XCMG بزرگترین نمایشگاه دار در فضای باز Bauma China 2020 است

XCMG بزرگترین نمایشگاه دار در فضای باز Bauma China 2020 است

نمایشگاه برتر جهانی ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات مصالح ساختمانی ، ماشین های معدن ، وسایل نقلیه ساختمانی از 24 تا 27 نوامبر در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای (SNIEC) برگزار می شود. XCMG در غرفه A.24-B.32 در فضای باز و در غرفه W3.100-W3.811 در فضای داخلی با مساحت نمایشگاهی 8،878 متر مربع نمایش داده خواهد شد. XCMG همچنین یک جریان زنده به زبان های انگلیسی ، روسی ، عربی ، فرانسوی و چینی در http://live.global-ce.com/baumachina2020xcmg/ پخش خواهد کرد.

XCMG پیشروترین تولید کننده ماشین آلات ساختمانی چینی و یکی از پنج شرکت بزرگ در بازار جهانی است و شعار نام تجاری جدید خود را “رویای خود را بساز ، بهتر ساخت” را در این مراسم ارائه خواهد کرد.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک راه حل هوشمند انرژی را در روز جهانی تمیز کردن در نمایشگاه بین المللی صنعتی چین ارائه می دهد

بزرگترین غرفه دار در بخش فضای باز با بزرگترین راه حل یکپارچه ساخت و ساز در جهان ، که مهمترین ماشین آلات بالابر ، بندر ، زمین ، معدن ، جاده و رانندگی شمع را پوشش می دهد ، در مرکز قرار خواهد گرفت. استفاده از فن آوری های اطلاعاتی و همچنین رونمایی از محصولات معدن و نجات و ارائه جرثقیل های جدید ، بیل و لودر برای بازار خارج از کشور نیز در این برنامه است.

“این نمایشگاه بهترین و بهترین عملکرد محصولات XCMG را نشان می دهد. برای رقابت در بازار کاملاً رقابتی ، XCMG باید از نظر کیفیت و نوآوری سازگار و سازگار باشد و همیشه در خط مقدم پیشرفت فن آوری باقی بماند. ” وانگ مین، رئیس XCMG.

مطلب مرتبط  LyondellBasell به آدرس کنفرانس مجازی صنعتی و مواد گلدمن ساکس

XCMG مجموعه ای از محصولات و فن آوری های جدید هوشمند از جمله بیل مکانیکی بدون سرنشین XE335DK ، بیل مکانیکی هوشمند XE215G و اولین جرثقیل تمام زمین با کنترل از راه دور هوشمند ، XCA260 را معرفی خواهد کرد.

با توجه به روند فعلی بازار برای انرژی های جدید ، XCMG همچنین لودرهای برقی XC918EV و XC958EV و اولین جرثقیل کامیونی هیبریدی XCT25EV را در میان سایر محصولات سازگار با محیط زیست به نمایش می گذارد.

مطلب مرتبط  PBF Energy تغییر تاریخ را برای انتشار و تماس با درآمد سه ماهه اول 2020 اعلام کرد

نکات برجسته ارائه XCMG در روز افتتاح شامل موارد زیر است:

  • معرفی رسمی X-GSS، سیستم اطلاعات جهانی خدمات قطعات دیجیتال جهانی XCMG ؛
  • راه اندازی کابین 5G هوشمند توسط XCMG Road Machinery؛
  • انتشار رسمی لودر فوق العاده تناژ XC9350؛
  • مراسم تحویل 10 جرثقیل زمینی ناهموار XCA1600 ؛
  • ارائه مقیاس بزرگ از ساخت و ساز.

اطلاعات بیشتر در این زمینه در دسترس است: www.xcmg.com یا در صفحات XCMG در فیس بوک ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1339660/XCMG_bauma_China_2020.jpg

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید