WIEIE 2020 در چانگژو ، چین آغاز می شود

WIEIE 2020 در چانگژو ، چین آغاز می شود

این نمایشگاه با موضوع “صنعت جدید ، انرژی جدید ، زیرساخت های جدید ، قدرت جدید” ، متخصصان داخلی و خارجی ، نمایندگان متخصص شرکت ها و مقامات دولتی را گرد هم خواهد آورد تا دیدگاه ها و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند و روند جدید توسعه صنعتی را بررسی کنند در طی 10 روز قرار گرفتن در معرض

اینترنت صنعتی به عنوان محصولی از ادغام عمیق نسل جدید فناوری اطلاعات و تولید ، کلیدی برای ارتقا ادغام اقتصاد دیجیتال و اقتصاد واقعی است و به مکانیزم مهمی برای ارتقا. توسعه اقتصادی با کیفیت بالا تبدیل می شود.

مطلب مرتبط  طراحی مجدد و نوآوری تحول هوشمند GWM را در اواخر نمایشگاه Auto China 2020 تحریک می کند

در سالهای اخیر ، با پیشرفت چشمگیر در اکوسیستم صنعتی هوشمند ، تولید هوشمند و انرژی نقاط عطفی در پیشرفت چانگژو در ساخت مدل شهری تولید هوشمند.

چانگژو این یک پایگاه صنعتی خوب ، منابع فراوان برای کاربر و یک محیط زیست محیطی سالم برای استقرار اینترنت صنعتی و اینترنت انرژی دارد “، می گوید چی جیابین ، دبیرخانه کمیسیون شهرداری CPC چانگژو.

“در آینده ، این شهر فرصت هایی برای ارتقا ادغام عمیق اینترنت ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و اقتصاد واقعی ، ساختن شهر نمونه اینترنت صنعتی و اینترنت انرژی با زیرساخت های بهتر ، ظرفیت های رهبری صنعتی تلفیقی و سطح بیشتر خواهد داشت. سطح بالایی از گشودگی و همکاری ” چی اضافه کرد

مطلب مرتبط  LONGi به هفته اقلیم 2020 نیویورک پیوست

در طول نمایشگاه ، یک گالری نمایشگاه ابر نیز راه اندازی شد ، شامل 4 بخش با مضامین در اینترنت صنعتی ، اینترنت انرژی ، فناوری سیاه (فناوری فوق پیشرفته) و تجهیزات ضروری. تقریباً 100 شرکت مشهور محصولات خود را در نمایشگر ابری به نمایش می گذارند که شامل بسیاری از زمینه ها مانند هوش مصنوعی ، رایانش ابری و داده های بزرگ ، اتصال امنیت اینترنت و ارتباطات صنعتی ، کارخانه دیجیتالی ، پلت فرم اینترنت انرژی و برنامه محصول و شهر هوشمند است .

مطلب مرتبط  انرژی و خدمات محیطی ، شرکت نتایج نشست سالانه را اعلام می کند

با ده فعالیت موضوعی WIEIE 2020 ، مجمع استعدادهای درخشان و آموزش اینترنت در روز سه شنبه در شهر آموزش و علوم برگزار شد چانگژو. در آنجا روشهای جدیدی برای آموزش استعدادها توسط دانشگاهها و شرکتهای اینترنتی صنعتی با هدف ساختن مورد بررسی قرار گرفت چانگژو یک شهر نمونه تولید هوشمند با پشتیبانی از استعداد.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/316259.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1276866/Xinhua_Silk_Road_WIEIE_2020.jpg

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا

لینک های مربوطه

www.zjzkypt.com

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید