XCMG اولین خودروهای نجات آتش نشانی و اورژانس خود را ارائه می دهد

XCMG اولین خودروهای نجات آتش نشانی و اورژانس خود را ارائه می دهد

از سال 2016 ، XCMG توسعه ، اجرا و ارتقا وسایل نقلیه اضطراری برای آتش نشانی و نجات را در اولویت قرار داده است. XCMG ، که در پروژه های کلیدی دولتی برای بررسی نظریه های اساسی ، فن آوری های اصلی و طراحی تجهیزات درگیر است ، در بهبود قدرت مانور ، کارایی و محدود کردن تیم های نجات اضطراری به یک نقش برای افزایش قابلیت ها پیشرفت کرده است. از نیروهای امنیتی عمومی از چین.

در مجموع ، 10 خودروی نجات اضطراری به شش پایگاه تظاهرات تحویل داده شدند. چهار خودرویی که به گلمود می روند کامیون های آتش نشانی اضطراری JY18 و JY20 ، کامیون تجهیزات آتش نشانی QC700 و خودروی نجات JY10 هستند.

  • JY18 همه کاره ای است که مجهز به شاسی آفرود دو پل بسیار مانور XCMG است که بسیار مانور پذیر است و برای نجات اضطراری در بلایای طبیعی مانند زلزله ، سیل و رانش زمین مناسب است.
  • JY10 یک مدل ناهموار است که برای حمل و نقل تجهیزات ذخیره شده و برای مقابله با نشت های شیمیایی خطرناک با استفاده از ماسه خشک به عنوان ماده خاموش مجهز شده است.
  • QC700 می تواند بیش از 700 تیم نجات از 120 گروه را حمل کند.
مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

“طراحی و تولید تجهیزات برای صنعت امنیت همیشه بخشی از استراتژی و مأموریت XCMG برای پذیرش مسئولیت اجتماعی بوده است. صنعت امنیت اساسی و بخشی از توسعه اقتصادی است و XCMG به طور فعال دانش خود را از طریق یادگیری متقابل ، که شامل انجام تمرینات نجات آتش نشانی و تعیین استانداردهای صنعت است ” وانگ مین، رئیس و مدیر عامل XCMG و رئیس انجمن صنعت امنیت چین.

XCMG متعهد به ارائه کمک و پشتیبانی برای نجات اضطراری است و در پروژه های بزرگ امداد و نجات در برابر بلایا در سراسر جهان شرکت کرده است ، از جمله حادثه سال گذشته سد برومادینیو ، برزیل و مأموریت های نجات. توسط زلزله و سیل در چین.

درباره XCMG

مطلب مرتبط  بازار روان کننده ها تا سال 2025 ارزش 182.6 میلیارد دلار را دارند

XCMG یک تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی با سابقه 77 سال است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهان رتبه چهارم را دارد. این شرکت محصولات خود را به بیش از 187 کشور و منطقه در جهان صادر می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات www.xcmg.com یا XCMG در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

مطلب مرتبط  یکی دیگر از پروژه های ذخیره انرژی مگاوات Hengtong با شبکه

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1252609/XCMG_Emergency_Fire_Rescue_Vehicles.jpg

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید