XCMG مالکیت سهام خود را متنوع می کند و 49٪ سهام خود را برای باز کردن پتانسیل بازار باز می کند

XCMG مالکیت سهام خود را متنوع می کند و 49٪ سهام خود را برای باز کردن پتانسیل بازار باز می کند
  • نقل و انتقال ارزش سهام 5.4 میلیارد یوان (791 میلیون دلار آمریکا) به سه شرکت دولتی: Jiangsu Guoxin Investment Group Limited، CCB Financial Asset Investment Co.، Ltd. و BoCom Financial Assets Investment Co.، Ltd.
  • توافق نامه افزایش سرمایه را با 12 شریک سرمایه گذار استراتژیک و پلت فرم سهام سهام کارمندان امضا می کند که در کل است 15.656 میلیارد یوان (2.29 میلیارد دلار آمریکا)
  • 435 عضو تیم اصلی XCMG همکاری می کنند 868.5 میلیون یوان (127.39 میلیون دلار آمریکا) برای سهم 2.7183٪.

نانجینگ، چین، 25 سپتامبر 2020 / روابط عمومی Newswire / – چین تولید کننده پیشرو ماشین آلات ساختمانی XCMG (SZ: 000425) تنوع مالکیت سهام را در اعلام کرده است 22 سپتامبر که در نانجینگ، چین. این بخش جدیدی را از زمان تأسیس XCMG در سال 1989 بشارت می دهد ، زیرا 49 درصد سهام خود را برای تحریک پتانسیل بازار و ایجاد فرصت های جدید به بازار باز می کند.

مطلب مرتبط  بازار حفاری دریایی تا سال 2026 به 56.97 میلیارد دلار برسد. سرمایه گذاری سنگین در فعالیت های E&P دریایی از طرف دولت های ملی برای فروش بولستر: Fortune Business Insights

مجموع توافقنامه انتقال سهام XCMG با موفقیت امضا شد 5.4 میلیارد یوان (791 میلیون دلار آمریکا) به سه شرکت دولتی – جیانگ سو Guoxin گروه سرمایه گذاری محدود ، CCB سرمایه دارایی شرکت سرمایه گذاری ، آموزشی ویبولیتین و BoCom سرمایه دارایی شرکت سرمایه گذاری ، آموزشی ویبولیتین ، و در مجموع 15.656 میلیارد یوان (2.29 میلیارد دلار آمریکا) توافق نامه افزایش سرمایه با 12 سرمایه گذار استراتژیک و سیستم عامل سهام کارمندان.

در قرارداد افزایش سرمایه ، 435 عضو تیم اصلی به رهبری وانگ مین، رئیس و مدیر عامل XCMG ، مشارکت داشته اند 868.5 میلیون یوان (127.39 میلیون دلار آمریکا) برای سهم 2.7183 درصدی.

مطلب مرتبط  کانتورا خروج از حوضه رودخانه پودر را کامل می کند

“آینده XCMG باید با زندگی و فرصت های جدید تجدید شود ، این یک اصلاح تأثیر عمیق و دارای اهمیت فراوان است و ما اطمینان داریم که مکانیزم مدیریت جدید توسعه با کیفیت بالا مانند R&D فن آوری اصلی را به مدیریت بازار تقویت می کند ،” گفت وانگ

تنوع در مالکیت سهام ، تغییرات جدیدی را در XCMG از طریق تمام سطوح ایجاد می کند ، از جمله استخدام مجدد مدیریت بازار گرا ، دادن سه صندلی هیئت مدیره به 12 سرمایه گذار استراتژیک برای اطمینان از کنترل و توازن. XCMG در صدد اتخاذ تصمیمات بیشتر با محوریت بازار و همچنین معرفی برنامه های تشویقی سهامداران و سهامداران کلیدی کارمندان و اجرای طرح تقسیم سود و سازوکار جبران خسارت مبتنی بر بازار برای مدیران حرفه ای است تا مشارکت های اضافی کارکنان فنی و مدیریت را تشویق کند.

مطلب مرتبط  نتایج گزارش های تلفیقی آب Q2 2020

درباره XCMG

XCMG یک شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی با سابقه 77 سال است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهان رتبه چهارم را دارد. صادرات این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

پاسخی بگذارید