Zoomlion اولین بیانیه ایمنی جرثقیل برج را منتشر می کند که خواستار بهبود استانداردهای ایمنی است

Zoomlion اولین بیانیه ایمنی جرثقیل برج را منتشر می کند که خواستار بهبود استانداردهای ایمنی است

منطقه جدید XIONG’AN ، چین، 26. سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت علوم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion (Zoomlion) ، تولید کننده پیشرو چینی در ساخت و ساز و ماشین آلات سنگین ، طی کنوانسیون ساخت و ساز Zoomlion Xiong’an در سال 2020 و اجلاس ایمنی Tower Crane در ژانویه اعلام کرد. سپتامبر 2020 در منطقه جدید Xiong’an ، منطقه ای جدید در سطح ایالت در نزدیکی پکن پایتخت چین ، اولین اعلامیه ایمنی جرثقیل های برج را در جهان منتشر کرد و از آنها برای مشارکت در افزایش استانداردهای ایمنی جرثقیل های برج در سراسر صنعت دعوت شد.

Guo Xuehong ، معاون رئیس Zoomlion ، در سخنرانی افتتاحیه متذکر شد که به عنوان یک رهبر در صنعت بالابر برای بخش ساخت و ساز ، مسئولیت Zoomlion ارتقا the ایمن ، کیفیت بالا و توسعه پایدار صنعت برج جرثقیل است.

مطلب مرتبط  Polyplastics برای کاربردهای رانندگی خودمختار ، PBT و PPS را در سنسورها هدف قرار می دهد

در بیانیه ایمنی Tower Crane 11 استاندارد اصلی در چهار زمینه ایمنی کنترل ، ایمنی طراحی ، ایمنی در محیط های شدید و ایمنی برای کار در ارتفاع مشخص شده است ، از جمله بار آزمایشی بیش از استانداردهای اروپا ، ظرفیت شکستن طناب سیم ، کنترل ایمنی دیجیتال و موارد دیگر.

از 14 سپتامبر ، کل محموله های تجهیزات ساخت و ساز Zoomlion بیش از 10 میلیارد یوان (1.47 میلیارد دلار) در مقایسه با 2019 سه ماه قبل بود. این موقعیت Zoomlion را به عنوان شماره 1 در بازار جهانی تاورکرین و تعهد قوی آن به استانداردهای کیفیت و ایمنی بالا را برجسته می کند.

مطلب مرتبط  بازار جهانی کودهای محلول در آب که پیش بینی می شود تا سال 2026 از 8 میلیارد دلار فراتر رود ، پیش بینی شده است.

Zoomlion با دو سیستم عامل – سیستم عامل Zoomlion برای مدیریت ایمنی و بستر تحویل محصول – همچنین دو پایه ، پایه جرثقیل های برج و بالابرهای ساختمانی و پایگاه آموزش Xiong’an ، پشتیبانی جامعی را برای ساخت منطقه جدید Xiong’an ارائه می دهد “تانگ شائوفانگ” ، نایب رئیس Zoomlion و مدیر کل شرکت ماشین آلات ساخت و ساز Zoomlion گفت. “در حال حاضر ، بیش از 80 درصد از جرثقیل های برج استفاده شده در پروژه های مختلف ساخت و ساز در Xiong’an توسط Zoomlion تأمین می شود.”

“با اعلامیه ایمنی جرثقیل های برج ، Zoomlion متعهد به توسعه ایمن و مثبت صنعت است. او می گوید ما سعی می کنیم دیگران را تشویق کنیم تا از ایمنی قدردانی کنند و به طور مداوم کیفیت و استانداردهای ایمنی را بهبود بخشند یو لکانگ، دستیار مدیر کل شرکت ماشین آلات ساخت و ساز Zoomlion.

مطلب مرتبط  هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین در سال 1992 تأسیس شد. (01157.HK) یک شرکت تجهیزات با کیفیت بالا است که ماشین آلات ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. امروز ، این شرکت بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید که ده گروه را پوشش می دهد ، به فروش می رساند.

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید