Zoomlion اولین بیانیه ایمنی جرثقیل برج را اعلام می کند که نیاز به استانداردهای ایمنی پیشرفته دارد

Zoomlion اولین بیانیه ایمنی جرثقیل برج را اعلام می کند که نیاز به استانداردهای ایمنی پیشرفته دارد

منطقه جدید XIONG’AN ، چین، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت علم و فناوری سنگین Zoomlion ، شرکت (Zoomlion) ، تولید کننده پیشرو چینی ماشین آلات و تجهیزات ساخت و ساز سنگین ، اولین بیانیه این شرکت را در مورد ایمنی جرثقیل های برج برج منتشر کرد. جهان در طی کنوانسیون ساخت و ساز Xiong’an در سال 2020 و اجلاس ایمنی Tower Crane در 14 سپتامبر ، در منطقه Xiong’an جدید ، یک منطقه جدید در سطح دولت در نزدیکی پکن ، پایتخت چین ، با دعوت از مشارکت در صنعت برای افزایش ایمنی استانداردهای تاورکرین.

Guo Xuehong ، معاون رئیس Zoomlion ، در سخنرانی افتتاحیه خاطرنشان کرد که ، به عنوان یک رهبر در صنعت ماشین آلات ساخت و ساز بالا ، مسئولیت Zoomlion است که توسعه ایمن ، با کیفیت بالا و پایدار صنعت برج جرثقیل را توسعه دهد.

مطلب مرتبط  اندازه بازار مدیریت پسماندهای مایع تا سال 2026 به 85.02 میلیارد دلار برسد. افزایش جمعیت به افزایش تقاضا برای بازار ، ایالات متحده Fortune Business Insights

اعلامیه ایمنی تاورکرین 11 استاندارد اساسی را در چهار زمینه ایمنی کنترل ، ایمنی سازه ، ایمنی شدید محیطی و ایمنی ابر مشخص می کند که شامل بار آزمایشی بیش از استانداردهای اروپا ، مقاومت در برابر شکستگی است کابل فولادی ، کنترل دستگاه امنیتی دیجیتال و موارد دیگر.

در 14 سپتامبر ، تحویل کل تجهیزات دستگاه بالابر برای ساخت Zoomlion بیش از 10 میلیارد یوان (ایالات متحده) بود 1.47 دلار میلیارد) ، سه ماه زودتر از سال 2019. این شرکت در بازار جهانی جرثقیل برج و همچنین به شدت متعهد به استانداردهای بالای کیفیت و ایمنی رتبه 1 را کسب کرده است.

مطلب مرتبط  دایرکتوری 350 شرکت روشنایی لامپ اروپا

“Zoomlion از طریق دو سیستم عامل – پلت فرم مدیریت امنیتی Zoomlion و سیستم تحویل محصول و دو پایگاه – جرثقیل های برج و پایه پشتیبانی پشتیبانی کامل برای ساخت منطقه جدید Xiong’an را ارائه می دهد. پایگاه آسانسور و آموزش ساخت Xiong’an. “گفت تانگ شائوفانگ ، معاون رئیس Zoomlion و مدیر کل شرکت ماشین آلات ساخت و ساز Zoomlion. “در حال حاضر ، بیش از 80٪ جرثقیل های برج که در پروژه های مختلف ساخت و ساز در Xiong’an در حال کار هستند ، توسط Zoomlion تأمین می شود.”

وی گفت: “با اعلامیه ایمنی جرثقیل های برج ، Zoomlion متعهد به توسعه ایمن و مثبت صنعت است. ما به دنبال تشویق دیگران برای ارزیابی ایمنی و به روز كردن مداوم استانداردهای كیفیت و ایمنی هستیم. یو لکانگ، معاون مدیر کل شرکت ماشین آلات ساخت و ساز Zoomlion.

مطلب مرتبط  Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

درباره Zoomlion

شرکت زوملیون صنعت سنگین علم و فناوری ، آموزشی ویبولیتین (01157.HK) در سال 1992 تاسیس شد ، یک پیشرفته ترین تولید کننده تجهیزات است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت در حال حاضر بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید به فروش می رساند که ده دسته مهم را شامل می شود.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید