WellView Allez در پلت فرم Peloton نشان داده شده است

WellView Allez در پلت فرم Peloton نشان داده شده است

رابط بصری ابتکاری ، تجربه کاملاً جدیدی را به کاربران ارائه می دهد. به عنوان داشبورد چاه مرکزی خود فکر کنید. چندین گزارش ، برنامه و ردیابی زمان (یا هر ترکیبی از آنها) در کنار هم ارائه می شوند. گردش کار با قابلیت تنظیم ، کاربران را از طریق بارگذاری داده ها ، بررسی و کنترل کیفیت راهنمایی می کند. کاربر مرحله به مرحله از طریق فرایند هدایت می شود.

مطلب مرتبط  7.95 میلیارد دلار سیستم سیستم کنترل نیروگاه

فیونا همیلتون، معاون رئیس جمهور – راه حل چرخه زندگی Well Data برای Peloton ، توضیح می دهد: “جریان کار در قلب WellView Allez است. آنها اطلاعاتی راجع به امکانات وی در اختیار کاربر قرار داده و وی را از طریق روند کنترل کیفیت و تأیید راهنمایی می کنند. اتوماسیون به جای تایپ کردن! Allez یک تغییر دهنده بازی برای مشتریان ما است. “

مطلب مرتبط  Decarbonization Plus Acquisition Corporation پیشنهادات اولیه را به اتمام می رساند

درباره Peloton

پلت فرم Peloton با ارائه چرخه حیات داده های کاملاً یکپارچه ، چرخه عمر داده های تولید و راه حل های مدیریت داده های مکانی ، تحول دیجیتال در بخش نفت و گاز را از طریق تحرک ، اتوماسیون و یکپارچه سازی داده ها به پیش می برد. امروزه ، بیش از 600 مشتری نفت و گاز در سراسر جهان با استفاده از فناوری Peloton ابزار و اطلاعاتی را که برای مدیریت ، ساده سازی و بهینه سازی عملیات تجاری خود به ذینفعان خود نیاز دارند ، ارائه می دهند. اطلاعات بیشتر در مورد Peloton را می توانید در سایت www.peloton.com بیابید.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor از طراحی پیشرفته موتور (LLF-324) خشمگین می شود

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1333476/Peloton_Introducing_WV_Allez.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1163960/Peloton_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.peloton.com

SOURCE peloton

پاسخی بگذارید