XCMG سفارشات ورودی 80.8 میلیون دلار را در CIIE 2020 تأیید می کند

XCMG سفارشات ورودی 80.8 میلیون دلار را در CIIE 2020 تأیید می کند

پس از بحث و گفتگو با تأمین کنندگان خارج از کشور ، علی رغم تغییر سریع و بی ثبات تجارت جهانی و گسترش مداوم COVID-19 در خارج از کشور ، XCMG سفارشات خرید شاسی ، قطعات هیدرولیکی و لاستیک را با تأمین کنندگان برتر بین المللی مانند دایملر ، لیند ، کامیون های ولوو و میشلین امضا کرد.

در CIIE سالانه ، XCMG معمولاً با تولیدکنندگان برجسته تجهیزات و م institutionsسسات تحقیقاتی مشارکت راهبردی می کند یا تعمیق می بخشد. XCMG اجزای اصلی با کیفیت بالا را از 20 کشور و منطقه از جمله وارد می کند ژاپن، ایالات متحده، کره جنوبی و برخی کشورهای اروپایی.

مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی طوفان استوایی Isaias

سفارشات خرید XCMG در دو نمایشگاه CIIE گذشته 118 میلیون دلار بوده است ، از جمله دو قرارداد خرید با جنرال موتورز آمریکا با ارزش 13 میلیون و 22 میلیون دلار در 2018 و 2019. این دو سفارش بیش از حد پر شده بود و سیستم پیشرانه الکتریکی این شرکت با 10 درصد افزایش عمر در دسترس بودن دستگاه های XCMG ، 10 درصد بهبود یافته است.

همچنین تقاضای فزاینده ای برای راه حل های بزرگ ماشین آلات ساخت و ساز معدن وجود دارد. XCMG به دلیل راه حل های جامع ساخت معدن و تجهیزات با کیفیت بالا ، در بازار جهانی به رسمیت شناخته شده است. استراتژی خرید جهانی XCMG به شرکت ها کمک می کند تا موفقیت بیشتری کسب کنند.

مطلب مرتبط  نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

“CIIE به ارتقا and و تقویت تجارت و مبادلات اقتصادی در سراسر جهان کمک می کند. وی بستری را برای ارتباطات باز ایجاد کرده است که به شرکت های داخلی و خارجی کمک می کند تا فرصت ها و افق های تجاری خود را گسترش دهند. XCMG به توسعه كیفیت بالای صنعت ما ادامه خواهد داد. این شرکت پیشرفته ترین قطعات و تجهیزات سیستم را فراهم می کند و بی وقفه نوآوری می کند و اعتماد هرچه بیشتر مشتریان بین المللی را به خود جلب کرده است “. لو چوان، رئيس جمهور توسط XCMG.

اطلاعات در مورد XCMG

مطلب مرتبط  Probyn Miers بخشی از HKA شد

XCMG یک تولید کننده تجهیزات ساختمانی چند ملیتی با 77 سال سابقه است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهانی شماره چهار است. صادرات این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا پیدا کنید: www.xcmg.com یا در صفحات XCMG در فیس بوک ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1330946/XCMG.jpg

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید