Zoomlion اولین مجلس بیل مکانیکی هوشمند را در شهر صنعتی بزرگ Zoomlion جشن می گیرد

Zoomlion اولین مجلس بیل مکانیکی هوشمند را در شهر صنعتی بزرگ Zoomlion جشن می گیرد

این دستاورد پیشگام مرحله جدیدی از توسعه شهر را نوید می دهد زیرا این پروژه ضمن ساخت ماشین آلات پیشرفته و هوشمند ، به ساخت و ساز کلی خود ادامه می دهد.

بیل های 20 و 48 تنی حاصل از خط مونتاژ جدید در یک فروشگاه هوشمند با مساحت 36000 متر مربع (387،500 فوت مربع) تولید شدند. با اجتناب از استفاده از لیفتراک های معمولی ، بیش از 100 ربات هوشمند حمل و نقل بیش از 9000 قطعه لوازم یدکی را بلافاصله در سراسر کارگاه و همچنین سایر ربات های صنعتی برای افزایش اتوماسیون و تولید هوشمند تحویل می دهند.

“ژانگ چونکسین” رئیس جمهور و مدیر عامل Zoomlion.

“هوش نامرئی” در هر پیوند از تولید ، بهره برداری و مدیریت پارک از طریق همگرایی برنامه تدارکات و تولید هوشمند ، هوش مصنوعی صنعتی ، همکاری دیجیتال ، اینترنت صنعتی و فناوری های داده های بزرگ با سیستم منعکس می شود. مدیریت و کنترل پارک. این تلاش منجر به تولید دیجیتالی و شفاف می شود. علاوه بر این ، به کارخانه های هوشمند اجازه می دهد تا چرخه تحقیق و توسعه ، هزینه های عملیاتی و مصرف انرژی را کاهش دهند ، در حالی که بهره وری تولید را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

مطلب مرتبط  برق پس از عبور از طوفان زتا در جورجیا به تقریباً 741،000 مشتری جورجیا برق احیا شد

این پارک پشتیبانی گسترده ای از بخش بیل مکانیکی Zoomlion ارائه خواهد داد و پس از تکمیل پارک صنعتی ، ارزش آن CNY 30 هزار میلیون ها (45.87 هزار دلار میلیون) ، ظرفیت تولید سالانه 50000 بیل مکانیکی از انواع مختلف را بدست می آورد ، به این معنی که هر شش دقیقه یک بیل از خط مونتاژ دور می زند.

مطلب مرتبط  دلتا با همکاری BIMsmith ابزارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) را برای تهویه دلتا بریز ارائه می دهد

درباره Zoomlion شهر صنعتی هوشمند

Zoomlion Smart Industrial City یک پروژه پیشگام گروه های جهانی کارخانه است که Zoomlion با سرمایه گذاری کل 100 میلیارد یوان در ژانویه 2019 رسماً راه اندازی کرد (15.29 هزار دلار میلیون ها نفر) این شهر دارای چهار بخش عمده ماشین آلات بتنی ، جرثقیل های ساختمانی ، سکوهای کار هوایی و حفاری ، چهار مرکز قطعات یدکی ، شش سکوی ملی نوآوری و چندین پایگاه آزمایش و جوجه کشی برای ماشین های هوشمند کشاورزی ، AI و سایر موارد است. برنامه های تحقیق و توسعه پارک ساخت جدید بیل مکانیکی هوشمند اولین پارک ساخته شده در شهر صنعتی هوشمند زوملیون است. پس از اتمام ، شهر به بزرگترین و جامع ترین پایگاه صنعتی ماشین آلات ساختمانی جهان تبدیل خواهد شد ، و به عنوان یک کارخانه با بازده بالا ، باغ سبز و شهر هوشمند پیشگام می شود.

مطلب مرتبط  توزیع کنندگان برق تلفیقی ، اعلامیه مربوط به حادثه داده ها

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion (01157.HK) ، در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید کننده تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. امروزه این شرکت بیش از 600 محصول پیشرفته را که در 56 خط شامل 10 گروه عمده سازمان یافته است ، به بازار عرضه می کند.

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1395545/1.jpg

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1395546/2.jpg

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید