Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

لکسینگتون ، کی.، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت والوولین (NYSE: VVV) ، پیشرو در جهان در زمینه تولید روان کننده های مارک دار برتر و خدمات خودرو ، امروز اعلام کرد که این شرکت در مجازی Gabelli 44 ارائه خواهد شد.هفتم سمپوزیوم فروش سالانه خودرو در سه شنبه ، 3 نوامبر، در 10:00 صبح ET.

پخش زنده صوتی از این نمایش در وب سایت Valvoline به آدرس http://investors.valvoline.com در دسترس خواهد بود. پس از رویداد زنده ، یک نسخه بایگانی شده از پخش وب در وب سایت در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  5 دلیل که چرا Autonomous Technology یک اخلالگر در صنعت 4.0 است

درباره Valvoline

شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و عرضه کننده روانکارهای مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان است. میراث شرکت در سال 1866 تاسیس شده است و بیش از 150 سال طول می کشد ، و در این مدت آن شناخته شده قدرتمند مارک را از طریق چندین کانال کالا و خدمات توسعه داده است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان مارک شماره 3 روغن موتور اتومبیل سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان سریع روان را اداره می کند و امتیازات زیادی را ارائه می دهد و از نظر تعداد فروشگاه ها در این کشور زنجیره شماره 2 است. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM مارک و زنجیره شماره 3 با تعداد فروشگاه در کانادا با نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change. همچنین ، روان کننده های والوولین و مواد شیمیایی خودرو ، از جمله Valvoline High Mileage با روغن موتور فناوری MaxLife برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می شود. روغن موتور کاملاً مصنوعی پیشرفته Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛ مایع انتقال اتوماتیک Valvoline چند وسیله نقلیه ؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  X-Creator Challenge مهلت ثبت نام جهانی را برای شرکت در گروه راه حل های تجهیزات هوشمند برای نجات اضطراری و بلایا باز می کند

ark علامت تجاری ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر

شان تی کرنت
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
1+ (859) 357-2798
[email protected]

میشل گیتر اسپارکس
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکتی
1+ (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

مطلب مرتبط  تقاضای هلیوم آمریکا با افزایش عرضه و کاهش قیمت ها افزایش می یابد

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com

پاسخی بگذارید