XCMG از اولین خودروهای اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات رونمایی می کند

XCMG از اولین خودروهای اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات رونمایی می کند

از سال 2016 ، XCMG در طراحی ، اجرا و ارتقا وسایل نقلیه اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات تمرکز کرده است. XCMG با مشارکت در پروژه های مهم تحقیقاتی عمومی که نظریه های اساسی ، فناوری ها و طراحی تجهیزات پیشرو را پوشش می دهد ، پیشرفت های عمده ای را در جهت بهبود قدرت مانور ضعیف ، کارایی کم و محدودیت های اعمال شده توسط عملکرد منحصر به فرد هواپیما انجام داده است. تجهیزات امدادی اضطراری برای افزایش قابلیت های امنیت عمومی چین.

در مجموع 10 خودروی واکنش اضطراری به شش پایگاه تظاهرات تحویل داده شدند. چهار وسیله نقلیه در مسیر گلمود عبارتند از: خودروهای اطفا حریق اضطراری JY18 و JY20 ، کامیون حاوی تجهیزات اطفا حریق QC700 و خودروی اضطراری JY10.

  • JY18 یک مدل کامل با شاسی آفرود به راحتی قابل کنترل طراحی شده توسط XCMG است. این برای همه مداخلات اضطراری ناشی از بلایای طبیعی مانند زمین لرزه ، رانش زمین ، سیل و لغزش مناسب است.
  • JY10 یک مدل ناهموار است که برای ذخیره سازی و حمل و نقل تجهیزات طراحی شده است و برای مقابله با نشت های شیمیایی خطرناک با استفاده از ماسه خشک به عنوان ماده خاموش کننده مجهز است.
  • QC700 می تواند بیش از 700 قطعه تجهیزات نجات از 120 گروه را حمل کند.
مطلب مرتبط  Ecolution KWH از انرژی جنبشی برای تأمین تریلرهای یخچال دار که مواد غذایی و دارویی را در سراسر جهان توزیع می کنند استفاده خواهد کرد

“طراحی و تولید تجهیزات برای صنعت امنیت همیشه بخشی از استراتژی XCMG و مأموریت آن برای انجام مسئولیت اجتماعی خود بوده است. صنعت امنیت برای توسعه اقتصادی ما اساسی و اساسی است و XCMG به طور فعال دانش خود را از طریق یادگیری متقابل ، از جمله سازماندهی تمرین های نجات آتش نشانی و آموزش ، منتشر می کند. وانگ مین ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل XCMG و رئیس انجمن صنعت ایمنی چین گفت: “تعیین استانداردهای صنعت”.

مطلب مرتبط  مراقبت روزانه Philadelphia اولین پروژه خورشیدی است که از C-PACE در پنسیلوانیا استفاده می کند

XCMG متعهد به ارائه کمک و پشتیبانی در حین عملیات نجات اضطراری است و در پروژه های بزرگ امداد و نجات و بلایای طبیعی از جمله فاجعه سد برومادینیو نقش داشته است. ، در برزیل سال گذشته ، و ماموریت های مختلف نجات بدنبال زلزله و سیل در چین.

درباره XCMG

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

XCMG یک شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی است که به مدت 77 سال در تجارت فعالیت می کند. این شرکت چهارمین تولید کننده ماشین آلات سنگین در جهان است. این کشور محصولات خود را به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.xcmg.com مراجعه کنید ، یا ما را در فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، LinkedIn و اینستاگرام پیدا کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252610/XCMG_Emergency_Fire_Rescue_Vehicles.jpg

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید