Weatherford معاملات سرمایه گذاری را بست

Weatherford معاملات سرمایه گذاری را بست

هوستون، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) (در مجموع با برخی از شرکت های تابعه خود ، “Weatherford” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قرارداد وام ایمن خود را مجدداً تأمین کرده است اسناد قدیمی با پشتوانه دارایی (“قرارداد اعتباری ABL”) از طریق صدور 500 میلیون دلار اسکناس تضمین شده برای حق تصدیق مسکن (“یادداشت های ایمن ارشد”). این شرکت همچنین توافق نامه اعتبار اسنادی ارشد خود (“قرارداد اعتبار LC”) را به 215 میلیون دلار اصلاح و افزایش داد.

درآمد حاصل از صدور یادداشت های ارشد امن برای تقویت نقدینگی شرکت و پشتیبانی از صدور نامه های اعتباری استفاده می شود. این اقدامات نقدینگی اضافی و انعطاف پذیری بیشتر مدیریتی را در محیط عملیاتی فعلی برای شرکت فراهم می کند ، در حالیکه شرکت بیش از 1.2 میلیارد دلار نقدینگی در زمان بسته شدن شامل خالص درآمد حاصل از معاملات ، ظرفیت بیش از 50 میلیون دلار تحت تسهیلات LC پیشرفته و بدون سررسید بدهی تا Q2 2024.

چارلز M. دانشرئیس هیئت مدیره گفت: “ما ساختار سرمایه شرکت را تقویت کرده ایم ، که اجازه می دهد ودرفورد ادامه دادن به اهداف استراتژیک خود در این محیط دشوار. این معاملات با موفقیت بررسی گزینه های اعلام شده در ماه مه را به پایان می رسانند. ما از پشتیبانی مداوم شرکتهای ذینفع شرکت و اطمینان آنها از موفقیت درازمدت ما قدردانی می کنیم. “

جزئیات اصلی معامله:

  • صدور 500 میلیون دلار اسکناس 8.75٪ وثیقه مسکن ارشد از اول سپتامبر 2024 تأمین شد
  • پایان قرارداد اعتباری ABL با بازپرداخت کلیه وام ها و اعتبارات اسنادی به صورت نقدی یا انتقال آنها تحت تسهیلات اعتباری LC
  • اصلاح توافق نامه اعتبار LC به منظور افزایش تعهدات زیر تسهیلات به 215 میلیون دلار و کاهش بند حداقل نقدینگی از جمله موارد دیگر.
مطلب مرتبط  بازار حفاری دریایی تا سال 2026 به 56.97 میلیارد دلار برسد. سرمایه گذاری سنگین در فعالیت های E&P دریایی از طرف دولت های ملی برای فروش بولستر: Fortune Business Insights

لازارد به عنوان مشاور مالی شرکت در معاملات فعالیت می کرد و پل ، ویس ، ریفکیند ، وارتون و گاریسون و لاتام و واتکینز به عنوان مشاور حقوقی این شرکت عمل می کردند.

یادداشت های ارشد امن تحت قانون اوراق بهادار از سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ثبت نمی شوند ، و ممکن است پیشنهاد ، فروش یا انتقال دیگری نباشند ، مگر به موجب یک استثنا یا در ارتباط با معامله ای که مشمول الزامات ثبت قانون اوراق بهادار یا هر قانون قابل اجرا دیگر نیست.

درباره ودرفورد

Weatherford یک شرکت پیشرو در راه حل های حفاری و تولید است. این شرکت که در بیش از 80 کشور جهان حضور دارد ، از طریق شبکه جهانی استعداد متشکل از حدود 19000 عضو تیم و 600 مکان ، از جمله امکانات خدماتی ، تحقیق و توسعه ، به چالش های صنعت انرژی پاسخ می دهد. ، آموزش و ساخت. برای اطلاعات بیشتر به weatherford.com مراجعه کنید یا در LinkedIn ، Facebook ، توییتر، اینستاگرام یا یوتیوب.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت با توجه به چشم انداز مشاغل ، پیش بینی ها یا پیش بینی های مالی و به طور کلی با اصطلاحات “باور” ، “برنامه” ، “انتظار” مشخص می شود. به “،” پیش بینی “،” برآورد “،” چشم انداز “،” بودجه “،” قصد “،” استراتژی “،” برنامه “،” جهت “،” می تواند “،” باید “،” می تواند “، “اراده” ، “می خواهد” ، “ادامه خواهد یافت” ، “احتمالاً نتیجه خواهد داد” و مواردی از این دست ، گرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی این اصطلاحات نیستند. این اظهارات براساس اعتقادات فعلی مدیریت ودرفورد است و در معرض خطرات ، فرضیات و عدم اطمینان های قابل توجه است. اگر یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها تحقق یابد ، یا اگر نادرست بودن فرضیات اساسی اثبات شود ، نتایج واقعی ممکن است از آنچه در بیانیه های آینده نگرانه ما ذکر شده است ، متفاوت باشد. خوانندگان همچنین هشدار می دهند که اظهارات آینده نگر فقط پیش بینی شده است و ممکن است از نظر واقعیات یا نتایج واقعی آینده متفاوت باشد ، از جمله با توجه به نوسانات قیمت و قیمت نفت و گاز طبیعی ، پیامدهای کلی اقتصادی مربوط به جهان. به همه گیر COVID-19 ، چشم انداز اقتصاد کلان در صنعت نفت و گاز ، مدت و شدت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تقاضای نفت و گاز و قیمت کالاها. چالش های عملیاتی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 و تلاش برای کاهش شیوع ویروس ، از جمله چالش های لجستیکی ، حفاظت از سلامتی و رفاه کارمندان ، اقدامات کاری از راه دور ، اختلال در اجرای قرارداد و زنجیره تامین. توانایی ما برای تولید جریان نقدی از عملیات برای تأمین مالی فعالیت های ما. و دستیابی به صرفه جویی در هزینه های اضافی و بهره وری عملیاتی. اظهارات آینده نگر نیز تحت تأثیر عوامل خطر توصیف شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 و گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 و همچنین موارد ارائه شده گاه به گاه در سایر اسناد ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. ما متعهد نیستیم که گزاره های آینده نگر را اصلاح یا به روز کنیم ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که قوانین اوراق بهادار فدرال مورد نیاز است.

مطلب مرتبط  MPLX LP برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

تماس با سرمایه گذار:
سباستین پلیزر
مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار
+7777 713-836-1
[email protected]

تماس با رسانه:
کریستوفر صدا می کند
مدیر تعامل رسانه ای بین المللی
+1 832-851-8308
[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/73933/weatherford_international_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

منبع Weatherford International plc

پاسخی بگذارید