Venture Global LNG مدیر جدید مالی جک Thayer را اعلام کرد

Venture Global LNG مدیر جدید مالی جک Thayer را اعلام کرد

آرلینگتون ، ویرجینیا، 18 ژوئن 2020 / PRNewswire / – Venture Global LNG ، شرکت اعلام کرد که جاناتان (جک) تایر رئیس جدید مالی شرکت است.

Thayer بیش از پانزده سال تجربه رهبری در امور مالی دارد. پیش از پیوستن به شرکت Venture Global ، Thayer به عنوان مدیر ارشد مالی در شرکت Exelon ، یک شرکت برجسته انرژی فعالیت کرد که فعالیت آن شامل تولید انرژی و بازاریابی است و Constellation Energy Group، Inc. ، یک شرکت بزرگ انرژی یکپارچه و متخصص در این منطقه است. تولید انرژی ، توزیع گاز و برق و مدیریت انرژی. Thayer همچنین در بانکداری سرمایه گذاری ، ابتدا در SBC Warburg و بعداً در اوراق بهادار Deutsche Bank کار کرد. اخیراً ، Thayer به عنوان نایب رئیس ، عملیات شرکتها و به عنوان مدیر ارشد مالی در وودوارد ، شرکت خدمت کرده است.

مطلب مرتبط  Unified Power مدیر عامل جدید را منصوب می کند

ما بسیار خوشحالیم که از جک در تیم مدیریت با تجربه ما استقبال کرده ایم. او به عنوان CFO دو شرکت انرژی Fortune 500 به موقعیت بسیار موفقی نگاه می کند و ما به مهارت های او در مدیریت سازمان مالی شرکت اعتماد داریم ، به خصوص اکنون که ما در حوزه گاز طبیعی مایع کم هزینه تجارت خود را گسترش می دهیم. ” افسران اجرایی سران، باب پندر و مایک سبل با یکدیگر.

مطلب مرتبط  Biosynthetic Technologies استخدام برنامه و سرب تجاری را اعلام می کند. آقای جف مکی

جک تایر افزود: “من مشتاقانه منتظر موقعیت جدید خود در Venture Global LNG هستم. بازارهای بین المللی انرژی در حال تغییر است و من مشتاقانه منتظر کمک به آینده شرکت هستم زیرا شرکت سرمایه گذاری جهانی حضور خود را در صنعت گاز مایع مایع گسترش می دهد. “

درباره Venture Global LNG

Venture Global LNG ارائه دهنده طولانی مدت و کم هزینه گاز طبیعی مایع است. این شرکت توسط میادین گازی با منابع غنی از منابع آمریکای شمالی تأمین می شود و در حال حاضر 50 میلیون تن سالانه (MTPA) در حال ساخت یا توسعه ظرفیت های تولید است. لوئیزیانا. تأسیسات Venture Global Calcasieu Pass با ظرفیت 10 MTPA در نزدیکی خلیج مکزیک در کانال کشتی کالکاسیو ساخته می شود. پیش بینی می شود کار ساخت و ساز برای Venture Global Plaquemines LNG با ظرفیت 20 MTPA امسال آغاز شود. این گیاه در جنوب آن واقع شده است نیواورلان در رودخانه می سی سی پی. Venture Global LNG همچنین توسعه می یابد چیزهای ساده همسایه Venture Global Delta LNG با ظرفیت 20 MTPA. اطلاعات بیشتر: www.venturegloballng.com.

مطلب مرتبط  آوانتورو در کنگره جهانی واکسن اروپا 2020 درباره عملکرد زنجیره تأمین صحبت می کند

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/825434/VENTURE_GLOBAL_LNG_INC___Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.venturegloballng.com

SOURCE Venture Global LNG، Inc.

پاسخی بگذارید