YIT در حال ایجاد مراکز داده پایدار است

YIT در حال ایجاد مراکز داده پایدار است

هلسینکی ، فنلاند، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – این مفهوم انرژی باد را و گرمای زباله ایجاد شده در مراکز داده با تولید مواد غذایی ترکیب می کند.

YIT در حال ایجاد مراکز داده پایدار است که خودمختار ، پایدار و دارای انرژی تجدید پذیر هستند. از آنجا که توربین های بادی ، نیروگاه برق و حتی پانل های خورشیدی انرژی لازم را برای مرکز داده فراهم می کنند ، گرمای زباله ایجاد شده توسط پردازش داده ها به نوبه خود فروخته می شود و به یک گلخانه نزدیک می رود و در آنجا به کشاورزان محلی کمک می کند تا محصولات غذایی را رشد دهند. همچنین می توان آن را فروخت و به سیستم گرمایش منطقه ای منتقل کرد که در آن نیاز به سوخت های فسیلی کاهش می یابد.

YIT Sweden می گوید: “این روند به طور کلی برای رد شدن کربن صفر خالص است ، بنابراین با اطمینان می توان گفت که نتیجه یک مرکز داده با حداقل میزان انتشار است.” مدیر توسعه تجارت و فنی فردریک کارول

مطلب مرتبط  Bridgesource یک شرکت تابعه تازه تاسیس شرکتهای کلاید است

حجم داده هایی که به طور جمعی ایجاد و مصرف می کنیم در حال رشد است. مشخص شده است كه شركتهاي فن آوري و صنعت مركز داده نياز به تسهيلات جديدي دارند تا بتوانند انبوه داده هاي مورد نياز را ايجاد و پردازش كنند. از آنجا که پردازش داده بیشتر و بیشتر انرژی مصرف می کند ، آنها همچنین برای تأمین نیازهای رو به رشد جهت خنثی کردن کربن یا حتی کربن مثبت ، به مراکز داده ای که دارای پایدار و کارآمد از نظر آب و هوا هستند نیاز دارند.

به عنوان بخشی از این مفهوم ، YIT همچنین می تواند روابط خود را با شهرداری های محلی در نوردیک انجام دهد. به عنوان مثال ، YIT در حال حاضر مکان های خاصی را در این زمینه بررسی کرده است سوئد و یک زن و شوهر در نروژ و فنلاند که مکانهای مناسبی برای ساخت یک مرکز داده در نظر گرفته می شوند. YIT مجوزهای ساختمان را از قبل مرتب می کند ، بنابراین وقتی پروژه چراغ سبز را به پیش می برد ، در حال حاضر در محل کار هستند.

مطلب مرتبط  جام آلومینیوم توپ ™ در جوایز ایده های جهانی تغییر سریع شرکت 2020 ، شناخته شده است

“مشتری لازم نیست با سازمانهای مختلفی مذاکره کند – تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که به ما بگوید چه نیازها و نیازهایی را در اختیار آنها قرار می دهد و سپس البته آنها باید قفسه ها و سرورهای خود را به داخل ساختمان بیاورند. ، “Sarvell خاطرنشان می کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

فردریک کارول
مدیر توسعه
YIT سوئد
تلفن + 46-765-204-74
[email protected]

لنا جوهانسون، مدیر بازاریابی و ارتباطات ، YIT سوئد ، تلفن. +46 73 802 31 08، [email protected]

YIT بزرگترین فنلاند و مهم شرکت ساختمانی و توسعه شهری اروپای شمالی است. ما آپارتمان ها و خدمات زندگی ، محل های تجاری و کل مناطق را توسعه داده و ساخته ایم. ما همچنین در خواستار ساخت زیرساخت ها تخصص داریم. همراه با مشتریان ، نزدیک به 8000 متخصص ما در حال ایجاد شهرها و محیطهای کارآمدتر ، جذاب تر و پایدار هستند. ما در 10 کشور کار می کنیم: فنلاند، روسیه، سوئد، نروژ، کشورهای بالتیک ، جمهوری چک، اسلواکی و لهستان. درآمد ما در سال 2019 تقریباً بود 3.4 میلیارد یورو. سهم شرکت YIT در Nasdaq Helsinki Oy ذکر شده است. www.yitgroup.com

مطلب مرتبط  Nippon Shokubai Enhance امکانات برای باتری لیتیوم یون الکترولیت یونل (TM) (LiFSI)

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/yit-oyj/r/yit-is-developing-sustainable-data-centers،c3126253

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع Yit اوج

پاسخی بگذارید