Vista Ridge Water در سان آنتونیو جریان دارد

Vista Ridge Water در سان آنتونیو جریان دارد

سن آنتونیو، 6 مه 2020 / PRNewswire / – سیستم آب سن سان آنتونیو اعلام کرد جدیدترین منبع آب این شهر به موقع آنلاین شد و اکنون از طریق شیرهای آب جاری می شود و به یکی از سریعترین شهرهای کشور اطمینان در امنیت طولانی مدت آب خود برای نسل ها می دهد.

رئیس هیأت امنای SAWS گفت: “من از این دستاورد فوق العاده افتخار می کنم.” Berto Guerra. “در بیشتر زندگی ما ، سن آنتونیو با نگرانی از خشکسالی که در ماه های تابستان رخ داده است ، با مشکل مواجه شده است. با استفاده از ویستا ریج می توانیم اطمینان دهیم كه فرزندان ما آب مورد نیاز خود و خانواده هایشان را در اینجا رونق خواهند گرفت. “

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe Trust توزیع سه ماهه سوم مالی 2020 را اعلام کرد

خط لوله 142 مایل Vista Ridge از شهرستان بورلسون که در تگزاس مرکزی نتیجه مشارکت دولتی و خصوصی – بی سابقه در صنعت آب است که خطر توسعه خط لوله را از پرداخت کنندگان نرخ SAWS به شرکت خصوصی Garney Construction تغییر داده است. این خط لوله 45 میلیون گالن در روز تحویل می گیرد.

رئیس جمهور / مدیر عامل شرکت SAWS گفت: “این احتمالاً بزرگترین دستاورد در طول زندگی ما بوده و راهی جدید برای تأسیسات آب ایجاد کرده است تا منابع جدید آب را تأمین کند.” رابرت آر. پوتنت گفت “من از آنچه كه شورای شهر ، هیئت ما ، كارمندان و جامعه ما به انجام رسانده اند بسیار افتخار می كنم.”

مطلب مرتبط  Ellomay Capital از اتصال موفقیت آمیز نیروگاه فتوولتائیک Talasol به شبکه برق اسپانیا خبر داد

با هدایت و راهنمایی Guerra و Puente ، SAWS با مذاکره در مورد این مشارکت دولتی و خصوصی در جلسات آزاد با حضور رسانه های خبری ، مسئولان منتخب ، گروه های محیط زیست و عموم مردم معیار جدیدی برای شفافیت تعیین کرد. سایر نکات برجسته این پروژه عبارتند از:

  • ویستا ریج بزرگترین آبراه آبی غیر ادواردز را به این شهر تحویل می دهد.
  • Vista Ridge حداکثر 20 درصد از آن را تأمین می کند سان آنتونیو تامین آب – برای 162،000 خانواده جدید کافی است.
  • منبع آب جدید برای محافظت از ادواردز در برابر خشکسالی طولانی بسیار مهم است.
  • مالکیت چاه ها و سیستم خط لوله پس از 30 سال به SAWS منتقل می شود.
مطلب مرتبط  به روزرسانی شرکت فیوز کبالت و نامه رئیس جمهور به سهامداران

سیستم آب سان آنتونیو برای بیش از 1.8 میلیون مشتری در این کشور خدمات آب و فاضلاب را ارائه می دهد سن آنتونیو منطقه و همچنان به تعیین استاندارد خدمات در صنعت ما می پردازد. SAWS رهبر ملی در نوآوری آب با بزرگترین سیستم بازیافت مستقیم در کشور و بزرگترین تأسیسات ذخیره سازی و بازیابی آبزیان زیرزمینی در کشور است. SAWS برای اولین بار در ایالات متحده بود که گاز متان را به انرژی تبدیل کرد و این شهر فوق العاده را ساخت … آبکی. برای اطلاعات بیشتر ، به www.saws.org مراجعه کنید.

تماس رسانه ای:
آن کنی هایدن
دفتر: 210-233-3622
سلول: 210-823-0194

SOURCE سیستم آب سان آنتونیو

لینک های مربوطه

http://www.saws.org

پاسخی بگذارید