Zoomlion به لطف استراتژی عملکرد و عملکرد قوی محصول ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور عالی است

Zoomlion به لطف استراتژی عملکرد و عملکرد قوی محصول ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور عالی است

در آوریل ، هشت واحد از جرثقیل های برج با حجم بزرگ Zoomlion TC8039-25 با موفقیت سقف استادیوم Lusail را که در آن مسابقات جام جهانی فیفا قطر 2022 be برگزار می شود ، پوشاندند. این استادیوم رکوردهای جهانی را برای یک ساختمان تک سقف شبکه کابل با بزرگترین دهانه و بزرگترین فاصله کانتینر در سیستم شبکه و همچنین بزرگترین ساختار غشایی به 45000 متر مربع ثبت کرد.

به گفته نماینده Zoomlion ، مال قطر آب و هوای بیابانی گرمسیری ، با درجه حرارت بالا ، وزش باد شدید و هوای غبارآلود ، برای جرثقیل های برج بسیار چالش برانگیز است و نصب سازه های فلزی در ارتفاع 70 متری بدون شک مانند “رقصیدن روی لبه چاقو” بود.

مطلب مرتبط  Zoomlion در Bauma 2020 چین 9 خط تولید برتر را به نمایش می گذارد

در ماه مارس ، جرثقیل خزنده ZCC9800W Zoomlion با موفقیت نصب های مختلفی از ژنراتورهای توربین بادی بین 120 تا 150 متر را برای یک پروژه انرژی باد در ویتنام. Zoomlion حتی با ارائه خدمات محلی ، برای راحتی مشتری ، صفحه نمایش ، کلیدها ، مقیاس جرثقیل و کتابچه راهنمای عملیاتی را به ویتنامی تغییر داد. یک تیم خدمات فنی نیز برای آموزش اپراتورها به آنجا سفر کردند.

در ماه آوریل ، زوملیون 100 واحد تجهیزات زمینی را به کشورهای کمربند و جاده (BRI) در جنوب شرقی آسیا، که به پروژه های مختلف ساخت زیرساخت کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 6 سریال آقازاده

این شرکت همچنین سفارشات متعددی را در بازارهای اروپا و آمریکای شمالی امضا کرده است ، جایی که تقاضای بازار برای تجهیزات انرژی سبز به دلیل نیازهای شدیدتر انتشار اخیر بسیار افزایش یافته است. سیستم عامل های کار هوایی بوم الکتریکی بسیار تحسین شده Zoomlion ، دارای مزایایی مانند مدت زمان طولانی کار ، شارژ سریع ، وزن سبک و بدون سر و صدا و افزایش فروش فروش. این شرکت بی وقفه در تلاش است تا محصولات ماشین آلات کار هوایی را با انرژی سبز تولید و تولید کند.

مطلب مرتبط  در جهان اول ، انبه نیروگاه نیروگاهی را طراحی می کند که برای تأمین نیازهای خانگی و قابل حمل قابل حمل طراحی شده است

درباره Zoomlion

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co.، Ltd. (01157.HK) در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت پیشرفته تولید تجهیزات است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت در حال حاضر بیش از 568 محصول برتر را از 70 خط تولید 11 گروه قابل توجه را به فروش می رساند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از Zoomlion دیدن کنید.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

پاسخی بگذارید