XCMG با بزرگترین نمایشگاه در فضای باز در Bauma China 2020 شرکت خواهد کرد

XCMG با بزرگترین نمایشگاه در فضای باز در Bauma China 2020 شرکت خواهد کرد

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات مصالح ساختمانی ، ماشین آلات معدن و وسایل نقلیه ساختمانی از 24 تا 27 نوامبر در مرکز نمایشگاه های بین المللی نیو شانگهای (SNIEC) برگزار می شود. XCMG در غرفه A.24 – B.32 برای نمایشگاه در فضای باز و در W3.100 – W3.811 برای نمایشگاه داخلی ، با مساحت کل نمایشگاه 8،878 متر مربع حضور خواهد داشت. XCMG همچنین از طریق http://live.global-ce.com/baumachina2020xcmg/ به زبان های انگلیسی ، روسی ، عربی ، فرانسوی و چینی پخش مستقیم خواهد کرد.

XCMG به عنوان یکی از پیشگامان تولیدکننده ماشین آلات ساختمانی چینی و یکی از پنج شرکت برتر بازار جهانی ، شعار برند جدید خود را “رویای خود را بساز ، بهتر بساز” در این مراسم ارائه خواهد کرد.

مطلب مرتبط  راهکارهای Univar برای گزارش نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 در 4 نوامبر

بزرگترین غرفه دار در فضای باز با بزرگترین مقیاس راه حل ساخت و ساز در جهان که شامل بخشهای عمده بلند کردن ، بندر ، خاک برداری ، معدن ، جاده و ماشین آلات شمع سازی است ، در مرکز قرار می گیرد. استفاده از فن آوری های اطلاعاتی ؛ و همچنین ارائه مجموعه ای از محصولات معدن و نجات اضطراری. علاوه بر ارائه جرثقیل های جدید ، بیل و لودر برای بازار خارجی.

وی گفت: “این نمایشگاه بهترین و برجسته ترین نمایشگاه XCMG را به نمایش می گذارد. XCMG برای پیشگامی در بازارهای فزاینده رقابت باید در كیفیت و نوآوری ثابت و مداوم باشد و در خط مقدم توسعه فن آوری باقی بماند.” وانگ مین، رئیس XCMG.

مطلب مرتبط  برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

XCMG تعدادی از محصولات و فن آوری های هوشمند جدید ، از جمله بیل مکانیکی بدون سرنشین ، XE335DK را برجسته می کند. بیل هوشمند با تشخیص صدا ، XE215G ؛ اولین جرثقیل تمام زمین جهان با کنترل هوشمند از راه دور ، XCA260 و موارد دیگر.

در راستای روند جدید بازار انرژی ، XCMG لودرهای برقی XC918EV و XC958EV و اولین جرثقیل کامیونی هیبریدی در جهان ، XCT25EV را در میان دیگر محصولات انرژی پاک به نمایش می گذارد.

مطلب مرتبط  قیمت های LyondellBasell با ارائه پیشنهادهای عمومی یادداشت های تضمینی

نکات مهم ارائه XCMG در روز افتتاح شامل موارد زیر است:

  • راه اندازی رسمی X-GSS، سیستم اطلاعات جهانی سرویس قطعات دیجیتال XCMG ؛
  • راه اندازی کابین هوشمند 5G توسط XCMG Road Machinery؛
  • راه اندازی رسمی شارژر فوق العاده تناژ XC9350؛
  • مراسم اهدای جایزه 10 جرثقیل تمام زمین XCA1600 ؛
  • تظاهرات ساخت و ساز مشترک در مقیاس بزرگ.

برای اطلاعات بیشتر به: www.xcmg.com یا صفحات XCMG فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1339777/XCMG_bauma_China_2020.jpg

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید