کانوی گفت: “دولت های پیشنهادی برای حمایت از خود باقی مانده اند که شرم آور هستند.” “خانواده های شاغل به هیچ وجه تقصیر ندارند. مک کونل با پول کمکی که به آنها نیاز دارند ، سیاست بازی می کند ، غیرقابل قبول است.”

USW 850،000 مرد و زن شاغل در فلزات ، معادن ، خمیرها و کاغذها ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، شیشه ، تأمین خودکار و صنایع تولید انرژی به همراه تعداد فزاینده ای از کارگران در بخش های دولتی و مشاغل خدماتی را تشکیل می دهد.

مخاطب: چلسی انگل ، 412-562-1178 ، [email protected]

SOURCE کارگران فولاد متحد (USW)

پاسخی بگذارید