Valaris plc 500 میلیون دلار توافق نامه اعتبار وام مدت دار را اجرا می کند

Valaris plc 500 میلیون دلار توافق نامه اعتبار وام مدت دار را اجرا می کند

لندن، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Valaris plc (OTC: VALPQ) (“Valaris” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که ، در 25 سپتامبر 2020، شرکت وارد یک 500 میلیون دلار قرارداد وام مدت دارنده بدهکار در مالکیت (“DIP”) با برخی از دارندگان دفاتر فروش آن. این توافق نامه پس از دریافت تأیید نهایی برای دسترسی به تسهیلات وام مدت دار DIP از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی تگزاس. از جمله بیش از 180 میلیون دلار از پول نقد در دست از 25 سپتامبر 2020، این شرکت بیش از 680 میلیون دلار از کل نقدینگی موجود والاریس همچنین برای ادامه فعالیت روز اول در فعالیتهای معمول خود تأیید نهایی را دریافت کرد.

وی گفت: “با دستیابی به این نقدینگی اضافی ، من حتی بیشتر دلگرم می شوم كه ما قادر خواهیم بود از فعالیت های مستمر خود در طول روند فصل 11 بدون وقفه پشتیبانی كنیم و از بهبود بازار در دراز مدت بهره ببریم.” تام بورک، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی والاریس. “من خوشحالم که از نزدیک با گروهی از دارندگان نوت بوک خود که در مورد آنچه برای والاریس و آینده آن بهتر است ، از جمله ایجاد یکی از بهترین ترازنامه ها در صنعت همکاری کنم.”

بورك ادامه داد ، “من می خواهم از ذینفعان خود ، از جمله مشتریان گرانقدر ، فروشندگان و به ویژه كارمندان ما ، برای حمایت مداوم آنها در طول این فرآیند تشكر كنم ، زیرا ما بنیان مالی قوی برای شركت ایجاد می كنیم.”

اطلاعات تکمیلی

همانطور که قبلا اعلام شد ، در 19 آگوست، این شرکت داوطلبانه درخواست فصل 11 را برای اجرای بازسازی مالی با شرایط مندرج در توافق نامه حمایت از بازسازی (“RSA”) و توافق نامه تعهد Backstop (“BCA”) ارائه داد. تقریباً 72٪ از نگهدارنده های سهام شرکت (“دارندگان یادداشت رضایت نامه”) برای حمایت از تغییر ساختار امضا کرده اند.

مطلب مرتبط  CIT 162 میلیون دلار بودجه برای کارخانه خورشیدی تگزاس را تأمین می کند

دستور امضا شده ، سایر پرونده های دادگاه و اطلاعات اضافی مربوط به دادرسی تحت نظارت دادگاه در وب سایتی که توسط مدیر ادعای شرکت ، Stretto ، http://cases.stretto.com/Valaris اداره می شود ، در دسترس است. س Quesالات باید به خط تلفنی اختصاصی بازسازی ما 855-348-2032 (بدون هزینه) یا 1+ 949-266-6309 (بین المللی) باشد

Kirkland & Ellis LLP و Slaughter و می به عنوان مشاور حقوقی والاریس در رابطه با تغییر ساختار فعالیت می کنند. Lazard Ltd. به عنوان بانکدار سرمایه گذاری Valaris و Alvarez & Marsal North America LLC به عنوان مشاور بازسازی فعالیت می کنند. کرامر لوین نفتالیس & Frankel LLP و Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP بعنوان مشاور حقوقی دارندگان رضایت نامه خدمت می کنند و Houlihan Lokey Inc به عنوان مشاور مالی مشغول به کار است.

درباره Valaris plc

Valaris plc (OTC: VALPQ) رهبر صنعت در زمینه خدمات حفاری دریایی در تمام اعماق آب و مناطق جغرافیایی است. با استفاده از ناوگان دکل های با کیفیت بالا از حفاری های فوق العاده عمیق آب ، چند منظوره نیمه غوطه وری و جک های مدرن با آب کم عمق ، والاریس تقریباً در هر حوضه بزرگ دریایی تجربه فعالیت دارد. با تعهدی تزلزل ناپذیر به ایمنی و تعالی عملیاتی و تمرکز بر فناوری و نوآوری ، در آخرین نظرسنجی مستقل توسط EnergyPoint Research ، نهمین سال متوالی شرکت که این تمایز را کسب کرده است ، والاریس در رضایت کامل مشتری اولین رتبه را کسب کرد. Valaris plc یک شرکت محدود انگلیسی است (انگلستان به شماره 7023598) با دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان کانن 110 ، لندن EC4N 6EU. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما به آدرس www.valaris.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Avino گزارش نتایج مالی Q2 2020

اظهارات احتیاطی

اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. عبارات نگاه به جلو شامل کلمات یا عباراتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “ممکن” ، “باید” ، “اراده” و کلمات مشابه. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات بی شماری است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از موارد ذکر شده متفاوت باشد ، از جمله توانایی شرکت در اخذ تأیید دادگاه ورشکستگی با توجه به درخواست ها یا سایر درخواست های مطرح شده به دادگاه ورشکستگی ، توانایی شرکت برای مذاکره ، توسعه ، تأیید و به اتمام رساندن برنامه ای برای سازماندهی مجدد ، تأثیرات موارد 11 فصل بر نقدینگی شرکت یا نتایج عملیات یا چشم اندازهای تجاری ؛ تأثیرات پرونده های فصل 11 بر تجارت شرکت و منافع عناصر مختلف ، مدت زمانی که شرکت تحت حمایت فصل 11 فعالیت خواهد کرد ، خطرات مرتبط با اقدامات شخص ثالث در موارد فصل 11 ، نتیجه احتمالی شرکت ارزیابی گزینه های استراتژیک و سطح بدهی های شرکت ، نقدینگی و توانایی دسترسی به منابع مالی ، محدودیت های بدهی که ممکن است نقدینگی و انعطاف پذیری ما را محدود کند ، شیوع COVID-19 و همه گیری جهانی ، اقدامات مربوط به بهداشت عمومی که توسط دولت های سراسر جهان اجرا شده است ، که ممکن است ، از جمله ، توانایی ما در استخدام سکوها و چرخش خدمه ، کاهش قیمت نفت در سال 2020 تا حدی ناشی از همه گیری COVID-19 و تصمیمات برخی تولیدکنندگان نفت برای کاهش قیمت صادرات و افزایش تولید نفت ، لغو ، تعلیق ، مذاکره مجدد یا خاتمه قرارداد و برنامه های حفاری. به طور خاص ، ماهیت بی سابقه رکود اقتصادی کنونی ، همه گیر شدن و کاهش صنعت ممکن است شناسایی ریسک ها یا پیش بینی میزان تأثیر خطرات شناسایی شده بر وضعیت تجاری و مالی شرکت را به ویژه دشوار کند. علاوه بر عوامل بیشماری که در بالا توضیح داده شد ، شما همچنین باید “مورد 1A عوامل خطر” در قسمت I و “مورد 7. بحث و بررسی مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” را در بخش دوم از جدیدترین موارد ما بخوانید و مورد توجه قرار دهید. گزارش سالانه در مورد فرم 10-K ، همانطور که در گزارش های سه ماهه بعدی ما در مورد فرم 10-Q به روز شده است ، که در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آدرس www.sec.gov یا در بخش روابط سرمایه گذاران وب سایت ما به آدرس www.valaris موجود است .com هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ بیانیه خاص صحبت می کند و ما هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بازنگری بیانیه های آینده نگر متعهد نمی شویم ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

مطلب مرتبط  Haldex یک نسخه جدید کارگردانی جدید تقریباً را تکمیل کرده است. 4.4 میلیون سهم به صندوق های بازنشستگی AMF و درآمد AFA Försäkring درآمد حاصل از تقریبی. 157.2 میلیون SEK

تماس با رسانه

دانا گورمن / سیدنی آیزاک
ابرناتی مک گرگور
+1 212-371-5999

تماس با سرمایه گذار

دارین گیبینز
معاون رئیس جمهور – روابط سرمایه گذار و خزانه دار
+1 713-979-4623

منبع Valaris plc

لینک های مربوطه

http://www.valaris.com

پاسخی بگذارید