WIEIE 2020 در چانگژو ، چین راه اندازی شد

WIEIE 2020 در چانگژو ، چین راه اندازی شد

در طی این نمایشگاه 10 روزه با موضوع “صنعت جدید ، انرژی جدید ، زیرساخت های جدید و قدرت جدید” ، صدها نفر از متخصصان داخلی و خارجی ، نمایندگان دانشگاه های شرکت ها و نمایندگان دولت برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود گرد هم می آیند. دیدگاه ها و تجربیات آوانگارد و کشف روند جدید توسعه صنعتی.

به عنوان محصولی از ادغام عمیق نسل جدید فناوری اطلاعات و ساخت ، اینترنت صنعتی برای ارتقا promote ادغام اقتصاد دیجیتال و اقتصاد واقعی ضروری است ، بنابراین تبدیل به یک محرک مهمی برای ارتقا. توسعه اقتصادی با کیفیت بالا.

مطلب مرتبط  Trina Solar TrinaPro Mega ، یک راه حل PV هوشمند با قدرت فوق العاده بالا را ارائه می دهد

در سالهای اخیر ، با بهبود مستمر اکوسیستم ساخت هوشمند ، تولید هوشمند و انرژی هوشمند به شاخصهای مهم پیشرفت چانگژو در ساخت یک شهر ستاره ای ساخت هوشمند.

چی جیابین ، دبیر کمیته شهرداری گفت: “چانگژو از یک پایگاه صنعتی خوب ، منابع فراوان برای کاربران و یک محیط زیست محیطی قابل قبول برخوردار است که توسعه اینترنت صنعتی و اینترنت انرژی را تقویت می کند.” CPC چانگژو.

“در آینده ، این شهر از فرصت هایی استفاده خواهد کرد که می تواند با ایجاد یک شهر ستاره ای صنعتی اینترنت ، ادغام عمیق اینترنت ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی (AI) و اقتصاد واقعی را ارتقا بخشد. و انرژی با زیرساخت های بهتر ، توانایی های پیشرفته صنعتی پیشرفته تر ، و سطح بالاتری از گشودگی و همکاری ، “افزود:

مطلب مرتبط  SunPower برای برگزاری رویداد بازارهای مجازی سرمایه در 10 سپتامبر سال 2020 برگزار می شود

در طول WIEIE 2020 ، یک نمایشگاه محلی مبتنی بر ابر نیز افتتاح شد که شامل 4 بخش شامل اینترنت صنعتی ، اینترنت انرژی ، فناوری تاریک و تجهیزات کلیدی بود. تقریبا 100 شرکت مشهور محصولات خود را در این اتاق غیرمادی ارائه می دهند که بسیاری از زمینه ها مانند AI ، پردازش ابری و داده های بزرگ ، اتصال ارتباطات و امنیت اینترنتی صنعتی ، کارخانه های دیجیتال ، بستر اینترنت انرژی و تقاضای محصول و شهر هوشمند.

مطلب مرتبط  پروژه ساخت و ساز مجتمع ذغال سنگ Thar Block-1 و پروژه نیروگاه برق شانگهای شتاب را تسریع می کند

در میان ده فعالیت موضوعی WIEIE 2020 ، توجه داشته باشید که مجمع استعدادهای درخشان و آموزش اینترنت روز سه شنبه در چانگژو، شهر علم و آموزش. او با هدف ساختن ، راه های جدیدی را برای تربیت استعداد با کمک دانشگاه ها و شرکت های اینترنتی صنعتی جستجو کرد چانگژو یک شهر ستاره تولیدی هوشمند که از استعدادهای خود پشتیبانی می کند.

پیوند اصلی را ببینید: https://fa.imsilkroad.com/p/316259.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1276254/Xinhua_Silk_Road_WIEIE_2020.jpg

لینک های مربوطه

www.zjzkypt.com

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید