Venture Global Calcasieu Pass از ورود اولین قطارهای مایع سازی ساخته شده در کارخانه خبر می دهد

Venture Global Calcasieu Pass از ورود اولین قطارهای مایع سازی ساخته شده در کارخانه خبر می دهد

دو c مدولار و مقیاس متوسط ​​برای کمپرسور مبرد مخلوط به ارسال شد لوئیزیانا از کارخانه بیکر هیوز در آونزا ، ایتالیا ، بیش از دو ماه قبل از موعد مقرر. هر قطار تحویل کامل و آماده نصب ، با موفقیت تخلیه ، به سایت کالکاسیو پاس منتقل و در کمتر از یک روز بر روی پایه های آن قرار گرفت. اولین و دومین هجده قطار مشابه پروژه اکنون به مبدلهای حرارتی آلومینیومی یا جعبه های سرد آلومینیومی ذوب شده مربوطه متصل می شوند که هشت مورد از آنها در محل نصب شده اند.

مطلب مرتبط  امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

مایک سابل، مدیر اجرایی و مدیرعامل اجرایی گفت: “Venture Global LNG مفتخر است که اجرای استراتژی ایجاد شده ما را نشان می دهد. قطارهای مایع سازی ماژولار ساخته شده در کارخانه ما را قادر می سازد تا سریعترین برنامه ساخت صنعت را داشته باشیم. LNG ضمن کاهش شدید خطر در کل پروژه ، امیدواریم بتوانیم با موفقیت قطار Calcasieu 3 تا 18 قطار و سپس 36 قطار یکسان را به Plaquemines LNG تحویل دهیم. “

مطلب مرتبط  مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

باب پندر، مدیر اجرایی افزود: “تکمیل و تحویل دو ماژول مایع سازی ما ، اجرای درجه یک و همکاری ذاتی در رابطه طولانی مدت ما با بیکر هیوز را نشان می دهد. با وجود اثرات COVID-19 و چندین طوفان از ساحل خلیج فارس ، ما اکنون شروع به نصب این قطارها پیش از موعد مقرر می کنیم. این یک جهش به جلو در توسعه زیرساخت های LNG است. “

درباره Venture Global LNG

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe درآمد خالص برای سه ماهه دوم مالی 2020 را اعلام کرد

Venture Global LNGA Venture Global LNG یک منبع طولانی مدت و کم هزینه LNG است که از حوضه های گاز طبیعی آمریکای شمالی با منابع فراوان استخراج می شود. این شرکت در حال حاضر در حال ساخت یا توسعه ظرفیت تولید 50 MTPA در کشور است لوئیزیانا برای ارائه انرژی پاک و اقتصادی به دنیا. اطلاعات بیشتر را می توان در www.venturegloballng.com یافت.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1331504/Venture_Global_LNG_2020_11_01_VG_Modules__2.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1331505/Venture_Global_LNG_DJI_0009b.jpg

SOURCE Venture Global LNG

لینک های مربوطه

https://venturegloballng.com

SOURCE Venture Global LNG

پاسخی بگذارید