Valoya و Citizen Electronic توافق نامه صدور مجوز را وارد می کنند

Valoya و Citizen Electronic توافق نامه صدور مجوز را وارد می کنند

هلسینکی، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Citizen Electronics Co. Ltd. ، پیشرو در توسعه دستگاه های الکترونیکی و محصولات کاربردی و Valoya ، تولید کننده چراغ رشد چراغ تحقیقاتی ، توافق نامه صدور مجوز را منعقد کرده است که به موجب آن Citizen Electronics نمونه کارهای طیف LED Valoya را مورد استفاده قرار می دهد.

Citizen Electronic به منظور تقویت محصولات LED COB (تراشه موجود) که برای صنعت باغبانی در نظر گرفته شده است ، از دانش طیف Valoya در زمینه فن آوری استفاده خواهد کرد.

والویا برنامه جواز ثبت اختراع خود را از ژوئن سال جاری آغاز کرده است. پس از بیش از یک دهه تمرکز مداوم بر تحقیق و توسعه ، این شرکت یکی از بزرگترین نمونه کارهای ثبت اختراع صنعت روشنایی باغبانی را جمع آوری کرده است.

مطلب مرتبط  برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

`طیف تفاوت ایجاد می کند. نور با کیفیت بالا باعث ایجاد گیاهان با کیفیت بالا می شود. ما از اینکه شرکتی مانند Citizen ارزش تخصص ما را تشخیص داده و انتخاب کرده است که آن را در سبد محصولات خود قرار دهد ، هیجان زده و مفتخریم. ما مشتاقانه منتظر هستیم محصولات COB LED آنها با طیف Valoya به بازار عرضه شود و تولیدکنندگانی که از طیف Valoya که با تلاشهای دقیق R&D گیاهان طی یک دهه توسعه یافته است ، سود زیادی خواهند برد ، نظرات آقای لارس آیکالا، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت والویا.

دسترسی به برنامه مجوز Valoya نه تنها به ما یک پایگاه IP ثابت می دهد ، بلکه باعث افزایش تجربه ، تحقیق و دانش Valoya برای محصولات COB و مشتریان ما می شود. قدرت بالاتر ما [300 Watt] COB ها در یک بسته بندی بسیار کوچک ، نور طیف گسترده ای را ارائه می دهند. این یک راه حل برتر برای گلخانه ها و سایر برنامه های باغبانی است که در آن به نور پر قدرت نیاز است “، آقای Kanetaka Sekiguchi ، مدیرعامل Citizen Electronic.

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی فناوری (ژجیانگ) مدل های جدیدی را برای فروش ماژول های خارج از کشور بررسی می کند

سبد ثبت اختراعات ، اختراعات Valoya را در زمینه طیف های نوری برای گیاهان و کاربردهای نورپردازی حساب می کند.
والویا و سیتیزن الکترونیک از این همکاری راضی هستند و هر دو به دنبال کمک بیشتر به پشتیبانی از صنعت جهانی باغبانی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات COB LED Citizen ، لطفا اینجا کلیک کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه صدور مجوز ثبت اختراع Valoya ، لطفا اینجا کلیک کنید.

مطلب مرتبط  صنعت فایبرگلاس در سراسر جهان تا سال 2025

درباره والویا

والویا ارائه دهنده چراغ های با کیفیت بالا و کارآمد برای رشد در چراغ های LED برای استفاده در علوم زراعی ، کشاورزی عمودی و کشت گیاهان دارویی است. چراغ های رشد LED Valoya با استفاده از فناوری اختصاصی LED Valoya و تحقیقات گسترده در مورد زیست شناسی گیاهان تولید شده اند. پایگاه مشتری والویا شامل تعداد زیادی مزارع عمودی ، گلخانه ها و موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان است (از جمله 8 شرکت از 10 شرکت بزرگ کشاورزی جهان).

اطلاعات اضافی:
Valoya Ltd ، فنلاند
تلفن: +358 10 2350300
پست الکترونیک: [email protected]
وب: www.valoya.com
فیس بوک: https://www.facebook.com/valoyafi/
توییتر: https://twitter.com/valoya

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/valoya/r/valoya-and-citizen-electronics-enter-a-licensing- توافق نامه ، c3188359

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع والویا

پاسخی بگذارید