Vivint Solar 300 میلیون دلار از تعهدات جدید حقوق صاحبان سهام را بست

Vivint Solar 300 میلیون دلار از تعهدات جدید حقوق صاحبان سهام را بست

LEHI ، یوتا، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Vivint Solar (NYSE: VSLR) ، پیشرو در ارائه دهنده خدمات خورشیدی کامل با خدمات کامل ، امروز اعلام کرد که تضمین کرده است 300 میلیون دلار در تعهدات جدید برای تأمین اعتبار مالیات از دو سرمایه گذار تکرار شده برای حمایت از رشد تجارت خورشیدی مسکونی ویوینت سولار. با افزودن این دو تعهد عدالت مالیاتی ، Vivint Solar ظرفیت تقریبی 185 مگاوات را تعهد کرده است.

پیش بینی می شود این سرمایه گذاری به Vivint Solar امکان طراحی و ساخت سیستم های کم هزینه و انرژی پاک را برای تقریباً 24000 مشتری جدید مسکونی فراهم کند.

وی گفت: “این دو معاملات سهام عدالت مالیاتی نیازهای تأمین مالی مالیات ما را به خوبی به سال 2021 برآورده می کند و دومین مرحله در مجموعه ای از افزایش سرمایه است که به منظور افزایش انعطاف پذیری مالی و باند فرودگاه برای شرکت فراهم شده است.” توماس پلاژمانرئیس ارشد بازرگانی و رئیس بازار سرمایه Vivint Solar. “ما از تکرار مشاغل از طرف شرکای سهام عدالت مالیاتی خود ، قدردانی می کنیم ، با حمایت آنها ادامه می دهیم پیشنهادهای ذخیره انرژی خورشیدی + باتری خود را در بازارهای سراسر کشور گسترش می دهیم. مانند گذشته ، ما همچنان تأکید بر نصب و راه اندازی و تعالی عملیاتی برای تأمین سرمایه خود داریم. یک سرمایه گذاری قابل اعتماد و مشتریان ما یک سرویس انرژی خورشیدی با بهترین کیفیت در کلاس هستند. “

مطلب مرتبط  Weatherford معاملات سرمایه گذاری را بست

Vivint Solar در 22 ایالت فعالیت می کند و بیشتر از این موارد را مطرح کرده است 5.8 میلیارد دلار در سهام نقدی ، سهام عدالت مالیاتی و بدهی سرمایه گذاران نهادی ، بنگاههای سهام خصوصی و بانکهای اصلی وال استریت از زمان آغاز به کار در سال 2011.

توجه به اظهارات به جلو:
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 و قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 ، شامل اظهارات مربوط به انتظارات ویوینت سولار در رابطه با تسهیلات تأمین مالی دارایی و صلاحیت مالیاتی آن است. سیستم های انرژی خورشیدی. اظهارات رو به جلو ذاتاً در معرض خطرات و عدم قطعیتهاست که بعضی از آنها قابل پیش بینی یا سنجش نیستند. گفته های رو به جلو نباید به عنوان ضامن عملکرد آینده یا نتایج خوانده شود ، و آنها لزوماً نشانه های دقیقی از زمان هایی نیستند که یا اگر اصلاً چنین عملکرد یا نتیجه ای حاصل می شود. این بیانیه ها بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی در مورد رویدادهای آینده و عملکرد تجاری از تاریخ انتشار این مطبوعات استوار است ، و آنها در معرض خطرات و ابهاماتی هستند که می توانند باعث شوند عملکرد واقعی یا نتایج از نظر مادی با آنچه بیان شده یا توسط آنها پیشنهاد می شود متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر اگرچه ما معتقدیم که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر معقول است ، اما ما نمی توانیم تضمین کنیم که نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا رویدادها و شرایط منعکس شده در این بیانیه ها حاصل شود یا اتفاق بیفتد و نتایج واقعی می تواند از نظر مادی متفاوت باشد. از جمله موارد پیش بینی شده یا دلالت شده در بیانیه های آینده نگر. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، ویوینت سولار هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، تحولات آینده و چه موارد دیگر صراحتاً رد نمی کند. شما باید اطلاعاتی را که Vivint Solar به کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC تهیه کرده است بخوانید تا اطلاعات کامل تری در مورد شرکت داشته باشید. این اسناد در هر دو بخش EDGAR از وب سایت SEC در دسترس هستند www.sec.gov و بخش روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت در invest.vivintsolar.com/.

مطلب مرتبط  صنعت تجهیزات شناور سازی جهانی Froth تا سال 2025

درباره Vivint Solar
Vivint Solar یک پیشرو در زمینه ارائه خدمات خورشیدی با خدمات کامل پیشرو است ایالات متحده. با کمک Vivint Solar ، صاحبان خانه می توانند خانه های خود را با انرژی تمیز و تجدید پذیر ، به طور معمول و با صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های اقتصادی ، به برق رسانند. Vivint Solar سیستم های انرژی خورشیدی را برای صاحبان خانه طراحی و نصب می کند و خدمات نظارت و نگهداری را ارائه می دهد. صاحبان خانه علاوه بر اینکه می توانند یک سیستم انرژی خورشیدی را به طور کامل خریداری کنند ، می توانند از گزینه های مقرون به صرفه و انعطاف پذیر تأمین اعتبار ویوینت سولار ، از جمله توافق نامه خرید نیرو ، یا توافق نامه های اجاره ای ، در صورت امکان ، بهره مند شوند. Vivint Solar همچنین سیستم های ذخیره سازی خورشیدی به علاوه باتری های خانگی LG Chem و شارژرهای وسایل نقلیه الکتریکی را با ChargePoint Home ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.vivintsolar.com یا دنبال کنید VivintSolar در توییتر.

مطلب مرتبط  Zymergen 3 تریلیون دلار در صنایع شیمیایی و مواد با 300 میلیون دلار بودجه جدید هدف گذاری کرده است

تماس با رسانه:
وایت سمنک
385-202-6577
[email protected]
www.vivintsolar.com

SOURCE Vivint Solar، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.vivintsolar.com

پاسخی بگذارید