Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

WYNYARD، بریتانیا، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Venator Materials PLC (NYSE: VNTR) (“Venator”) امروز اعلام کرد که وجوه مشاوره شده توسط SK Capital Partners ، LP توافق کرده اند که تقریباً 42.5 میلیون سهم را خریداری کنند ، که نشان دهنده کمتر از 40٪ از سهام برجسته Venator است ، از Huntsman شرکت (NYSE: HUN) با قیمت تقریبی خرید 100 میلیون دلار، از جمله گزینه 30 ماهه برای فروش 9.5 میلیون سهم تقریباً باقی مانده هانتسمن در آن است 2.15 دلار در هر سهم این معامله منوط به تصویب مقررات است و انتظار می رود نزدیک به پایان سال بسته شود.

سایمون ترنر، رئیس و مدیر عامل شرکت Venator ، اظهار داشت ، “من خوشحالم که از SK Capital به عنوان یک سرمایه گذار عمده در Venator استقبال می کنم. آنها سابقه موفقیت آمیز در سرمایه گذاری در صنایع شیمیایی با تمرکز بر رشد بلند مدت را دارند. ما از این رای اعتماد قدردانی می کنیم توسط باری سیادات و تیم SK Capital در فرصتهای پیش رو برای Venator و انتظار ایجاد ارزش برای سهامداران ما. ”

درباره Venator
Venator یک تولید کننده و بازاریاب جهانی در زمینه محصولات شیمیایی است که طیف وسیعی از رنگدانه ها و مواد افزودنی را شامل می شود که باعث ایجاد رنگ و نشاط در ساختمان ها می شود ، از محصول محافظت و افزایش می یابد و مصرف انرژی را کاهش می دهد. ما محصولات خود را از طریق دو بخش به جهانی در اختیار گروه متنوعی از مشتریان صنعتی قرار می دهیم: دی اکسید تیتانیوم ، که از تجارت TiO2 ما تشکیل شده است و افزودنیهای عملکردی که شامل افزودنیهای عملکردی ، رنگدانه های رنگ ، تصفیه چوب و تجارت تصفیه آب می باشد. ما 24 تاسیسات را اداره می کنیم ، تقریباً 4000 همکار در سراسر جهان استخدام می کنیم و محصولات خود را در بیش از 110 کشور به فروش می رسانیم.

مطلب مرتبط  قیمت مواد وناتور 225 میلیون دلار پیشنهادات خصوصی به یادداشت های ارشد مطمئن سال 2025 را ارائه می دهد

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر
برخی اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 است. این بیانیه های آینده نگر بیانگر انتظارات یا اعتقادات Venator در مورد رویدادهای آینده است ، و ممکن است نتایج پیش بینی شده در این اطلاعیه مطبوعاتی محقق نخواهد شد. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل Venator هستند ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با نتایج بحث شده در بیانیه های آینده نگر ، از جمله تأثیرات و مدت زمان شیوع جهانی داشته باشد. بیماری همه گیر ویروس ویروس کرونا در اقتصاد جهانی و همه جنبه های تجارت ما ، از جمله کارمندان ، مشتریان ، تامین کنندگان ، شرکا ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی ، شرایط اقتصادی جهانی ، توانایی ما برای حفظ سرمایه در گردش کافی ، توانایی ما دسترسی به بازارهای سرمایه با شرایط مطلوب ، توانایی ما برای انتقال فناوری و ظرفیت تولید از پوری ما ، فنلاند تأسیسات ساخت به سایت های دیگر در شبکه تولیدی ما ، هزینه های مربوط به چنین انتقال و بسته شدن تسهیلات پوری ، توانایی ما در تحقق مزایای مالی و عملیاتی از برنامه ها و ابتکارات بهبود مشاغل ، تأثیرات بر TiO2 بازارها و اقتصاد جهانی گسترده تر از اعمال تعرفه توسط ایالات متحده و سایر کشورها ، تغییر در مواد اولیه و قیمت انرژی یا قطع مواد اولیه و انرژی ، ظرفیت تولید صنعت و نرخ بهره ، تعادل تقاضای عرضه برای محصولات ما و آن محصولات رقیب ، فشارهای قیمت گذاری ، تحولات فن آوری ، ادعاهای قانونی توسط یا علیه ما ، تغییر در مقررات دولتی از جمله افزایش مقررات مربوط به تولید ، برچسب زدن و دفع زباله و طبقه بندی TiO2 به عنوان یک ماده سرطان زا در اتحادیه اروپا ، حوادث ژئوپلیتیک ، حملات سایبری و بحران های بهداشت عمومی مانند ویروس کرونا.

مطلب مرتبط  Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آن صحبت می کند و ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، Venator هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا اصلاح هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا در غیر این صورت. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و پیش بینی این امکان برای وناتور امکان پذیر نیست. هنگام در نظر گرفتن این اظهارات رو به جلو ، باید عوامل خطر و سایر اظهارات هشدار دهنده را در گزارش سالانه Venator در مورد فرم 10-K برای سال پایان بخاطر داشته باشید. 31 دسامبر 2019 در SEC و در گزارش های سه ماهه خود در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی در فرم 8-K ثبت شده است. عوامل خطر و سایر عوامل ذکر شده در آنها می تواند باعث شود نتایج واقعی آن از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد ، تفاوت اساسی داشته باشد.

مطلب مرتبط  SOL: Sasol Limited - اندازه گیری های تولید و فروش برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020؛ وضعیت به روزرسانی COVID-19 و وضعیت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP)

SOURCE Venator Materials PLC

لینک های مربوطه

http://www.venatorcorp.com

پاسخی بگذارید