Zoomlion به لطف عملکرد قوی محصول و استراتژی بومی سازی ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور می درخشد

Zoomlion به لطف عملکرد قوی محصول و استراتژی بومی سازی ، در نیمه اول سال 2021 در خارج از کشور می درخشد

در آوریل هشت واحد از برج جرثقیل های بلند Zoomlion TC8039-25 با موفقیت سقف استادیوم Lusail را که در آن جام جهانی فیفا قطر 2022 برگزار می شود ، پوشاندند. این استادیوم رکورد های جهانی را برای یک ساختمان سقف توری کابل با بزرگترین دهانه و بزرگترین فاصله بازوی کنسول در سیستم شبکه و همچنین بزرگترین ساختار غشایی با 45000 متر مربع ثبت کرد.

به گفته نماینده زوملیون ، آب و هوای گرمسیری کویر قطر با داشتن دمای بالا ، وزش باد شدید و غبارآلود بودن هوا ، برای جرثقیل های برج بسیار چالش برانگیز است و نصب سازه های فلزی در ارتفاع 70 متر بدون شک مانند “رقص در لبه چاقو” بود.

مطلب مرتبط  Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

در ماه مارس ، جرثقیل خزنده ZCC9800W Zoomlion با موفقیت چندین نصب ژنراتور توربین بادی را در ارتفاع 120 تا 150 متر برای یک پروژه انرژی باد در ویتنام انجام شده Zoomlion خدمات محلی را ارائه می دهد و حتی زبان صفحه ، دکمه ها ، صفحه جرثقیل و دفترچه راهنما را به ویتنامی تغییر داده است تا کارها را برای مشتری راحت تر کند. یک تیم خدمات فنی نیز برای آموزش اپراتورها به آنجا رفتند.

در آوریل زوملیون 100 واحد ماشین خاکی برای کشورهای کمربند و جاده (BRI) در جنوب شرقی آسیا ارسال کرد که به پروژه های مختلف ساخت زیرساخت کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 فصل 2 سریال هم گناه

این شرکت همچنین چندین قرارداد در بازارهای اروپا و آمریکای شمالی منعقد کرده است ، جایی که تقاضا برای دستگاه های انرژی سبز به دلیل نیازهای شدیدتر انتشار اخیر به شدت افزایش یافته است. سیستم عامل های کار هوایی الکتریکی بسیار تحسین شده از Zoomlion ، با مزایایی مانند زمان کار طولانی ، شارژ سریع ، وزن کم و بدون سر و صدا ، قله های فروش را ثبت کرده است. این شرکت به طور خستگی ناپذیر برای تولید و تولید محصولات سیستم عامل های هوایی که از انرژی سبز استفاده می کنند ، کار می کند.

مطلب مرتبط  جمهوری قرقیزستان وضعیت معدن Kumtor را به روز می کند

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion در سال 1992 تاسیس شد. (01157.HK) تولید کننده تجهیزات پیشرفته ای است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را با هم ادغام می کند. امروزه این شرکت بیش از 568 محصول برتر را از 70 خط تولید به فروش می رساند که ده دسته مهم را شامل می شود.

برای اطلاعات بیشتر به Zoomlion مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1560776/image_1.jpg

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید