Webstore و پورتال شریک جدید فرآیندهای کلیدی تجارت در Benshaw را تسریع می کنند

Webstore و پورتال شریک جدید فرآیندهای کلیدی تجارت در Benshaw را تسریع می کنند

پیتزبورگ، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Benshaw از تکمیل اهداف جدید پورتال فروشگاه اینترنتی و شریک به منظور تسهیل اهداف این شرکت در تسریع در فرآیندهای تجاری و تقویت روابط مشتری خبر داده است.

اکسپرس Benshaw

این فروشگاه اینترنتی جدید ، بنام Benshaw Express ، دسترسی مستقیم به محصولات کنترل موتور “Web-Stocked” و “QuickShip Modified” را از Benshaw فراهم می کند. خطوط محصول ارائه شده در فروشگاه اینترنتی شامل استارت های نرم ولتاژ کم و متوسط ​​Benshaw ، درایوهای فرکانس متغیر و کنترل ولتاژ کامل است.

از ویژگی های مهم فروشگاه اینترنتی می توان به موجودی گسترده و لوازم جانبی ، قیمت گذاری عمده فروشی برای توزیع کنندگان مجاز و در آینده نزدیک یکپارچگی کامل با سیستم های تجاری داخلی Benshaw اشاره کرد.

مطلب مرتبط  پیشنهاد اجاره انرژی خورشیدی ساخته شده توسط Aggreko برای ارائه صرفه جویی در هزینه و انتشار به مشتریان

مشتریان می توانند از طریق وب سایت Benshaw به آدرس اینترنتی https://benshaw.com/webstore یا به طور مستقیم در https://BenshawExpress.com به فروشگاه اینترنتی جدید دسترسی پیدا کنند.

پورتال شریک Benshaw

پرتال Benshaw Partner یک محیط مشترک برای اعضای تیم فروش و بازاریابی Benshaw ، مشتریان اصلی و شرکای توزیع در سراسر جهان فراهم می کند. این پلتفرم دارای طیف گسترده ای از وثیقه های فروش ، منابع اطلاعاتی و ابزارهای همکاری به همراه یک مرکز آموزش آنلاین تعاملی است.

فروشندگان مجاز و شرکای OEM می توانند با تماس با نماینده فروش Benshaw خود به پورتال شریک Benshaw دسترسی پیدا کنند.

مطلب مرتبط  Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

کارن آلبرتمدیر ، بازاریابی و تجارت در Benshaw می گوید: “توزیع کنندگان با ارزش ، فروشندگان و مشتریان کلیدی می توانند از پورتال جدید Benshaw Partner به عنوان” مرکز اطلاعات “برای دسترسی و تبادل ایده ها و اطلاعات مربوط به محصولات Benshaw ، برنامه ها و کنترل موتور استفاده کنند. این گنجینه ای است از ابزار فروش ، بازاریابی و خدمات. ”

پیت مورگان، رئیس شرکت Benshaw ، می گوید ، “در Benshaw ، ما متعهد هستیم که در توزیع و شرکای OEM خود به موفقیت دست یابیم. پورتال فروشگاه اینترنتی و شرکای جدید ما قابلیت های قابل توجهی را به وجود می آورد که روابط ما را با مشتریان تقویت می کند و صراحتاً ، Benshaw را آسان تر می کند. تجارت با. ”

مطلب مرتبط  تابلوهای Toyo مجوز استفاده از فناوری Agilyx در ژاپن را دارند

درباره Benshaw:

شرکت Benshaw یک است پیتزبورگمستقر ، تولید کننده خصوصی از راه حل های کنترل موتور اعمال شده برای ماموریت های مهم صنعتی. Benshaw با انجام عملیات در سراسر جهان ، گسترده ترین خانواده از مبتکران جهانی ، دارای گواهینامه در سطح جهانی ، دارای ولتاژ پایین و متوسط ​​را در صنعت ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، به صورت آنلاین به بنیشو مراجعه کنید به https://benshaw.com.

مخاطب:

کارن آلبرت
مدیر ، بازاریابی و تجارت
آدرس ایمیل: [email protected]
تلفن: 412-756-2257

SOURCE Benshaw Inc.

لینک های مربوطه

https://benshaw.com

پاسخی بگذارید