WESCO بین المللی قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی یادداشت های ارشد سال 2025 و یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

WESCO بین المللی قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی یادداشت های ارشد سال 2025 و یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

پیتزبورگ، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – WESCO International، Inc. (NYSE: WCC) (“WESCO”) ، پیشرو در ارائه محصولات الکتریکی ، صنعتی و ارتباطات MRO و OEM ، مصالح ساختمانی ، و مدیریت پیشرفته و خدمات لجستیک زنجیره تامین ، امروز اعلام کرد که زیر مجموعه کاملاً متعلق به آن ، WESCO Distribution، Inc. (“توزیع WESCO”) است که قیمت پیشنهادی قبلی خود را به خریداران واجد شرایط از 1500 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 7.125٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2025 (“یادداشت های 5 ساله”) و 1،325 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 7.250٪ اوراق ارشد به دلیل سال 2028 (“یادداشت های 8 ساله” و همراه با یادداشت های 5 ساله ، “یادداشت ها” و ، هرکدام ، یک “سری”). مبلغ اصلی مبلغ 8 سال یادداشت هایی که در این پیشنهاد ارائه می شود نسبت به قبل اعلام شده افزایش یافته است 1000 میلیون دلار به 1،325 میلیون دلار و مبلغ اصلی مبلغ 5 سال یادداشت هایی که در این پیشنهاد ارائه می شود نسبت به موارد قبلی اعلام شده کاهش یافته است 1،825 میلیون دلار به 1500 میلیون دلار. یادداشتهای 5 ساله با قیمتی 100.000٪ از مبلغ اصلی آن صادر می شود. یادداشت های 8 ساله با قیمت 99.244٪ از مبلغ اصلی آن صادر می شود. انتشار و فروش یادداشت ها قرار است در یا حدود آن تسویه شود 12 ژوئن سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

WESCO تخمین می زند که درآمد خالص حاصل از پیشنهاد تقریباً خواهد بود 2،758.5 ​​میلیون دلار، پس از کسر تخفیف های زیر نویس و تخمین هزینه های ارائه شده. WESCO در نظر دارد از عواید خالص حاصل از این پیشنهاد ، به همراه وام های تحت تسهیلات اعتباری جدید و موجود و وجوه نقد موجود خود ، برای تأمین مالی ادغام قبلاً اعلام شده (“ادغام”) WESCO و Anixter International Inc. (“Anixter”) استفاده کند. ) و سایر معاملات در نظر گرفته شده در این توافق نامه و برنامه ادغام ، به تاریخ 10 ژانویه سال 2020 (“موافقت نامه ادغام”) توسط WESCO ، Anixter و Warrior Merger Sub، Inc. از جمله درآمدها شامل (i) پرداخت بخش نقدی ملاحظه ادغام به سهامداران Anixter می شود ، (ii) بازپرداخت برخی بدهی های موجود. از Anixter در نظر گرفته شده توسط توافق نامه ادغام ، از جمله تامین مالی رضایت و تخلیه ، شکست ، بازپرداخت یا بازپرداخت دیگر به طور کامل 5.125٪ ارشد شرکت Anixter به دلیل سال 2021 ، تأمین مالی پرداخت در رابطه با درخواست های رضایت نامه و پیشنهادات مناقصه با توجه به 5.50٪ یادداشت ارشد شرکت Anixter به دلیل 2023 و یادداشت های ارشد 6.00٪ شرکت Anixter به دلیل سال 2025 ، (iii) بازپرداخت سایر بدهی های WESCO ، و (IV) پرداخت هزینه ها ، هزینه ها و هزینه های مربوط به موارد فوق.

مطلب مرتبط  Maverix Metals و Pan American Silver بسته شدن پیشنهادات ثانویه را اعلام کردند

در ابتدا ، هر سری از یادداشت ها توسط WESCO (“ضمانت والدین”) به صورت غیرقابل اطمینان ، بدون نظارت تضمین می شوند. بلافاصله پس از استفاده از ادغام ، هر سری از یادداشت ها به طور غیرقابل اطمینان و بدون نظارت توسط شرکت Anixter تضمین می شود که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به توزیع WESCO (“ضمانت فرعی”) و به همراه ضمانت والدین خواهد بود. “تضمین”).

یادداشت های هر سری و ضمانت نامه های مربوطه طبق قانون 144A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) ، و به افراد غیر آمریکایی در معاملات خارج از کشور ، فقط به خریداران سازمانی واجد شرایط ارائه می شود. ایالات متحده طبق آیین نامه S قانون اوراق بهادار. یادداشت های هر سری تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده و نخواهد بود ، و ممکن است در بازار عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غیاب یا معافیت قابل استفاده از یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، یادداشت ها یا هر نوع اوراق بهادار دیگر نخواهد بود و نخواهد داشت ، همچنین هیچگونه فروشی از یادداشت ها یا اوراق بهادار دیگر ، در هر ایالتی یا صلاحیت دیگری در آن وجود نخواهد داشت. که چنین پیشنهادی ، فروش یا وکالت غیرقانونی خواهد بود. هر پیشنهاد فقط از طریق یک یادداشت پیشنهادی خصوصی انجام می شود.

بیانیه های رو به جلو

کلیه اظهارات گفته شده در اینجا که واقعیت های تاریخی نیستند ، باید به عنوان بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 در نظر گرفته شوند. این اظهارات شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که ممکن است نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کند. . این جملات آینده نگر با کلماتی مانند پیش بینی ، برنامه ریزی ، باور ، برآورد ، قصد ، انتظار ، پروژه ، اراده و کلمات ، عبارات یا عبارات مشابه مشخص می شوند. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات و باورهای فعلی مدیریت WESCO و همچنین فرضیاتی است که توسط مدیریت WESCO و روندهای موجود در بازار و شرایط بازار در دسترس است و اطلاعات و خطراتی را در بر می گیرد که بسیاری از آنها خارج از WESCO هستند. و کنترل مدیریت WESCO ، و ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه در اظهارات آینده نگر دارد ، داشته باشد. بر این اساس ، شما نباید به چنین اظهاراتی اعتماد بی دلیل کنید. برخی از این خطرات در گزارش سالانه WESCO درباره فرم 10-K برای سال مالی منتهی به آمده است 31 دسامبر 2019، گزارش فصلنامه WESCO در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020و همچنین گزارشهای دیگر WESCO به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارسال شده است.

مطلب مرتبط  Summit Midstream همکاران ، LP به روزرسانی را در سری A پیشنهاد ارز مبادله ای ترجیح می دهد. نتایج مقدماتی 2Q 2020 و راهنمایی به روز شده 2020 را ارائه می دهد. برنامه تماس 2Q 2020 درآمد

این خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات همچنین شامل تأثیر حوادث طبیعی ، همه گیری های بهداشتی و شیوع سایر بیماری ها ، به ویژه شیوع COVID-19 از آن زمان است. دسامبر 2019، که ممکن است اثرات منفی بر WESCO ، Anixter و / یا تجارت شرکت ترکیبی ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ، زمان ، دریافت و شرایط و ضوابط هرگونه مصوبات مورد نیاز دولت و نظارتی ادغام داشته باشد که می تواند مزایای پیش بینی شده را کاهش دهد یا باعث شود طرفین از معامله پیشنهادی ، وقوع هرگونه رویداد ، تغییر و یا شرایط دیگر که می تواند فسخ توافق نامه ادغام را ایجاد کند ، خودداری کنند ، این خطر که طرفین نتوانند شرایط معاملات پیشنهادی را برآورده کنند ، به موقع یا اصلاً خطرات مربوط به اختلال در زمان مدیریت از انجام فعالیتهای تجاری در اثر معامله پیشنهادی ، خطر اینكه هرگونه اعلامیه مربوط به معامله پیشنهادی می تواند اثرات منفی بر قیمت بازار سهام عادی WESCO داشته باشد ، خطر هرگونه هزینه یا هزینه غیرمنتظره ناشی از معامله پیشنهادی ، خطر هرگونه دادخواست مربوط به پیشنهاد شده است معامله ، ریسکی که معامله پیشنهادی و اعلام آن می تواند تأثیر منفی بر توانایی WESCO یا Anixter برای حفظ مشتریان و حفظ و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با تأمین کنندگان ، مشتریان و سایر روابط تجاری و نتایج عملیاتی آنها و مشاغل به طور کلی ، این خطر که معامله پیشنهادی در انتظار باشد می تواند مدیریت هر دو نهاد را منحرف کند و هزینه های قابل توجهی را متحمل خواهد شد ، ریسکی که ممکن است در ادغام موفقیت در مشاغل شرکت ها بوجود آمده باشد ، مشکلاتی بوجود می آید که ممکن است منجر به این شود که شرکت ترکیبی به همان اندازه کار نمی کند و همانطور که انتظار می رود ، ریسک این که شرکت ترکیبی نتواند به همکاری یا سایر مزایای پیش بینی شده از معاملات پیشنهادی دست یابد یا ممکن است برای دستیابی به این هم افزایی ها یا مزایا بیش از حد انتظار باشد طول می کشد ، این خطر که احتمال دارد که اهرم شرکت ترکیبی بالاتر باشد پیش بینی شده و سایر فاکتورهای مهم که می توانند باعث تغییر واقعی شوند اولس از نظر مادی با آنچه پیش بینی شده متفاوت است. پیش بینی همه این عوامل دشوار است و فراتر از کنترل WESCO است.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

اطلاعات اضافی و از کجا آن را پیدا کنید

این ارتباطات پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار یا وکالت از هرگونه رأی یا تصویب نمی باشد و همچنین فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود ندارد. قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه حوزه قضایی. هیچ پیشنهادی به اوراق بهادار ارائه نمی شود مگر با استفاده از دفترچه ای که الزامات بخش 10 قانون اوراق بهادار مصوب 1933 را اصلاح کرده باشد. در ارتباط با ادغام ، در مورد هر یک 4 مارس 2020 و 9 مارس 2020، WESCO اصلاحاتی را در بیانیه ثبت در ابتدا ثبت کرد 7 فوریه 2020، که شامل دفترچه WESCO و بیانیه پراکسی Anixter است ، و هر یک از طرفین اسناد دیگری راجع به معامله پیشنهادی با SEC ارائه می دهند. بیانیه ثبت نام توسط SEC در تاریخ مؤثر اعلام شد 11 مارس 2020 و بیانیه / دفترچه نامه پروکسی برای سهامداران انیکسستر ارسال شده است. سرمایه گذاران و دارندگان امنیت WESCO و ANIXTER برای خواندن اظهارنامه ثبت نام ، اظهارنامه پروکسی یا پیش بینی و سایر اسناد معتبر پنهان شده با استفاده از مخفیگاه و با استفاده از مجوزها ، آنها را وارد کنید. انتقال پیشنهادی. سرمایه گذاران و دارندگان امنیت می توانند از طریق وب سایت نگهداری شده توسط SEC در http://www.sec.gov نسخه های بیانیه ثبت نام ، پروکسی / اعلامیه و سایر اسناد و مدارک ارسال شده به SEC توسط WESCO یا Anixter را به دست آورند. نسخه های اسناد ارسال شده به SEC توسط WESCO به صورت رایگان در وب سایت WESCO به آدرس http://wesco.investorroom.com/sec-filings و نسخه های اسناد ارسال شده به SEC توسط Anixter بصورت رایگان در دسترس خواهد بود. در وب سایت Anixter در http://investors.anixter.com/financials/sec-filings.

SOURCE WESCO International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.wesco.com

پاسخی بگذارید