XCMG اولین خودروهای نجات اضطراری و آتش نشانی خود را نشان می دهد.

XCMG اولین خودروهای نجات اضطراری و آتش نشانی خود را نشان می دهد.

از سال 2016 ، XCMG توسعه ، استفاده و ارتقا وسایل نقلیه اضطراری برای آتش نشانی و نجات را در اولویت قرار داده است. XCMG با مشارکت در پروژه های مهم برای تحقیق در نظریه های اساسی ، فن آوری های اساسی و طراحی تجهیزات ، پیشرفت هایی در جهت بهبود قدرت مانور ، کارایی کم و محدودیت تجهیزات نجات اضطراری انجام داده است تا فقط یک عملکرد را به منظور بهبود ویژگی های ایمنی انجام دهد. عمومی از چین.

در مجموع ، ده دستگاه خودروی نجات و اورژانس به شش پایگاه تظاهرات تحویل داده شد. چهار وسیله نقلیه در مسیر گلمود عبارتند از: خودروهای نجات اضطراری JY18 و JY20 ، کامیون تجهیزات اطفا حریق QC700 و خودروی نجات JY10.

  • JY18 یک وسیله نقلیه چند منظوره است که مجهز به پل دوتایی XCMG است که به صورت خودکار ساخته شده و بسیار مانور دارد و دارای شاسی برای انواع زمین ها است و برای نجات اضطراری در بلایای طبیعی از جمله زلزله ، رانش زمین ، سیل و لغزش مناسب است.
  • JY10 یک مدل قوی است که برای حمل و نقل و ذخیره سازی تجهیزات طراحی شده است و برای رسیدگی به نشت مواد شیمیایی خطرناک با ماسه خشک به عنوان ماده خاموش کننده مجهز است.
  • QC700 می تواند بیش از 700 تجهیزات نجات از 120 دسته مختلف را حمل کند.
مطلب مرتبط  فیلم AGC's Fluon (R) ETFE در استادیوم SoFi آمریکا پذیرفته شد

“طراحی و تولید تجهیزات برای بخش امنیت همیشه بخشی از استراتژی و مأموریت XCMG بر عهده گرفتن مسئولیت اجتماعی بوده است. بخش امنیت اساسی و بخشی جدایی ناپذیر از توسعه اقتصادی است. XCMG به طور فعال دانش را از طریق یادگیری به اشتراک می گذارد کمک متقابل ، که شامل انجام تمرینات نجات آتش نشانی و تعیین استانداردهای صنعت است ” وانگ مین، رئیس و مدیر عامل XCMG و رئیس انجمن صنعت امنیت از چین.

XCMG متعهد به ارائه کمک و پشتیبانی برای نجات اضطراری است و در پروژه های بزرگ امدادرسانی به بلایا و کمک های بشردوستانه در سراسر جهان ، از جمله فاجعه سد در برومادینیو ، برزیل ، سال گذشته ، و همچنین در شرکت کرده است. مأموریت های نجات زلزله و سیل در چین.

درباره XCMG

مطلب مرتبط  Corp. Marathon Petroleum Corp. اعلام کرد نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

XCMG یک شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی با سابقه 77 ساله است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی در سراسر جهان رتبه چهارم را دارد. صادرات این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر ، به: www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

مطلب مرتبط  Newater Technology، Inc. تعویق نشست سالیانه سهامداران سهام 2020 را اعلام کرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252608/XCMG_Emergency_Fire_Rescue_Vehicles.jpg

منبع XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید