Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

آرلینگتون ، ویرجینیا، 27 اوت 2020 / PRNewswire / – Venture Global LNG، Inc. با خوشحالی اعلام می کند که کارخانه کالاساسیو Pass LNG که در حال ساخت در کامرون ، لوئیزیانا است ، تحت تأثیر حداقل طوفان لورا قرار گرفته است ، که در اوایل این کار باعث سقوط در لوئیزیانا شد. فردا و مستقیماً از طریق سایت پروژه رفتیم. یک تور بازرسی در اکثر مناطق سایت پس از طوفان تأیید کرد که سیستم محافظت از طوفان قوی سایت پروژه مطابق انتظارات طراحی شده از جمله دیوار محیطی و سیستم پمپاژ انجام می شود. آب باران و مهمتر از همه ، همه کارمندان و پیمانکاران در امنیت و حساب هستند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی استایرن بین سالهای 2020 و 2025 با رشد 5٪ CAGR رشد کند

Venture Global در حال کار با شرکت Kiewit Louisiana Co. ، پیمانکار EPC (مهندسی ، تدارکات و ساخت و ساز) خود ، برای دسترسی سریع و ایمن به سایت پروژه و امکانات پشتیبانی ، بازسازی خدمات در کامرون و سایت محل کار است. پروژه ، و به تدریج از بازگشت مشاغل و کارمندان Venture Global پشتیبانی می کند.

باب سلف و مایک سابر به طور مشترک اظهار داشت: “در حالی که ما از حداقل تأثیرگذاری بر کلکاسیو پاس LNG رهایی می یابیم ، می دانیم که جوامع همسایگان کامرون و دریاچه چارلز از این طوفان قدرتمند و تاریخی متحمل خسارتهای چشمگیری شده اند. ما به عنوان یک شرکت ، با ذینفعان محلی در ارتباط خواهیم بود. روزها و هفته های بعدی برای گفتگو درمورد اینکه چگونه می توانیم از بهبود جامعه حمایت کنیم. “

مطلب مرتبط  به روزرسانی پالایشگاه CITGO دریاچه چارلز

درباره Venture Global LNG

Venture Global LNG یک تأمین کننده بلند مدت LNG کم هزینه است که از مخازن گاز طبیعی آمریکای شمالی غنی از منابع تهیه شده است و در حال حاضر در حال ساخت یا توسعه 50 MTPA ظرفیت تولید در لوئیزیانا است. کارخانه 10 MTPA Calcasieu Pass Venture Global در تقاطع کانال ناوبری Calcasieu و خلیج مکزیک در حال ساخت است. ساخت کارخانه LNG 20 MTPA Plaquemines Venture Global که در جنوب آن واقع شده است نیواورلان در رودخانه می سی سی پی. Venture Global LNG همچنین در حال توسعه کارخانه 20 MTPA Delta LNG Venture Global در مجاورت Plaquemines است. اطلاعات بیشتر در www.venturegloballng.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  خدماتی از بیش از 26 ایالت ، D.C. و کانادا برای پشتیبانی از ترمیم برق فعال شده اند

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/825434/VENTURE_GLOBAL_LNG_INC___Logo.jpg

SOURCE Venture Global LNG

لینک های مربوطه

www.venturegloballng.com

SOURCE Venture Global LNG

پاسخی بگذارید