Venture Global LNG استخدام برایان کوتران را به عنوان مدیر عامل اعلام می کند

Venture Global LNG استخدام برایان کوتران را به عنوان مدیر عامل اعلام می کند

آرلینگتون ، ویرجینیا، 14 سپتامبر سال 2020 / PRNewswire / – Venture Global LNG، Inc آن را اعلام می کند برایان کوتران وی به عنوان مدیر عامل به شرکت پیوسته است.

برایان کوتران با بیش از دو دهه تجربه عملیاتی و استراتژیک در صنایع تولید نفت و گاز و نیرو ، یک رهبر تجاری موفق است. قبل از پیوستن به Venture Global ، برایان کوتران وی پس از ادغام با GE Oil & Gas ، بیش از 20 سال در جنرال الکتریک و بیکر هیوز خدمت کرد. در آن زمان ، او سمت های مختلف اجرایی و مدیریت عمومی را در ایالات متحده و خارج از کشور داشت ، از جمله منجر به تجارت خدمات انرژی GE در اروپای شرقی و روسیه ، و سمت های خود را به عنوان معاون فروش جهانی بیکر. هیوز و رئیس GE Oil & Gas آمریکای شمالی. در چند وقت اخیر برایان کوتران وی به عنوان مدیرعامل گروه Flexitallic ، رهبر بازار جهانی در تولید و عرضه راه حل های آب بندی ساکن ، خدمت کرد.

مطلب مرتبط  Dominion Energy برای ساخت بزرگترین پروژه بادی دریایی در ایالات متحده در برنامه باقی مانده است

مدیر عامل شرکت Venture Global LNG Mike Sabel و باب سلف آنها به طور مشترک اظهار داشتند: “ما از پیوستن برایان به تیم Venture Global خوشحالیم. ما مدت هاست که برایان را می شناسیم و به عنوان بخشی از روابط مهم ما با GE Oil & Gas و Baker Hughes با او کار می کنیم. برایان یک رهبر است. با مهارت های عملیاتی قوی ، زیرکی کسب و کار و توانایی تیم سازی اثبات شده است. ما اطمینان داریم که او همچنان با پای راست کار خود را شروع خواهد کرد و علاوه بر این به تیم ما اضافه خواهد شد زیرا ما به توسعه تجارت کم هزینه LNG خود ادامه می دهیم. “

مطلب مرتبط  گالیانو طلا نتایج رای گیری سالانه جلسات عمومی و ویژه را اعلام می کند

برایان کوتران “استراتژی Venture Global ، طراحی پیشرفته و تیم بسیار باتجربه در حال شکل گیری مجدد صنعت LNG هستند. من از پیوستن به شرکت در چنین برهه مهمی در صنعت هیجان زده ام و مشتاقانه می توانم در اثرگذاری Venture سهیم باشم. جهانی به عنوان یک رهبر بازار “.

درباره Venture Global LNG
Venture Global LNG یک تامین کننده بلند مدت و کم هزینه LNG است که از منابع عظیم حوزه های گاز طبیعی آمریکای شمالی تأمین می شود و در حال حاضر در حال ساخت یا توسعه ظرفیت تولید 50 MTPA (متریک تن در سال) در لوئیزیانا است. کارخانه 10 MTPA Venture Global Calcasieu Pass در تقاطع کانال کشتی کالکاسیو و خلیج مکزیک در حال ساخت است. انتظار می رود ساخت کارخانه 20 MTPA Venture Global Plaquemines LNG در سال جاری آغاز شود و در جنوب نیواورلان در ساحل رودخانه می سی سی پی. Venture Global LNG همچنین همراه با Plaquemines در حال توسعه کارخانه 20 MTPA Venture Global Delta LNG است. اطلاعات بیشتر را می توان در www.venturegloballng.com یافت.

مطلب مرتبط  فیروزه هیل نتایج رای گیری برای مدیران را اعلام کرد

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/825434/VENTURE_GLOBAL_LNG_INC___Logo.jpg

SOURCE Venture Global LNG، Inc.

SOURCE Venture Global LNG، Inc.

پاسخی بگذارید