XCMG با بیشترین میزان مواجهه در فضای باز در Bauma China 2020 شرکت خواهد کرد

XCMG با بیشترین میزان مواجهه در فضای باز در Bauma China 2020 شرکت خواهد کرد

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات مصالح ساختمانی ، ماشین آلات معدن و وسایل نقلیه ساختمانی از 24 تا 27 نوامبر در مرکز نمایشگاه های بین المللی نیو شانگهای (SNIEC) برگزار می شود. XCMG در غرفه های A.24-B.32 برای نمایش در فضای باز و غرفه های سرپوشیده W3.100-W3.811 با مجموع مساحت نمایشگاه 8،878 متر مربع (95562 فوت مربع) حضور خواهد داشت. XCMG همچنین از طریق http://live.global-ce.com/baumachina2020xcmg/ به زبان های انگلیسی ، روسی ، عربی ، فرانسوی و چینی پخش زنده خواهد داشت.

XCMG به عنوان پیشرو در تولیدکننده ماشین آلات ساختمانی چینی و در میان پنج شرکت بزرگ بازار جهانی ، شعار نام تجاری جدید خود را در این مراسم ارائه می دهد: “رویای خود را بساز ، بهتر بساز”.

مطلب مرتبط  روابط سرمایه گذاران ، روابط شرکتی و پایداری محصولات هوایی برای سخنرانی در کنفرانس انرژی و انرژی مورگان استنلی در تاریخ 2 مارس

بزرگترین غرفه دار در فضای باز نقش اصلی را با بزرگترین راه حل ساخت و ساز در مقیاس بزرگ در جهان که شامل بخشهای اصلی بالابر ، بنادر ، کارهای خاکی ، معدن ، ماشین آلات راه اندازی و انباشت ، استفاده از فن آوری های اطلاعاتی و همچنین مانند ارائه مجموعه تجهیزات استخراج معادن و نجات اضطراری و راه اندازی جرثقیل های جدید ، بیل و لودر برای بازار خارجی.

“این نمایشگاه بهترین و قدرتمندترین نمایشگاه XCMG را به نمایش می گذارد. برای پیشگامی در بازار همیشه رقابتی ، XCMG باید در کیفیت و نوآوری ثابت و مداوم باشد و در خط مقدم توسعه فناوری باقی بماند.” وانگ مین، رئیس اجرایی XCMG.

مطلب مرتبط  صنعت معدن دریایی در سراسر جهان تا سال 2026

XCMG مجموعه ای از محصولات و فن آوری های جدید هوشمند ، از جمله بیل مکانیکی بدون سرنشین ، XE335DK ، بیل مکانیکی تشخیص صوتی هوشمند ، XE215G ، اولین جرثقیل کنترل از راه دور هوشمند جهان ، XCA260 و موارد دیگر را برجسته می کند.

پیرو روند موجود در بازار انرژی جدید ، XCMG لودرهای برقی XC918EV و XC958EV و اولین کامیون جرثقیل هیبریدی جهان ، XCT25EV را در میان دیگر محصولات با انرژی پاک به نمایش می گذارد.

مطلب مرتبط  Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

از جمله نکات مهم ارائه XCMG در روز افتتاحیه عبارتند از:

  • راه اندازی رسمی X-GSS، سیستم اطلاعات جهانی خدمات قطعات یدکی XCMG ؛
  • راه اندازی کابین هوشمند 5G ماشین آلات جاده XCMG ؛
  • راه اندازی رسمی لودر فوق العاده تناژ XC9350؛
  • مراسم تحویل 10 XCA1600 تمام جرثقیل های زمینی.
  • نمایش ساخت و ساز مشترک در مقیاس بزرگ.

برای اطلاعات بیشتر ، به: www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1339776/XCMG_bauma_China_2020.jpg

منبع XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید