Valor Mineral Management 250،000 دلار برای مشتری مدیریت مواد معدنی بازیابی می کند

Valor Mineral Management 250،000 دلار برای مشتری مدیریت مواد معدنی بازیابی می کند

FORT WORTH ، تگزاس، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Valor Mineral Management، LLC (“والور”) یک شرکت مشاوره جامع مدیریت مواد معدنی و مستقر در آن است فورت ورث، میدلند و ابیلن ، تگزاس، بهبودی تقریباً را اعلام می کند 250،000 دلار در درآمد معلق از طرف یکی از مشتریان خود.

“ما بسیار خوشحالیم که ما توانستیم این کار را برای مشتری خود به سرعت انجام دهیم. آنها بیش از دو سال و نیم تلاش کرده بودند که این وجوه را خودشان بازیابی کنند. تیم ما دارای شبکه ها و قابلیت های گسترده ای است که به والور اجازه می دهد سریع حرکت کند و به حالت تعلیق در می آید. بودجه ، “می گوید آدام پاول، مدیر حسابداری Valor.

مطلب مرتبط  Longhorn Solar انتخاب شده توسط ارائه دهنده انرژی خرده فروشی گریدی به عنوان یکی از سه همکار نصب پنل خورشیدی

Valor یک شرکت برتر مدیریت مواد معدنی است که در همه جنبه های مدیریت به صاحبان حقوق معدنی کمک می کند.

درباره مدیریت معدنی Valor:

Valor Mineral Management روش بهتری برای مدیریت حقوق مواد معدنی فراهم می کند. Valor به مشتریان کمک می کند تا زمان خود را پس بگیرند ، از صحت آن اطمینان حاصل کنند و ارزش دارایی های معدنی و حق امتیاز خود را افزایش دهند. تیم والور به طور مشترک صدها میلیون دلار منافع نفت و گاز را برای بیش از 700 مالک اداره کرده است. این شرکت در حال حاضر بیش از 65،500 منافع را شامل می شود ، از جمله طبقات مختلف دارایی مانند منافع معدنی و حق امتیاز و منافع کار غیر عملیاتی ، در 30 ایالت و بیش از 2،000،000 هکتار در سراسر ایالات متحده. مشتریان Valor شامل صندوق های سرمایه گذاری ، بانک ها ، تراست ها ، دفاتر خانوادگی ، دامداری ها ، دانشگاه ها ، بنیادها و اشخاص مختلف در سراسر کشور هستند ایالات متحده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Valor:
www.valormineralmanagement.com

مطلب مرتبط  اورانیوم آسمان آبی اعتماد به نفس موقت پتو را اعلام می کند

SOURCE مدیریت معدنی Valor

لینک های مربوطه
https://www.valormineralmanagement.com

تماس با رسانه
لیز جانگ
817-370-0612
[email protected]

SOURCE مدیریت معدنی Valor

لینک های مربوطه

https://www.valormineralmanagement.com

پاسخی بگذارید