Vertex Northern اختلافات جزئی را با پیمانکار قبلی معدن حل و فصل می کند

Vertex Northern اختلافات جزئی را با پیمانکار قبلی معدن حل و فصل می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت شمال Vertex Mining (TSXV: NEE) (OTC: NHVCF) (نزدک: NHVCF) (بین المللی: NHVCF) (“شرکت” یا “راس شمالی”) گزارش می دهد که این شرکت با پیمانکار قبلی استخراج معدن روباز در معدن ماس قرارداد منعقد کرده است.

Golden Vertex Corp. ، شرکت فرعی کاملاً متعلق به این شرکت ، در حال توافق و آزادی متقابل است 23 دسامبر 2020 با M.C. Donegan، LLC (“MCD“) ، پیمانکاری که خدمات حفاری و انفجار را به Golden Vertex ارائه می دهد. در ازای انتشار کامل ، Golden Vertex به MCD پرداخت می کند 250،000 دلار آمریکا؛ و انتشار 365،100 سهام مشترک در سرمایه شرکت (“سهام تسویه حساب”) با قیمت قطعی 0.53 دلار در هر سهم تسویه حساب برای در نظر گرفتن کل 400000 دلار آمریکا. انتشار سهام تسویه حساب منوط به تأیید The TSX Venture Exchange است. سهام تسویه حساب منوط به یک دوره قانونی قانونی است که در تاریخی چهار ماهه و یک روز پس از تاریخ صدور منقضی می شود.

مطلب مرتبط  Fortescue اطلاعاتی را درمورد انتشار قیمت سنگ آهن آرگوس منتشر می کند

درباره شرکت North Vertex Mining Corp.
شرکت معدن شمال Vertex در تولید 100٪ طلا و نقره در معدن خزه 100٪ متعلق به خود متمرکز شده است شمال غربی آریزونا. این شرکت در تمام زمینه های عملیاتی ، توسعه معدن ، اکتشاف ، خرید و تأمین مالی پروژه های معدن تجربه دارد. با فعالیت در معدن گل سرسبد ماس ، دستیابی به تولید تجاری ، شرکت قصد دارد دارایی های اضافی تولید یا تولید کوتاه مدت طلا را در ایالات متحده غربی ادغام کند. هدف شرکت های Vertex از طریق ادغام و ادغام ، تبدیل شدن به یک تولید کننده طلای سطح متوسط ​​است.

بنام هیئت VERTEX شمالی
“کنت بری”
رئیس و مدیر عامل

نه TSX Venture Exchange و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX Venture Exchange تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

مطلب مرتبط  Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر:
این نسخه خبری حاوی بیانیه هایی در مورد تجارت آینده و فعالیت های برنامه ریزی شده ما است. اینها “آینده نگرانه” است زیرا ما از آنچه امروز می دانیم و انتظار داریم برای بیان گزارشی درباره آینده استفاده کرده ایم. اظهارات رو به جلو شامل نظرات مربوط به زمان و محتوای کارهای آینده و تجزیه و تحلیل ها ، اما محدود به آنها نیست. اظهارات رو به جلو معمولاً شامل کلماتی مانند برنامه ریزی شده ، ممکن است ، قصد ، برنامه ریزی ، انتظار ، پیش بینی ، باور یا سایر کلمات مشابه باشد. اظهارات آینده نگر لزوماً مبتنی بر تعدادی از فاکتورها و فرضیات استوار است ، اگرچه از تاریخ ارائه چنین گزاره هایی توسط شرکت منطقی تلقی می شود ، اما ذاتاً با عدم اطمینان قابل توجهی در تجارت ، اقتصادی و رقابتی و شرایط احتمالی مواجه است. بسیاری از عوامل ، شناخته شده و ناشناخته ، می توانند نتایج واقعی را از موارد بیان شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگر متفاوت کنند. ما اعتقاد داریم انتظارات منعکس شده در این اظهارات آینده نگر منطقی است. با این حال ، وقایع و نتایج واقعی به دلیل خطرات و عدم اطمینان مرتبط با تجارت یا رویدادهای ما که پس از تاریخ انتشار این خبر اتفاق می افتد ، می تواند تفاوت های اساسی داشته باشد. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به اظهارات آینده نگرانه كه فقط از تاریخ تنظیم شده صحبت می كنند اعتماد بیش از حد نداشته باشند. ما به عنوان یک سیاست کلی ، اظهارات آینده نگرانه را به روز نمی کنیم مگر اینکه در قوانین و مقررات اوراق بهادار لازم باشد. سرمایه گذاران آمریکایی باید توجه داشته باشند که اصطلاحات معدنکاری که برای اهداف گزارش پروژه های معدنی کانادا استفاده می شود ، با اصطلاحات ایالات متحده متفاوت است.

مطلب مرتبط  موتور Off-Road چین Yuchai گواهینامه EU Stage V EU را دریافت می کند

SOURCE Northern Vertex Mining Corp.

لینک های مربوطه

www.neriorvertex.com

پاسخی بگذارید