WuXi Biologics برای درمان های آنتی بادی مونوکلونال رزین پروتئین A Purolite Life Sciences را تصویب می کند

WuXi Biologics برای درمان های آنتی بادی مونوکلونال رزین پروتئین A Purolite Life Sciences را تصویب می کند

کاردیف، ولز جنوبی، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Purolite Ltd. ، تولید کننده جهانی فناوری های جداسازی ، تصفیه و استخراج مبتنی بر رزین ، امروز اعلام کرد که رزین جذب پروتئین A خود ، Praesto® Jetted A50 را برای استفاده فوری به WuXi Biologics عرضه خواهد کرد. WuXi Biologics ، یک شرکت جهانی با فناوری بیولوژیک دسترسی آزاد ، از Praesto® Jetted A50 استفاده خواهد کرد تا گزینه های اضافی برای رزین های کروماتوگرافی میل ترکیبی برای طیف وسیعی از فرآیندهای پایین دست برای تصفیه آنتی بادی مونوکلونال را به مشتریان خود ارائه دهد.

مطلب مرتبط  توافقنامه Yankauers با Cannerers Yankauers با مکزیک جایزه مدلا اهدا شد.

کریس میجر، مدیر فروش و بازاریابی Purolite Life علوم اظهار داشت: “این یک گام مهم رو به جلو برای هر دو علوم Purolite Life و صنایع گسترده داروی زیستی است و ما بسیار افتخار می کنیم که مشتریان WuXi Biologics اکنون گزینه انتخاب اندازه ذرات یکنواخت را دارند. ، پروتئین A رزین آگارز. پذیرش Praesto® Jetted A50 توسط چنین سازمانی برجسته گواه تعهد و تخصص تیم تحقیق و توسعه Purolite و همچنین بهترین ویژگی های عملکردی رزین در کلاس است. “

خط Praesto® رزین های کروماتوگرافی بر پایه آگارز در حال حاضر در بیش از 200 پروژه غربالگری و آزمایشات بالینی در حال انجام در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد. Praesto® Jetted A50 ، یک فناوری جدایی ناپذیر است که توسط توسعه دهندگان بیو دارویی در سراسر جهان برای تصفیه داروهای مدرن برای درمان بیماری هایی مانند سرطان ، آرتریت روماتوئید ، زوال عقل و دیابت استفاده می شود. Praesto® Jetted A50 که برای ارائه عملکرد برتر همراه با قیمت گذاری مسئولانه در مقایسه با سایر گزینه های پیشرو بازار توسعه یافته است ، افتخارات زیادی را در سراسر صنعت زیست دارویی گسترده به دست آورده است که منجر به تصویب و پیاده سازی اولیه آن در چندین فرآیند بزرگ می شود.

مطلب مرتبط  آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

به عنوان بخشی از توافقنامه تهیه ، Purolite حجم قابل توجهی از Praesto® Jetted A50 را از تأسیسات تولید پیشرفته و دارای گواهینامه ISO در Llantrisant تأمین خواهد کرد. ولز جنوبی ، انگلستان. این مرکز که از بزرگترین نوع خود در جهان است ، قادر است به اندازه یک سوم کل تقاضای جهانی این رزینهای فرآوری بیولوژیک را تأمین کند.

مطلب مرتبط  در سراسر جهان صنعت متیل ترشیاری بوتیل اتر تا سال 2027

SOURCE Purolite Ltd.

پاسخی بگذارید