XCMG در روز جهانی تعاون ، دستاوردهای مشارکت با شرکای صنعت را جشن می گیرد

XCMG در روز جهانی تعاون ، دستاوردهای مشارکت با شرکای صنعت را جشن می گیرد

XCMG در پاییز سال 2019 با دو شریک بلند مدت موجود – سازنده پیشران موتور دیزل کامینز و پیشرو گروه معدن جهانی ریو تینتو – وارد توافق های استراتژیک شد. با هم ، این شرکت ها متعهد شده اند تا فعالیت های جهانی را که در سطح جهانی متقابل هستند ، تقویت کنند. زنجیره ارزش علاوه بر این ، شرکا متعهد شده اند که منابع و فناوری های جدید را به اشتراک بگذارند ، ضمن اینکه بطور مداوم سیستم های تحقیق و توسعه جهانی ، تولید و خدمات را بهبود می بخشد.

“XCMG متعهد است که به منظور دستیابی به موفقیت و موفقیت با همکاران ما همکاری کند با یکدیگر. از طریق ما می خواهیم محصولات و خدمات بهتری را برای مشتریان در سرتاسر جهان ایجاد کنیم. ” وانگ مینرئیس XCMG.

مطلب مرتبط  گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نکات برجسته 2019 را نشان می دهد

بررسی راه حل های جدید انرژی و به روزرسانی محصولات برتر با کامینز

XCMG همکاری 40 ساله خود را با کامینز فراتر از توان دیزل معمولی گسترش داده تا راه حل های جدید انرژی را در بر بگیرد. این دو تولیدکننده به طور مشترک یک مینی بیل مکانیکی 3.5 تنی تولید کرده اند که شامل یک ماژول باتری Cummins BM5.7E است که می تواند با یک بار شارژ حداکثر هشت ساعت کار کند و آزمایش های خستگی را پشت سر گذاشته است تا هم قابلیت اطمینان داشته باشد و هم انتشار صفر را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  هیوندای موتور با نام تجاری IONIQ اختصاصی به EVS اعلام کرد و فصل جدیدی را برای تجربه EV-Customer-Centric افتتاح می کند

به عنوان بخشی از همکاری های همیشگی خود ، کامینز و XCMG استراتژی های محصول نهایی ، کنترل کیفیت دقیق و راندمان بالا و مصرف کم انرژی را در عین حال اطمینان از حداکثر قابلیت اطمینان محصول و ثبات در اولویت قرار می دهند. دستاوردهای مهم XCMG با کامینز شامل موارد زیر است:

  • جرثقیل خزنده فوق العاده 4000 تنی XGC88000 مجهز به سه موتور قدرتمند کامینز QSK23؛
  • بیل هیدرولیکی فوق العاده 400 تنی که از موتورهای پر قدرت کامینز QSK60 استفاده می شود؛
  • بیل هیدرولیکی 700 تنی با موتورهای پرقدرت کامینز QSK50.

با Rio Tinto: ادغام راه حل های معدن در حالی که تضمین کیفیت

از فلات پوشیده از برف ، پوشیده از برف گرفته تا گرمای شدید مین های روباز در استرالیا، دانش آموزان معدن XCMG به دلیل کیفیت و عملکرد بالا ، در بازار معدن آزاد به رسمیت شناخته شده اند. که در دسامبر 2019، XCMG با موفقیت نه گریدر معدنی GR2605 سفارشی در مقیاس بزرگ را به ریو تینتو وارد کرد استرالیا، از زمان همکاری این برند با BHP و واله ، نشانه دیگری را نشانه گذاری کرد.

مطلب مرتبط  CPS Energy و شهر سان آنتونیو توافق نامه شهر هوشمند را با AT&T و Itron امضا کردند

مطابق استانداردها و الزامات استرالیا ، گریدر معدنی سفارشی GR2605 روی 35 نوع جوش با رویه های مربوطه تنظیم شده است که کیفیت جوش را به طور کامل تضمین می کند و مطابق با الزامات بازار معدن است.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

پاسخی بگذارید