Zoomlion به لطف عملکرد خوب محصولات خود و استراتژی محلی سازی ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور عالی است

Zoomlion به لطف عملکرد خوب محصولات خود و استراتژی محلی سازی ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور عالی است

در ماه آوریل ، از هشت تاورکرین سنگین Zoomlion TC8039-25 برای پوشاندن موفقیت آمیز سقف ورزشگاه Lusail در قطر، جایی که جام جهانی فیفا 2022 برگزار می شود. این استادیوم رکورد جهانی را برای یک ساختمان منحصر به فرد با سقف کابل و مشبک ، با طولانی ترین دهانه ، طولانی ترین فاصله کانتیل شبکه و بزرگترین ساختار غشایی که به 45000 متر مربع می رسد ، ثبت می کند. .

به گفته نماینده Zoomlion ، آب و هوای گرمسیری کویر از قطر، با دمای بالا و بادهای شدید و گرد و غبار ، جرثقیل های برج را با چالش مواجه می کند. وی نصب سازه های فلزی در ارتفاع 70 متری را با “رقص اجرا شده روی تیغ تیغ” مقایسه می کند.

مطلب مرتبط  Denison گزارشهای تهیه گزارش فنی برای نخود Waterbury را گزارش می دهد

در ماه مارس ، یک جرثقیل خزنده Zoomlion ZCC9800W با موفقیت چندین نصب توربین بالا ، به اندازه 120 تا 150 متر را برای یک پروژه انرژی باد در ویتنام. Zoomlion به عنوان بخشی از خدمات محلی خود ، حتی زبان استفاده از صفحه نمایش ، کلید ، مقیاس مرجع و کتابچه راهنمای کاربر را به زبان ویتنامی تطبیق داده است ، بنابراین استفاده راحت تر از جرثقیل را به مشتری خود ارائه می دهد. یک تیم خدمات فنی نیز از ویتنام برای آموزش اپراتورها.

در ماه آوریل ، Zoomlion با ابتکار عمل حدود 100 دستگاه ماشین خاکی به کشورها فرستاد ابتکار کمربند و جاده (BRI یا جاده ابریشم جدید) ، در جنوب شرقی آسیا ؛ آنها به اجرای پروژه های مختلف ساخت و ساز زیربنایی کمک خواهند کرد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

این شرکت همچنین توافق نامه هایی را برای چندین سفارش در امضا کرده است اروپا و در آمریکای شمالی ، که تقاضا برای تجهیزات سبز به طور چشمگیری افزایش یافته است ، به عنوان یک نتیجه از سختگیری اخیر مورد نیاز انتشار گازهای هوایی. سیستم عامل های برقی مشهور Zoomlion ، بخاطر خودمختاری طولانی ، شارژ سریع ، وزن سبک و سهولت استفاده ، رکورد فروش را ثبت کردند. این شرکت به طور خستگی ناپذیر برای تولید و تولید تجهیزات کار در ارتفاع که از انرژی پاک استفاده می کند ، کار می کند.

مطلب مرتبط  Exide Technologies استراتژی جامع را برای موقعیت یابی مشاغل برای رشد پایدار و سودآور بلند مدت اعلام می کند

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion در سال 1992 تاسیس شد. (01157.HK) یک شرکت تولید کننده تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات مزرعه و خدمات مالی را با هم ادغام می کند. این شرکت اکنون بیش از 568 محصول پیشرفته را ارائه می دهد که به 70 محدوده تقسیم شده و 11 دسته اصلی را شامل می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Zoomlion مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1560776/image_1.jpg

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید