USW مشتاقانه منتظر کار با دولت بایدن-هریس است

USW مشتاقانه منتظر کار با دولت بایدن-هریس است

پیتسبورگ، 7 نوامبر 2020 / PRNewswire / – United Steelworkers (USW) امروز بیانیه زیر را از رئیس بین المللی USW منتشر کرد تام کانوی در پاسخ به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده:

“USW رئیس جمهور منتخب را تبریک می گوید جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس پیروزی آنها در انتخابات روز سه شنبه. ما امیدواریم که دولت آنها دوران جدیدی را آغاز کند واشنگتن رهبرانی که فقط در مورد حمایت از کارگران آمریکایی صحبت نمی کنند ، بلکه در واقع عمل را دنبال می کنند.

“رئیس جمهور منتخب بر روی پلتفرمی قرار گرفت که ایالات متحده از آن حمایت می کرد ، شامل همه گیر کشنده COVID-19 ، اطمینان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت ، بازگشت اقتصاد ما به مسیر درست و بازگرداندن میلیون ها آمریکایی به کار. اینها باید اولویت های اصلی به عنوان دولت جدید در حال انتقال و آماده به کار در ژانویه است.

مطلب مرتبط  Grupo Simec نتایج عملیات دوازده ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019 را اعلام کرد

“به ویژه ، USW مشتاقانه منتظر همکاری با دولت بایدن-هریس در مورد برنامه خود برای سرمایه گذاری است 1.3 تریلیون دلار بیش از 10 سال برای بازسازی و نوسازی زیرساخت های در حال فروپاشی ما با استفاده از محصولات ساخت آمریکا. این طرح جامع زیرساختی در بهبود اقتصادی ما نقش اساسی دارد و باید برای رئیس جمهور و کنگره تازه انتخاب شده اولویت اصلی باشد.

مطلب مرتبط  Valoya و Citizen Electronic توافق نامه صدور مجوز را وارد می کنند

“ما همچنین از هدف اعلام شده دولت جدید مبنی بر توانمندسازی کارگران و ایجاد سهولت در آنها برای ایجاد اتحادیه ها و چانه زنی مشترک با کارفرمایان خود بسیار هیجان زده هستیم. برای مدت طولانی ، رهبران ما در واشنگتن برای ساکت کردن صدای کارگران در کنار شرکت های آمریکایی قرار گرفته اند. وقت آن رسیده است که رئیس جمهوری پشت کارگران باشد و به جای وال استریت در کنار مردم در خیابان اصلی باشد.

وی افزود: “ما می دانیم كه این یك مبارزات انتخاباتی طولانی و بحث برانگیز بوده است ، اما امیدواریم كه آمریكایی ها آماده باشند تا همه ما با هم جلو برویم و برای چیزهایی كه همه افراد شاغل لیاقت آن را دارند جنگ كنیم: مشاغل خوب ، مراقبت های بهداشتی با كیفیت و بازنشستگی مطمئن. ”

مطلب مرتبط  چشم انداز و پیش بینی های جهانی بازار آمونیاک تا سال 2029

USW نماینده 850،000 کارگر شاغل در فلزات ، معدن ، خمیر کاغذ و کاغذ ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، شیشه ، تأمین خودرو و صنایع تولید انرژی ، همراه با تعداد فزاینده ای از کارگران در مراقبت های بهداشتی ، بخش دولتی ، آموزش عالی ، فناوری و خدمات است. مشاغل

مخاطب: جس کمم برومل، 412-562-2444 ، [email protected]

SOURCE United Steelworkers (USW)

لینک های مربوطه

http://www.usw.org

پاسخی بگذارید