Venture Global’s Calcasieu Pass آسانسور موفق سقف را برای اولین مخزن ذخیره سازی LNG و سایر نقاط عطف پروژه اعلام کرد

Venture Global’s Calcasieu Pass آسانسور موفق سقف را برای اولین مخزن ذخیره سازی LNG و سایر نقاط عطف پروژه اعلام کرد

گنبد و مونتاژ مخزن 817000 کیلوگرمی هوا بلند شده و در روز جمعه 24 آوریل در محل قرار گرفت. بلند کردن هوا امکان دسترسی بهتر و ایمن تر را فراهم می کند ، به علاوه یک برنامه زمانی ساخت و ساز سریعتر ، زیرا سقف را می توان با دیوار خارجی نصب کرد. CB&I Storage Tank Solutions ، بخشی از شرکت McDermott International، Inc. ، مخازن دوگانه را برای ساخت 200000 متر3 این پروژه ، و از سال 1962 تاکنون بیش از 1000 سقف هوایی داشته است. گنبد مخزن در کمتر از 2 ساعت با استفاده از فشار 0.25 psi ساخته شده است.

مطلب مرتبط  کوکر هوتون درآمد سه ماهه اول 2020 و تماس با سرمایه گذار را اعلام کرد

Venture Global همچنین مفتخر است اعلام کند که دیوار حاشیه دریایی کارخانه صادراتی (که شامل دروازه های مسیر دسترسی است) و لاین هم اکنون کامل شده اند و سایت را تضمین می کنند. Weeks Marine و پیمانکار EPC پروژه ، Kiewit ، برای تکمیل این محدوده سه ماه پیش از برنامه با هم کار کردند. با سایتی که از قبل کاملاً محافظت شده است ، تمرکز روی ورود و نصب تجهیزات ماژولار پروژه تغییر می کند. اولین ماژول های پالت خط لوله به محل رسیده و در ماه آوریل با موفقیت نصب شدند و تجهیزات نیروگاه سیکل ترکیبی بنزین-توربین 720 مگاواتی برای این پروژه قرار است تا ماه آینده وارد این کار شود.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بیوراکتور جهانی در حال حرکت (2018 تا 2027)

بلند کردن ایمن و موفقیت آمیز سقف و تکمیل این نقاط عطف دیگر نشان دهنده تعهد مداوم شرکت برای اجرای و ایمنی است. این پروژه در حال حاضر بیش از 4.7 میلیون ساعت کار بدون هیچ گونه حادثه قابل ضبط فراتر رفته است.

درباره Venture Global LNG

Venture Global LNG یک ارائه دهنده بلند مدت و کم هزینه LNG است که از حوضه غنی منابع طبیعی ایالات متحده تأمین می شود و در حال حاضر در حال ساخت یا توسعه 50 MTPA ظرفیت تولید در لوئیزیانا است. کارخانه 10 MTPA Calcasieu Pass Venture Global در تقاطع کانال ناوبری کلکاسیو و خلیج مکزیک در دست ساخت است. پیش بینی می شود ساخت و ساز امسال در 20 کارخانه MTPA Plaquemines de Venture Global LNG واقع در جنوب نیواورلئان بالای رودخانه می سی سی پی. Venture Global LNG همچنین در حال تولید 20 گیاه MTPA Venture Global Delta LNG ، در مجاورت Plaquemines است. اطلاعات بیشتر را می توان در www.venturegloballng.com یافت.

مطلب مرتبط  PharmaBlock مرکز شیمی جدید و فناوری مهندسی را در ژجیانگ افتتاح کرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160041/Calcasieu_Pass.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/825434/VENTURE_GLOBAL_LNG_INC___Logo.jpg

SOURCE Venture Global LNG

پیوندهای مرتبط

http://www.venturegloballng.com

SOURCE Venture Global LNG

پاسخی بگذارید